Ноемврийчета засмени в летни дрешки пременени!

  • 9 166
  • 287
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 24
АМА МНОГО УБАВИ ТЕЗ БЕБОЦИ БЕЕЕЙЙЙЙЙ - Валя, Ели Hug

# 16
  • Мнения: 398

една молба- ще качите ли колажа в снимка.бг, че нещо не мога да си го дръпна оттук

Готово  Hug

# 17
  • Мнения: 916
Свате готово.Фафи си е на мястото(до Анитка) hahaha Joy

  love001  Мерси

# 18
  • Мнения: 1 031
Ели темичката е страхотна Hug
Ще може ли и моето напоследък много отсъстващо гардже да се изтипоса на колажа Flutter и къде да кача снимката му

Гледам повечето от вас са били или отиват на почивки - ние май тази година ще се разминем с морето, за което не съжалявам много. На мен напоследък никак не ми се ходи и единствената причина поради която исках да отидем е баткото, но здраве да е. Важното е, че Гоги вече спря лекарствата и в момента е много добре - моля се да се запази здрав, за да може да ходи на градинка Praynig
Ивко вече има 8 зъба и хапи наред - от септември смятам да го пусна на кухня, че забелязвам как напоследък никак не му се яде мляко, все набляга на пюретата, каши и т.н.
Ако на някой му се гледат снимки - това са ни новите на Гоги, на Ивко и на двамата

Честито синьо щъркелче на Шопи Hug

# 19
  • Варна
  • Мнения: 365
Здравейте,   bouquet за темата Simple Smile
Много е хубав колажа!!!

Ели Габи спи самичка в стая от близо 2 месеца. Така е по-добре, защото баща й се прибир късно и я будеше. Сега така е свикнала да спи самичка, че като е тук майка ми (тя спи при нея) се буди посред нощ да играе по 1-2 часа  smile3532 Като си тръгне майка ми- пак спи по цяла нощ  hahaha Снощи за пръв път не се събуди, майка ми беше мноого горда с внучка си

Ние вчера с таткото цял ден хойкахме, много зареждащо ми се отрази  Whistling Heart Eyes

Тонеса, големи са ти сладури и двамата!!!

# 20
  • София
  • Мнения: 210
записвам се да ви следя  newsm03 и да се разписвам от време на време  Wink

# 21
  • Мнения: 398
Тонеска много се радвам за Гогата.Дано да е отминало всичко лошо вече.За колажа-на първа страничка има линк към албума ама не знам дали ще може Валето да го промени.Ще я питам.Иначе сте страшни сладурковци. Hug Hug Hug

shhht.secret   smile3532 Явно е мацка с характер Габи

# 22
  • София
  • Мнения: 215
Момичета моето дете ака и пика на гърне. Grinning Чудя се дали вече да не махна памперса, но май ще го задържа още. Цялата работа стана за 2 дни. Сложим го на гърнето и той се изпишка. И та няколко пъти през деня. Да не би да е разбрал за какво служи newsm78. Нито съм му викала пиш, нито съм му пляскала(само два пъти като се изака първия път). Абе странна работа.  Crazy Най-странното обаче е, че цялото дупе е на пъпчици,т.е. има памперс дерматит от това, че нощем е с памперса. Той по цял ден е голичък на поляната. Laughing А тази сутрин за първи път го хванах как ме разбира. Значи 100% съм сигурна, че ме разбра какво му казах. Толкова мило ми стана. Grinning

# 23
  • Sofia
  • Мнения: 77
Тонеска- страхотни са двете братчета.И как си приличат само, а Ивко много е пораснал. Дано както казва Ели всичко лошо за бате Гого остане в миналото Hug
aleksa_sm-Браво на Крис smile3501 и на мама разбира се.Аз докато се наканя да купя гърне, вие действате. HugПрибрахте ли се вече? Непременно да ми се обадиш.

# 24
  • Мнения: 280
Вале, Ели Благодаря за положения труд   bouquet  Колажът е супер!

# 25
  • Бургас
  • Мнения: 2 136
ЕЛИ, ВАЛЯ страхотни сте много хубав колаж, до сега съм се радвала на ноемврийчетата ни - наще гарджета най-Убави.

Мойта мома ангелинка изтипосана до Борко, няма лошо, ние сме си го харесали отдавна, като я гледам колко голяма изглежда на колажа няма да и дадеш че е 7080гр.(280нагоре) Mr. Green
Днес бяхме на консултация исках от Доки направление за хемоглобина, ама тя ми казва още малко да пие Молтофер(ама жената не знае че аз го спрях още преди половин месец) да се натрупал в организма и и на следващата консултация ще даде направление да я боцнат, аз и кимам разбиращо  Laughingи така пък да видим дали съм била права да го спирам Thinking.

aleksa_sm    smile3501 на Крис. Моята мома още не се светва защо я слагам на гърнето, аз издавам едни звуци уж да се светне защо я слагам ама засега smile3534 рядко уцелвам момента Mr. Green
 

# 26
  • Мнения: 8 530
Момичета, дайте идея за сутрешна закуска. Али тотално отказа кашите, пробвах и с кус кус - не го хареса,попарата също. Направо съм в чуденка какво да и давам сутрин newsm78. Яде малко банан от два дни, ама всеки ден ако е ще и омръзне.

Колажчето е супер. Браво на Валето и Ели Hug. Само дето дечицата ми се виждат малко newsm78.

Браво на Мирелка за добрите резултати Hug. При нас утре е деня на истината  fingerscrossed( тъй казва свеки hahaha).

# 27
  • софия
  • Мнения: 118
нямаше ни 2 седмиции много имаме да наваксаме Hug Simple Smile

# 28
  • Варна
  • Мнения: 365
Момичета, дайте идея за сутрешна закуска.

Мойто само млЕко признава за закуска... Rolling Eyes

# 29
  • Мнения: 313
Супер е колажа и темата е страхотно оформена   bouquet
Аз цял ден стягам багажи...луда станах, то списъци, чудесии и времето като не знам как ще бъде вземам всякакви дрехи. Марти е добре, вече откъртва много здраво сополи и храчки, ама ми е жал като не знае как да се издуха и изкашля, само се дави милото. Пък и такъв бяс е станал, нищо не мога да му пръсна в носа. Вашите бебоци стават ли много активни вечер, защото Марти пощурява, като освирепяло зверче обикаля с паяка, каквото види се засилва и блъска в стените, задъхва се изплезва език и продължава. Сега новата му игра е да си блъска гърнето с паяка в стената и да го гони като шайба на хокей и се мъчи да падне от паяка, вдига си краката опира ги на металната конструкция и се издърпва за табличката, прави го като иска да стигне нещо. А вече и на ръце не мога да го нося, върти се подксача в мен и си забива копитцата точно в операцията за да се катери, къде и той не знае. Като легнем на спалнята да играем първата работа е да се качи върху корема ми и да ме скуби и щипе. Ама аз не съм пухкава като баща му, само ме ръга в кокалите малкото диване.
Следващия път ще се включа евентуално със снимки  от кръщенето (стискайте палци утре доки да ни даде зелена светлина и да мине всичко благополучно).
Ели дано няма вирус Анитката а да е от зъбки.

Общи условия

Активация на акаунт