СЕПТЕМВРИ-09'40

  • 10 904
  • 302
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 14
beboliniki и аз накупих козметика на Weleda-олио за баня,за след баня,крем за подсичане.

# 256
  • Мнения: 260
Здравейте милички   bouquet, аз преди малко се върнах от Жк и реших веднага да се отчета Hug пред вас! И така с бебчо всичко е наред всичко си му е в норма, сега пък ново 20 за раждането Crazy аз се надявах за дата на секцио а тя ми каза че явно ще може и нормално да се роди  Shocked и аз казвам е нали  е голям  и тя е бебето не е голямо Rolling Eyes и аз сега пък малко ли е и тя абе след 15 дни ще се видим и ще решим Crazy, та нищо за сега!
Е това е от мен, не знам вече какво да мисля!

# 257
  • Мнения: 19
yan4e де да знам какъв е някое от момичетата беше пуснала линк на предните странички и него дръпнах ( нещо за бремеността е май ) сега ще го видя след малко.

RAQSVETLINOVA по добре че ще си нормално ( поне това е моето мнение де ) в крайна сметка каквото и да решите с док дано всичко мине гладко като дойде момента Hug.
...
Изпратих моите хора ся малко ще се врътна да поразчистя и после кефффф  newsm18...

# 258
  • Мнения: 38
Здравейте! Относно бебешката козметика-аз реших да заложа на Бюбхен.
beboliniki, на моята дъщеря преди време много и помагаха капките саб-симплекс. Имаха вкус на малина, лесно ги приемаше и даваха 100 % ефект.

# 259
  • Мнения: 102
Честито на Валката ! Да й е жива и здрава дъщеричката.
Стана ми много интересно, че и аз родих дъщеря си преди 5 години в 17:10 , 3,300 кг. само че на друга дата Simple Smile

# 260
  • Мнения: 70
Рая, по добре нормално, ако не се налага секцио. Клара аз имам 2 за бременността и раждането, единия е на ББС, другия на натионал географик, ако те интересува ще ти кажа откъде съм ги свалила. Иначе ми се гледаше нещо разсейващо просто. За бебешката козметика и аз мислех на бюбхен да взема. Ама още не съм купувала де. Все си мисля че имам време  newsm78

# 261
  • Мнения: 118
Чифлигарова,мерси за поздравлението,ама то голямо шубе голямо чудо,много ми е нисък прага на болката...Преди няколко дена ми се наложи милото да ми изкара едно трънче от крака и аз  ревах от болка cry no,нагласила съм се колкото и да ме боли да си мисля само за муцунката на моята принцеса newsm03yanche за такива като тоя,много лесно може да се измисли закон,20 -25 хиляди лева глоба,след доказване на бащинството,защото това психически тормози евентуално телесна повреда #2gunfire,ако майката реши да прави аборт.Направо гадно ми стана,откакто съм с моята любов,съм забравила какви животни гадни има... smile3545

# 262
  • Мнения: 260
Благодаря за подкрепата милички, дано всичко да е за добре Praynig, но някак си ми стана странно че досега само това ми се говореше че било голямо и сега изведнъж .............
прегръдки  за вас  Hug  Wink

# 263
  • Мнения: 5 026
Честита девойка на Валката и бързо възстановяване!   bouquet


 На кой  ще  е следващото бебе?

Последна редакция: пт, 21 авг 2009, 12:11 от Atrakcia

# 264
  • Мнения: 1
Привет и от мен.
Честити бебчета на мамите и бързо въстановяване.   bouquet
Мамчета аз снощи бях при доки при който ще раждам. Първо слушахме тоновете на бебка- всичко е ок. После я видяхме и тя си показа ръчичката все едно ни маха след което я сви и после показа само показалеца-направо бях много развълнувана. Водите плацентата всичко е наред. Бебка в момента е 2500 грама и доки каза, че до раждането (то ще е в края на този началото на другия месец-секцио) ще стане горе долу от 2800 до 3000 грама и каза, че нямало да е голямо бебе- но за мен това е нормално.
И така това е засега от мен.

# 265
  • Мнения: 2
Здравейте, момичета!
Честито на мамите, много здраве и много щастие, и много усмихнати бебчета.
Beboliniki аз мисля, че е рано да се запаяваш с такива илачи. Има много на пазара, но зависи самото бебче какви ще понася. Братовчедката на мъжа ми скоро роди и смениха поне два-три вида. Последно казваше, че единственото, което помага е отвара от копър или от джоджен. На мойта дъщеря преди само отвара от копър и давах.

# 266
  • Мнения: 277
Здравейте и от мен с днешна дата Simple Smile
Май до момента няма ново бебче, но пък и време има Simple Smile

Рая, няма място за притеснение - бебето не расте с еднаква скорост през цялото време. Това, че до момента може да е изглеждало по-голямо на доки, 1) не означава, че доки е прав, и 2) то сега само мазнинка трупа, така че споко - всичко е наред. Някои са по-малки, други са по-големи. Важното е да са здрави.
А по-добро от нормалното раждане няма. Аз не знам каква е тая истерия към секциото напослудък - и лекари, и майки го предпочитат... Не го разбирам. Аз лично съм за секцио, ако се налага по спешни медицински причини и показания.

# 267
  • Мнения: 14
Здравейте,момичета!!!

yan4e,много се възмутих от постъпката на този мъж.Явно толкоз и дтржи на момичето... Tired
А на нея мога само да кажа ''евала'',че е решила да задържи бебчето. PeaceЗа това се иска голям кураж!!! HugПоздрави я от мен.

mama_Gaci,добре дошла!  bouquetИ аз съм избрала същото име за моята девойка! Peace

Рая, нормалното раждане е по-добре,не се притеснявай! Hug

Аз отивам да слагам за обяд на мойте мъже!После пак ще пиша!!!А надявам се и да честитя на някой беболинче Laughing

# 268
  • Мнения: 68
Ха Добър ден и от мен- Днес нямаме бебета Rolling Eyes(за сега де....)
Ох нямам търпение и аз , тези менструални болки ме обнадеждиха че скоро и аз мога да си гушна бебка, макар че не са сигурен показател де...Ама все пак е нещо. Като се има в предвид че аз за цялата си бременност не разбрах що е контракция или изпаднала "тапа" , менструалните болки са новост за мен Mr. Green
Вече имам чувството че някоя сутрин няма да мога да стана от кревата. Много ме болят глезените и ставите по ръцете вие имате ли такива оплаквания  newsm78 Краката не са ми надути уж - надуват се само ако ми висят дълго време на долу , а пък така ме болят- 10 мин да се заседя и като стана все едно стъпвам в чужди крака.
Намерих си упражнения за бременни  в 9-тия месец- е... не са кой знае какво , ама все пак е някакво раздвижване. След първия път бях като копала цял ден де... ама ще свикна. Свеки ми даде една книга кадето има и картинки как точно се прави и ми е добре - имам си нова занимавка Mr. Green
За капките за колики и аз мисля да изчакам - все пак има аптека на всяка крачка
И да питам нещо пак тези които ще раждат в Шейново - каква разфасовка памперси трябва да носим . Моита свекърва е взела от някакъв склад уж за по евтино някаква опаквовка от 40 бр newsm78
Успешен ден на всички, чакаме бебета и днес и стоите на хладно че е голям мор на вън!!!
 Hug

# 269
  • Мнения: 0
Здравейте на всички.Искам само да ви попитам дали на някой са му изписали ЛОМЕКСИН за бяло течение.Малко се притеснявам защото пише,че не се препоръчва при бременост.

Общи условия

Активация на акаунт