Гиназол

  • 121 757
  • 61
  •   1
Отговори
# 15
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 338
Здравейте момичета, вчера бях на гинеколог и ми изписаха Гиназол две опаковки. Едната я сложих още вчера вечерта, но лекарката не ми обясни след колко време да сложа другата. Днес и звънях, но пак не ми обясни както трябва, взе да пита как се чувствам и т.н. Моля някой дда ми помогне  Hug

След 5 дена.
Слагаш първата. След това пет дена без влагалищни промивки и без секс. На петия ден слагаш и втората.

Влагалищни промивки ли?! На мен пък ми казаха 2-3 дни след апликацията на крема много внимателно да се мия, само отвън  Rolling Eyes

# 16
  • София
  • Мнения: 12 554
Здравейте момичета, вчера бях на гинеколог и ми изписаха Гиназол две опаковки. Едната я сложих още вчера вечерта, но лекарката не ми обясни след колко време да сложа другата. Днес и звънях, но пак не ми обясни както трябва, взе да пита как се чувствам и т.н. Моля някой дда ми помогне  Hug

След 5 дена.
Слагаш първата. След това пет дена без влагалищни промивки и без секс. На петия ден слагаш и втората.

Влагалищни промивки ли?! На мен пък ми казаха 2-3 дни след апликацията на крема много внимателно да се мия, само отвън  Rolling Eyes

Така де, нали и аз това съм написала - БЕЗ влагалищни промивки, за да не измие крема.

# 17
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 338
 Blush Blush Извинете бременния ми заспал мозък  Hug

# 18
  • София
  • Мнения: 12 554
Blush Blush Извинете бременния ми заспал мозък  Hug

 Grinning Hug

# 19
  • Мнения: 9
здравейте,имам проблем...ако може да ми помогнете със съвет..имах неприятни усещания,дискомфорт,без течение,отидох на гинеколог,взе секрет..и ...кандида албиканс...пих  Дифлукан 2 таблетки през 5 дни,а снощи по съвет на лекаря си поставих и Гиназол...но..днес много ме боли корема,таза..при някоя от вас получавало ли се е така..дали имам непоносимост към някоя от съставките...(обръщам се към вас,защото лекаря не си вдига телефона)

# 20
  • София
  • Мнения: 12 554
здравейте,имам проблем...ако може да ми помогнете със съвет..имах неприятни усещания,дискомфорт,без течение,отидох на гинеколог,взе секрет..и ...кандида албиканс...пих  Дифлукан 2 таблетки през 5 дни,а снощи по съвет на лекаря си поставих и Гиназол...но..днес много ме боли корема,таза..при някоя от вас получавало ли се е така..дали имам непоносимост към някоя от съставките...(обръщам се към вас,защото лекаря не си вдига телефона)

Два пъти съм ползвала Гиназол, не съм имала никакви оплаквания. Най-добре е лекар да те види.

# 21
  • Мнения: 9
a за какво точно си го използвала...и според теб..сега с промивка да го отмия..или в понеделник...лекар??

# 22
  • Мнения: 17
Благодаря за бързия отговор, и на мен ми казаха само отвън да се мия 3 дни след поставянето на Гиназола. Но за следващата опаковка напълно се обърках, nana77 ми казва след 5 дни, а една приятелка след 7  Confused и аз незнам вече

# 23
  • София
  • Мнения: 12 554
a за какво точно си го използвала...и според теб..сега с промивка да го отмия..или в понеделник...лекар??

За гъбички.
Ами не трябва да го отмиваш. Защото ефекта от това, че си го сложила ще е нулев. Ако не можеш днес да се свържеш с доктора си, просто отиди в дежурен кабинет в някоя от АГ болниците.

Trinity2007 казвам ти това, което аз съм правила. Моята лекарка така ми го изписа. Слагаш първата спринцовка Гиназол и след пет дена втората.

# 24
  • Мнения: 9
Trinity,при теб за какви точно оплаквания ти го изписаха..и имаш ли някакви странични оплаквания от Гиназола..освен него друго пила ли си..или си използвала..

# 25
  • Мнения: 9
За гъбички.
Ами не трябва да го отмиваш. Защото ефекта от това, че си го сложила ще е нулев. Ако не можеш днес да се свържеш с доктора си, просто отиди в дежурен кабинет в някоя от АГ болниците.

Но във Възможни нежелани реакции пише..спазми в областта на корема или таза ..или комбинация от няколко симптома...та се чудя..дали няма да ми се изсмеят..

# 26
  • София
  • Мнения: 12 554
Но във Възможни нежелани реакции пише..спазми в областта на корема или таза ..или комбинация от няколко симптома...та се чудя..дали няма да ми се изсмеят..

Отивай на лекар.
Тук никой не може да каже нищо категорично.

# 27
  • Мнения: 17
Trinity,при теб за какви точно оплаквания ти го изписаха..и имаш ли някакви странични оплаквания от Гиназола..освен него друго пила ли си..или си използвала..

За гъбички, понеже предприех самолечение докато бях болна с настинка и сега... Rolling Eyes
А за странични оплаквания нямам, аз вчера звънях на лекарката и тя специално ме пита как се чувствам, но то в листовката пише, че са възможни странични ефекти...най-добре се консултирай.
Nana благодаря ти за информацията, така ще направя

# 28
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 338
Аз нямах никакви странични ефекти и неразположения от Гиназола.

# 29
  • Мнения: 9
най-после се свързах с лекаря,каза,че нищо не може да се направи..евентуален преглед след 3-5 дни..до тогава ще стискам зъби и ще пия спазмолитици,сега нямало как и какво да се "види" от Гиназола

Общи условия

Активация на акаунт