НОРВЕГИЯ в златно-есенна премяна, тема №37

  • 54 938
  • 730
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 674
yogi, добре дошла в нашата темичка!  Hug

Много се радваме, че наминаваш  така да се каже по съседски!  Hug Минавай по-често  Laughing

Ние с моя викинг често ходим до Швеция да си пазарим, че някои неща са доста по-евтинки  при вас у Шведско  Wink  И е само на два часа път от Трондхейм. Ти на границата ли живееш?   newsm78

Бобче, чак сега видях снимаката на Йованка със сладоледа...  Joy  Голяма скица е!   Sunglasses  На гостито  у  Рая и Кирил ги навивах да се местят насам към Трондхеймско... smile3503



# 16
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
Винска- навиха ли се   Wink  Crazy

Аз нямам май какво да пиша. Малко съм под пара последния месец и не му се вижда края на проблемния период, ама няма да се даваме. Очакват ме три почивни дни и ще гледам активно да си отпочина.
Започнах от тази вечер с малко червено вино  Laughing

Иначе да си похваля скицата- вече ходи само на гърне. Дори и в градината минава без аварии, пупупу. Мама я научи, това са то бабите  Mr. Green
 
ДОбре дошла на Йоги. И на мен ми се мърда до Швеция да си понапълним фризера, нооо няма скоро да ни угрее.

Лека вечер   bouquet

# 17
  • Мнения: 249
A Милва..и вашето пристанище  си го бива! Laughing Харесах си голямото корабче с  платната... вляво на снимката  Wink
А твоята Изабела що така по-руса ми се вижда? newsm78  Не беше ли с по-тъмна коса?  Whistling Иначе много пораснала... Heart Eyes

Е това не е точно пристанището, само кръчмичките с båtliv  Grinning. Пристанището за гости идва след това. А Изабела е по светла щото мама я заведе на море у българско и косата е изсветляла от 4 седмици лято. За гърнетата няма да коментирам, ние за тези неща си имаме памперси.
 

# 18
  • Мнения: 5
Здравейте,минавам да се похваля,моят сладур за 2 седмици ка4ил 450 грама,и от раждането до сега за близо два месеца е пораснал 7,5 см !!! newsm68 baby

А това за помощницата е една идея,която ми се варти в главата от доста време,даже си и направих устата за това в кащи - за сега няма отговор ,но да с енадявам,4е ще ме огрее.
Нямам две деца,за да кажа,4е сам кой знае колко заета,но с малкия не ми остава много жреме така или ина4е за такива неща,а кащата си е голяма,и ми стига мажа и едно 50 килограмово ку4е,което все още не си е стигнало даже и краините размери,за да се сатвори достата4но голям хаус за да ми се приреве cry
А и работата е там ,4е наистина си е и до приоритети искам да отделя вазможно най-много време на малкия тази една година,но в сащото време имам нужда да обарна внимание и на себе си и на моя викинг newsm03
Вместо това,когато малкия се укроти най-накрая ве4ерта,аз танцувам с парцала clean prostor
Абе някой има ли си на идея как варвят таакива услуги сега?
Това пристанище в Трондхейм много готино бе... Smile
Хубав ден на вси4ки ви желая!   
 smile3525

# 19
  • Мнения: 3 674

Това пристанище в Трондхейм много готино бе... Smile
Хубав ден на вси4ки ви желая!   
 smile3525


Готино е я! smile3534 За нищо не си го сменям!   Joy

# 20
  • Мнения: 3 674
Бобче, не знам дали ще се навият...ех не тази годима, ама догодина. Ако имат желание ...Кой знае?  Hug

Малица...браво на юнака, че расте!  Hug Аз смътно си спомням, от една българка, която работеше като детегледачка в едно норвежко семейство, че тя получаваш около 4.000 крони на месец, като те и плащаха всичко и тя живееше у тях .Но иначе за часово плащане ...идея си нямам Thinking

Смайлито не е ли родила още?


# 21
  • Мнения: 0
  Здравейте момичета ще се радвам ако ме приемете във вашата тема.Аз живея в Флекефйорд от около половин година .Имам дъщеричка Дара на почти 3 месеца.  Много ще ми е приятно ако мога да си пиша тука с вас  !

# 22
  • Мнения: 249
OOOO, ууаааууу, Флекефиорд, много красиво място това, бе. Добре дошла и късмет с диалекта  Mr. Green

# 23
  • Мнения: 5
Привет на вси4ки новодошли!!!
 КАде е това Флекефиорд?
 newsm78

# 24
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
На около 100 км от нас на път за Кристиансанд. Мн ого китно и красиво местенце.

Свет, добре дошла  Grinning  bouquet

# 25
  • Мнения: 1 485
Здравейте  може  ли  да  попитам  нещо.Намерих  норвежки  крони  от  1999г  интересуваме  дали  важат.Ще  ми  ги  обърнат  ли  в  банката  ме  интересува.Зелени са  на  цвят.Благодаря  предварително.

# 26
  • Мнения: 249
 newsm12 HVORDAN SKAL EN PRIORITERE?
  Det sies at det, hver dag er det  sundt å spise et eple, og newsm35 en banan for å få kalcium.
 En skal også  eat spise en appelsin for å få C-vitamin! Og så må en   food010 drikke en kopp grønn te (uten sukker for å forhindre diabetes) for å minske kolesterolen i kroppen!  
  En må også drikke 2 liter vann hver dag og siden  smile3550 tisse like mye, som igjen  Toilet fordobler tiden en har tilbragt på do hittils. En må også drikke et glass yoghurt hver dag for å få de gode bakteriene i magen, som ingen vet helt nøyaktig hva er, men du MÅ ha minst en million sånne i magen,  ellers er det ikke bra!
 Du skal også ta  Wine Glass et glass rødt vin for å forhindre hjerteinfarkt. Og så et glass hvit vin for å beskytte ditt   Rage nervesystem! Og beer3 et glass øl  (jeg husker ikke helt hvorfor det er nyttig!) Men om du tar disse tre samtidig kan du få stroke, men det gjør jo ikke så mye, du kommer ikke til å merke det  Drunk .
 En skal også  eat spise nøtter og bønner/erter hver dag. En hel masse nøtter/bønner/erter. Du ska  eat spise 4 til 6 måltider per dag, lette måltider, men ikke glem at du ska tygge hver munnbit minst 36 ganger. Bare for det behøves det 5 timer!
  Og så en ting til: etter hvert måltid skal du   grinning012 pusse tennene. Puss dine tenner etter eplet, yoghurten, bananen, nøttene, bønnene og ertne. Dette skal du gjøre så lenge du har tenner, og ikke glem tandtråden, tandkjøttmassasjen og munnvannet. Når du allikevel holder på med dette, kan du jo  clean vaske badet, kanskje innstallere CD-spiller eller TV der, for med tanke på alt vannet du drikker og tannpussinga vil du nok tilbringe en hel del tid på badet.  
  En må også   sleepuu sove minst 8 timer pr dag og   atwork jobbe 8 timer pr dag, pluss de 5 timene som behøves for å spise, det blir 21 timer. Det er 3 timer igjen, under forutsetning at det ikke er  trafikkaos når du  travel drar til og fra arbeidet. I følge statistikken  tv ser folk på TV, 3 timer pr dag. Det fungerer ikke lenger, ettersom en må ta  running en gåtur hver dag i minst en halv time (et lite tips: etter 15 minutters gange, snu og gå tilbake, ellers vil gåturen din ta en hel time).
 Du må  også ha tid til  lalalala å treffe dine venner, for de er som  flower planter, de må taes hånd om daglig.
  Blandt alt annet må du også holde deg informert, dvs.  kaffeetrmker_2 lese minst to dags- og noen kveldsaviser, for å kunne ha en  smile3513 kritisk innstilling til livet.
 Du skal også  luvbed ha sex hver dag, men uten at det ska bli noe rutine. Du skal være innovativ, kreativ og hver gang på nytt  hug Flowers Bouquet forføre din partner. For dette kreves det jo tid. Og da har vi ikke nevnt tantriskt sex engang.
Du skal også  ha tid med  family familien din, ha tid til å  newsm28 vaske golv,  1dishes vaske opp,  wash vaske klær, for ikke å snakke om alt du må gjøre om du har  1swing barn eller   animal037   Animal Tropical Fish  husdyr.
Når en regner sammen alt dette ovenfor behøves det minst 29 timer.
Den eneste løsningen er å gjøre flere ting samtidig!
F.eks.   bath dusje med kaldt vann og holde munnen åpen slik at du får dine 2 liter vann pr dag. Mens du forlater badet med   grinning012 tandbørsten i munnen kan du samtidig  kiss ha sex med din partner, som igjen  tv ser på TV og  kaffeetrmker_2 leser aviser mens du  clean vasker gulv.
Da har du fortsatt en hånd ledig, som du da kan  smile3552 ringe til dine venner og slektinger med.  Wine Glass Drikk vin etter det , det kommer du til å trenge!!!  
Om du senere skulle få 2 minutter til overs,  typeuu  send denne mailen videre til dine venner (som en skal ta vare på til daglig), mens du spiser eplet, som sagt er veldig sundt.
  wavey Tid for meg å avslutte nå, for mellom eplet, yoghurten, ølet, den første literen med vann og det tredje måltidet mitt idag (inkl. nøtter/bønner/ertor), vet jeg ikke lengre hva jeg må gjøre, men jeg vet at jeg må gå på  smile3550 do NÅ!
Jeg sparer visst noen minutter om jeg  grinning012 pusser tennene samtidig enda en gang!

 

  
 

Последна редакция: пт, 21 авг 2009, 14:24 от Milva2003

# 27
  • Мнения: 5
 #Shocked
 newsm62
 Как не сам се сетила doh има добри идеи за пестене на време,непременно ще опитам!!!
И сащо така ще имам и няколко допалнителни свободни минути,защото все още се ваздаржам от винцето  breastfeeding tooth
Милва благодаря за публикацията newsm53

# 28
  • Мнения: 244
Здравейте и от мен в новата теми4ка.
Битърсуйт Благодаря за което   bouquet
Милва про4етох го цялото и ве4е не мисля 4е не ми стига времето,можело и да е по-зле  Mr. Green
Аз съм на коцерт тази ве4ер на Пейпърбойс.На Ким Ларсен не можах,скъпо ми се стори,но на таз ве4ерната група е само 255 кр  Mr. Green
Сигурно пак ще съм най-възрастната там,както се слу4и на хип хоп фестивала миналата година  Whistling Laughing
На вси4ки вас ви пожелавам релаксиращ и приятен остатък от петъка и да не пиете много  Naughty Laughing Peace

# 29
  • Мнения: 2 786
Милва, много забавно, благодаря  Laughing
Особено Dette skal du gjøre så lenge du har tenner   Laughing

Общи условия

Активация на акаунт