И най-малкото ни ЮЛЧЕ на годинка вече стана (тема 125)

  • 11 337
  • 303
  •   1
Отговори

Анкета

Кърмите ли още?

Опции:

* Може да изберете максимум 2 опции.

# 30
  • Мнения: 840
Тони, Олето хиляди благодарности Hug

Тони, Алекс вечер яде супата с един сухар, допълнително давам сиренце и салата/плод или ако имаме нещо подходящо от нашата вечеря. Това към 19:30-20 часа. В 21:30 си пие АМ, около 200-240 мл Peace Не се притеснявай, със сигурност не я държиш гладна, просто такъв си и е режима. Може постепенно да се опиташ да вкараш още едно твърдо хранене преди вечерното мляко Peace

Деси, сега разгледа снимките от кръщенето. Много сте сладки и разбира се отново в тон Wink

# 31
  • Варна
  • Мнения: 1 091
Ми тя заспива в 8, кога да го вкарам това допълнително ядене  newsm78 И си спи до 7:30 сутринта, явно не е гладна.

Как е Алекс? Ходихте ли при Кирязов?

# 32
  • София
  • Мнения: 553
Благодаря ви момичета за хубавите пожелания!   Simple Smile Имахме чуден празник в детски клуб с приятелчетата на Билянка, а пък в събота ще празнуваме с по-зрелите ни приятелчета Simple Smile

# 33
  • Мнения: 392
Мая, много хубаво парти сте имали, браво!

# 34
  • Мнения: 6 390
привет и от мен

Честит първи рожден ден на Матейко!
Да расте като здраво и щастливо дете и да радва родителите си
  bouquet

Честит рожден ден и на каката Билянка!
Нинче, весел празник
bouquet
 nbirthday newsm59 nbirthday newsm59 nbirthday

Снимките от партито на Мати са супер, голямо настроение е имало  Party

Миленке
страхотна е сватбата, искаме още снимки, много готини двойка сте  married

Деси
супер кръщенето, много ми харесва че е на открито... а ти си голяма мацка  Flutter

Джоли
браво на теб и Ния

За ядене ме е срам да говоря, моята маймуна си е главно на АМ, яде не яде пробвам я по едно зеленчуково и едно плодово пИУре на ден, рядко яде сурови плодове и много не ще от нашите манджи, извърта си главата и не ще и не ще... направо си е като 6.м. на АМ и яде като за захранване, само дето от всичко й давам ...

Днес шматкайки се при Заимов срещнах разбира се Тити  Mr. Green по скоро тя ни срещна, защото аз съм 5 за 6  Crazy гледам си децата, точно и племеничките бяха слезли и чакахме зълва ми ли снаха ми ли и аз не знам кой, на мъж ми сестра му демек  Mr. Green, а Тити спира до нас и се обръща
 - Вие да не сте чехите  Mr. Green
Веднага я познах разбира се, но я питам тя пък как ме е познала - Спомняла си ме от снимките на Белинда  Mr. Green
форумските майки сме на всякъде  Mr. Green

Аз съм на Красно село по принцип, но първите дни тук се виждам с роднините, че и те тръгват края на седмицата и до година пак ще се виждаме, а и на бързо организирах кръщенето на децата за четвъртък в Божурище, друг е въпроса че в крайна сметка въпросната рода няма да може да присъства и май ще сме си само ние и кръстникът, но това е най-важното  Mr. Green

# 35
  • Мнения: 782
Днес мъж ми ме изненада  Heart Eyes обади ми се по тел. и каза след 1/2 час да съм готова, защото идвал да ме вземе. Ходихме на шопинг - дрешки, бански и 2 чифта чехли си взех  Mr. Green после на пица  Grinning Обичам такива изненади. Другото беше, че му омръзнало две седмици да избирам място за почивка  Rolling Eyes затова сме отивали на Влас  hahaha ако някой ходи на там да свирка ... ние заминаваме в петък  Whistling

Благодаря за пожеланията  Simple Smile

Благодаря и за предложенията за отдих  Mr. Green

Елииииииии, казах ти преди, че си ми позната  Naughty я кажи, защо реши кръщенето да е в Божурище  Sunglasses да дойда за масовка  Flutter

Болните да оздравяват  Praynig

# 36
  • Мнения: 6 390
Елииииииии, казах ти преди, че си ми позната  Naughty я кажи, защо реши кръщенето да е в Божурище  Sunglasses да дойда за масовка  Flutter
Mr. Green не бе аз ти бях май казала че си ми позната, нали те питах кой набор си  Mr. Green ама ти си детски  Flutter Hug
Какво ще дириш в Божурище... специално за случая ли  Blush направо ме шашкаш - заповядай разбира се  Hug
Там сме с връзки, попа ни е приятел - сърфист  Whistling Mr. Green

# 37
  • Мнения: 782
Той попа и на нас ни е приятел  Mr. Green венча ни Laughing И детето ще кръщава. Аз съм от Божурище и сега съм си при мама и тате  Sunglasses

# 38
  • Добрич
  • Мнения: 220
Тони, Ние от около месец сме само на 4 хранения. Спряхме да купуваме хипоалергенното мляко и започнах да давам кисело мляко от шише. Малкият го прие много добре, но след няколко дни отказа да го яде. На консултацията питах педи какво АМ да давам, а той каза, че може вече да не яде щом не иска и било достатъчно да яде вече 4 пъти на ден newsm78 Аз сега гледам да му давам по-често кисело мляко с бисквити, особено събота и неделя като не сме на кухня Blush
Менюто ни изглежда така:
9- закуска супата от кухнята
13,30- обяда
17,30- следобедна закуска кисела
21- вечеря-кис. мляко с бисквити
Между храненията гледам нищо да не давам, защото си разваля яденето. Плодовете ги давам само за десерт наобяд. Струва ми се окей, но като гледам май млечните ни са малко newsm78
 

# 39
  • София
  • Мнения: 18 679
Деси ме утрепа с правата лопата Crazy Днес точно 3 часа се мотах из центъра, възмутих от душа всички плевенски бабки, задето съм си пуснала детето да пълзи по плочките и да събира мръсотия, само тя не ме била видяла Twisted Evil

Гледам пак за ядене си говорим. Аз в момента ще си мълча като гъз, защото ящното е болно и нищо не яде. Суче като 5 за 4 и чат пат хапва пъпеш, бисквити и пие мляко от шише / тренирам го заради почивката, купила съм му Фризо 3 - подсладено и ароматизирано, според мен е гадно, но той го харесва/. Това е вече 3-4 дни, видимо отслабна. Иначе по принцип вечер яде постна манджа, супа със сухар и сирене или кисело мляко.

Ха, Ели си била в София Grinning Ако те изпусна, да знаеш, че наесен може пак да хвръкна към вас и този път ще го направим онова пътешествие до Германия, да си оправила всички паспорти до тогава Mr. Green

# 40
  • Мнения: 790
Мине не мине и изреждаме тука менюто  Joy

8-9 закуска - каша, кус-кус, попара - 150 мл/гр
12-1 обяд - пюре от кухнята 200 мл/гр + каквото ние ядем, тук и там (главно домати)
4-5 следобедна закуска - кремчето от кухнята 200 мл/гр или кис. мляко с бисквити (голям хит) и плод суров
8 - вечеря - супата със сухар или попара и пак задължително наднича ние какво можвм да и дам (пак домати или диня)

Суче по 3-4 пъти на денонощие, но все по малко и винаги само в опити за приспиване.

# 41
  • Бургас
  • Мнения: 252
Честита годинка на най-малкото ни юлче Матей  Hug newsm59 Да расте здрав, щастлив и игрив!

Честит рожден ден и на Билянка   Heart Eyes      Tada  Да бъде най-добрата кака, но да се радва и на безгрижно детство!

Честити ходещи крачета на Бобо на Шада и Габи на Купа!

Десита, честито християнче!

Диана яде следобедната си закуска в 5 и в 8 си ляга. Вечер яде само АМ /240гр./ В темата, която прочетох всички деца вечерят нормална храна. Да не би детето сега гладно да стои? Пък не ми изглежда недохранена  Joy Вие какво давате за вечеря?

Лора закусва към 8.30 попара, кус-кус или бисквити с кисело мляко, обяда е около 12.30 манджата от кухнята и кремчето, следобедна закуска към 16.30-17 ако е останало от кремчето самостоятелно или добавям бисквити и мляко, или само бисквити с кисело мляко и около 19-19.30 вечеря супичка със сухарче. Около 21.30 вече е легнала и пие 180 мл мляко за приспиване.

Мая, хубави снимки!

# 42
  • Мнения: 2 070
Вале, днес видях майка ти, около 11ч ли да беше, близо до пясъчника срещу Маркизата
Снощи или вчера - не помня вече- май баща ти беше с Бобо и Ники, а Ники беше по едни бермудки и гол до кръста  Mr. Green
Предните дни почти всяка сутрин засичах баща ти с Бобо и количката

Елена суче нощем в 1:30, после към 4 и нещо - желязна е в това отношение, може да си сверяваш часовника, след това още веднъж към 7, после в 9:30 закусва 100тина грама попара или кус кус, ако яде елда с ябълка или круша - изяжда и към 200гр
После като се приберем от разходка  - към 12-13 - суче и след около час яде някаква манджа от нашите или ако съм и приготвила специална или обратното - яде манджа, но не много и после суче
После пак суче към 4 - обикновено тогава зспива втори сън или ако е спала един сън тогава се събужда
След това яде всякакви неща - в периода между 5-10 може да яде кисело мляко с бисквита или някакви плодове или от нашата храна - обикновено докато вечеряме и тя тъпче всичко, което докопа, най-вече домати, хляб, сирене
После суче за заспиване

При Яна беше така - на обяд ядеше супата от кухнята, надробена с хляб, салата също, сутрин закуска някаква принцеска с чай или попара, към 18-19 ядеше манджата от кухнята или се хранеше с нас и преди заспиване сучене или кисело мляко, след като се отби
Докато сучеше кърменията и бяха рано сутрин, следобед и вечер, не помня кога е спряла с нощното, но то и беше само едно, преди да я отбия сучеше само по веднъж на ден - вечер за заспиване - така в продължение на поне два месеца  newsm78
Плодове, зеленчуци и сокове в големи количества - в смисъл колкото си иска

# 43
  • Sofia
  • Мнения: 9 688
Айде и аз с менюто, срам не срам с моята лакомия  Laughing

7.30-8: АМ 150мл (това от няколко дни го вкарах, че иначе се чудя до обяд какво да му давам)
9.30 - закуска купа кус-кус, каша, попара или каквото друго измисля
към 10 яде банан. банани по принцип може и 2-3 на ден да изяде, щом ги види и се тъпче като за световно.
12 - обяд, основното от кухнята или каквото аз съм сготвила
15- следобедна закуска, купа плодове, малко кисело мляко, бисквити
17.30 - втора следобедна закуска, десерта от кухнята или друго десертче от мен - бисквитена торта, извара с нещо и прочее
19.30-20- вечеря, супата от кухнята или моя със сухарче, ако ние вечеряме тъпче всичко от масата, най-вече салата.
22 - 180мл АМ преди сън

Иначе му се броят ребрата. Ще има метаболизма на майка си явно Thinking И аз хапвам в същите часове  Mr. Green

ПП. А, да нощно време напоследък суче по 4-5 пъти, избили са му и 4-те кътника. През деня суче 2-3 пъти, но с моята кърма сигурно не повече от 100-150мл е това.

# 44
  • Мнения: 790
Чак сега забелязах анкетата  Embarassed ама ми е малко объркваща. Мога да се впиша в поне три отговора  Thinking

Още кърмя повече от два пъти на ден, исках да кърмя много повече, но напоследък е много тягостно и си мисля за отбиване... как да гласувам  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт