СЕПТЕМВРИ-09'40

  • 10 932
  • 302
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 183
Добро утро мацки! Бамба, както винаги кафето е страхотно!

Честита беболинка на Валката, много се развълнувах като прочетох! Да е жива и здрава, умна и красива, а на Валката - много бързо възстановяване и ще я чакаме със снимки и новини!


Дано и днес да получим някоя хубава новинка, толкова хубаво ми става като прочета за поредното ни бебче.

При нас нищо ново, тази сутрин ходих с малката до болницата да дам кръв и урина, вече ми писна от тези процедури, а явно и на вените ми им е писнало, щото цялата ръка сега ме боли. Дано поне резултатите да са ок, че ако хемоглобина продължава да ми е така нисък, направо незнам.

Виждам, че имаме и нови мами, добре дошли макар и на финалната права!  Grinning Пожелавам ви леко бременеене до края и здрави бебчета!


# 241
  • Мнения: 70
Еййй, тея мъже са много загубени понякога, тая мойта приятелка дето забременяла, снощи говорили с тоя нейния чук, и той утре се изнася. Как може да има толкова загубени хора?!!!!  #2gunfire
Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked #Crazy
Ще я остави сега,когато е най-нужен????????????? #Crazy

ами аз за това се ядосвам, от 1 година живее с нея, над 30 годишен е, а и тя е на 30, не е като да са на по 20 и да не знаят какво се случва. като знае че няма предпазни мерки, какво си е мислел че ще стане незнам... добре че поне тя е решена да го задържи, макар че ще й е много тежко, но ще помагаме с каквото можем!!!

айде стига за това, че само се ядосвам. Днеска дано само хубави новини, повече няма да ви занимавам с тая работа, че по добре положителни мисли да са ни в главите!  Hug

# 242
  • Мнения: 141
Добро утро и мерси за кафенцето на бамба Simple Smile

Гледам, че добрите новини стават все повече и че си имаме още 3 нови бебчета Simple Smile

Честито на мама dessiko. Да са й живи и здрави синчетата и много да й помагат

Честито и на мама Valka. Много здрава и усмихната дъщеричка.

yanche, ти направо ме шокира с тази история за твоята приятелка и нейния "възлюбен". Не мога да повярвам как може един мъж да бяга така от отговорност  ooooh! ... и то наистина уж зрял мъж... ужас... Дано да се оправят нещата при нея... ама честно казано с такъв мъж- тя не може да разчита на него ако бяга винаги при всяка новост или трудност..

# 243
  • Мнения: 70
Добро утро и мерси за кафенцето на бамба Simple Smile

Гледам, че добрите новини стават все повече и че си имаме още 3 нови бебчета Simple Smile

Честито на мама dessiko. Да са й живи и здрави синчетата и много да й помагат

Честито и на мама Valka. Много здрава и усмихната дъщеричка.

yanche, ти направо ме шокира с тази история за твоята приятелка и нейния "възлюбен". Не мога да повярвам как може един мъж да бяга така от отговорност  ooooh! ... и то наистина уж зрял мъж... ужас... Дано да се оправят нещата при нея... ама честно казано с такъв мъж- тя не може да разчита на него ако бяга винаги при всяка новост или трудност..

Така е, ама не ги разбирам тея хора, какво толкова се шашкат, като се роди едно дете, живота не свършва с това. Той искал да е спокоен да ходи където си иска и когато си иска, ами да ходи, кой го спира, ама да си поеме отговорността, да си признае дето и така. В крайна сметка едно дете има нужда от любов, всичко друго все някак се нарежда, не е останало гладно и необлечено дете. Те не са зле финансово, и двамата работят, взимат горе долу добри заплати, винаги може и по добре де, но не е като да са без доходи. Абе той ще съжелява, ама ще е късно. Много ми е мъчно....  Sick

Днеска само хубави новини, нови бебета, здрави и усмихнати  Peace

Благодаря ви за разбирането момичета!! Страхотни сте  Hug както седя повече в къщи сега, добре че сте вие..

Нещо стана много дълъг тоя пост...  #Crazy

# 244
# 245
  • Мнения: 333
Честито на Валката   bouquet. И аз се вълнувам и всеки път с трепет отварям компа  Flutter. Какво ще правим като отидем на село, нее знам  newsm78. Хайде спорен ден на всички  Hug

# 246
  • София
  • Мнения: 679
Добро утро и от мен!
Вече 2 нощ будувам между 2 и 4 часа, тази вечер се надявам да се наспя, отиваме на вилата като се прибере татито. Хванало ме е шубе да напускам София сама, всички ми казват и с колата временно да се разделя, но е почти невъзможно.
Аз съм се записала за училището на 9 месеца за 28 август, има ли и други мами за тогава да си спретнем една срещичка, това ще бъде първото и последното посещение за тази бременност.

Вчера вилняхме по магазините за пантофи и обувки на девойките, купих и малко дрешки и вече са готови за училище, от понеделник започваме сухи тренировки ставане в 7ч. закуска и обличане до 7.45ч. обяд в 11.30 и малката в леглото мисля, че ще спи от 13 до 14.30ч., каката е в по-голяма група и се разделяме със следобедното спане. Имаме точно 1 седмица да свикнат с новия режим.

Ехо днес ще имаме ли нови бебчета newsm53

# 247
  • Испания и Стара Загора
  • Мнения: 1 036
Добро утро и от мен,

ВАЛКА,ЧЕСТИТА ВИ ДЪЩЕРИЧКА!!!!

 yan4e дано му дойде акъла на този и да си поеме отговорностите.Пази Боже от такъв мъж,ако изобщо може да се нарече "мъж". Crossing Arms

Аз вчера реших да се претегля на кантара за първи път след раждането.И с радост установих,че от 13кг,които качих през бременността,съм свалила 12кг. Party

# 248
  • Мнения: 1 701
Честита бебка на Валката!  bouquet

Много девойки, се  народиха. Явно наистина момичетата са по-нетърпеливи, както казват! Simple Smile

yan4e , много е неприятно това с приятелката ти, но от една страна по-добре че сега се изнася и тя ще има достатъчно време да се настрои за отглеждането на детето си, да подреди живота си, да се подготви преди да се е появило човечето. По-лошия вариант щеше да е ако се беше вдигнал чукалата след като се роди бебето. Тогава щеше да и е по-трудно! Всяко зло за добро. Една врата се затваря, друга се отваря!...

Този филм го гледах преди няколко месеца. Поне опитах да го гледам, но за мен се оказа много натоварващ. Освен това въобще не съм съгласна с повечето показани неща... Лично мнение.

# 249
  • Мнения: 70
Леле Анита, ти си шампион с килата!! Браво на тебе  Peace

Желание, имаш право мила, човек никога не знае, но си е просто кофти ситуация. Мерси за разбирането  Hug

# 250
  • Варна
  • Мнения: 153
Добро утро и от мен... Simple Smile

Нашият батко пък взе, че дигна температура вчера и нещо на разболяване върви...Дано не го лепне и на мен, че последните седмици е опасно - може да ми ускори раждането и да не дочакаме секциото Crazy

Yan4e: Мъжете са страхливци 80%, и нищо не е по- страшно от едно бебе да знаеш, дето ще му развали рахата Whistling...Може и да се върне, като поседи и помисли, дано да му дойде акъла...А  тя щом си го иска, ще си го гледа,  има ли семейство да и помага, баби, дядовци? Няма да е първата или последната, детето си е дете, то не виновно... Морално я подкрепям! Hug

# 251
  • Мнения: 19
Ехо ей ме и мен. Днес Адко заминава с баба си и дядо си на село за няколко дни. Мъжо ще е на работа и аз по цял ден ще се занимавам с себе си  Laughing.

yan4e тоз тъпчо как е постъпил. Не знам какво да кажа познатите на момичето ще и давате кураж  Hug.

Свалям си сега филмчето ще го гледам като тръгнат след малко. Хубав ден на всички момичета ( да видим дали днес ще имаме пак някое бебче )  Hug...

# 252
  • Мнения: 70
Елеста, има си семейство момичето много хубаво, сигурна съм че ще я подкрепят, има си и приятели, хубава работа, ще се оправи, не е в това въпроса. Има си и къде да живее самостоятелно. Да е жива и здрава и всичко да е наред с бебо, дано да издържи емоционално тези дни и да се успокои, за да може бебчо всъщност да се чуства добре докато расте в нея. Но всичко това не може да компенсира липса на партньор, пък като го знам какъв е, едва ли ще се върне след време. Той е чужденец и не мисля че дори и да осъзнае след време, ще има смелостта да се върне. Както и да е. Всичко се връща, аз съм сигурна, и той наистина ще съжалява  Sick

# 253
  • Мнения: 70
Ехо ей ме и мен. Днес Адко заминава с баба си и дядо си на село за няколко дни. Мъжо ще е на работа и аз по цял ден ще се занимавам с себе си  Laughing.

yan4e тоз тъпчо как е постъпил. Не знам какво да кажа познатите на момичето ще и давате кураж  Hug.

Свалям си сега филмчето ще го гледам като тръгнат след малко. Хубав ден на всички момичета ( да видим дали днес ще имаме пак някое бебче )  Hug...


Клара, кой филм, кажи че аз вече изгледах, всичко каквото се сетих, пък сега едно интересно филмче, добре ще ми дойде, да ме разсее

# 254
  • София
  • Мнения: 18
Здрасти и от мен,
Честити нови бебчета  bouquet newsm63.
Най-сетне се преместихме и сега мога да си гнездя на воля newsm79 1ironing wash. Тези дни мисля да си намеря педиатър Rolling Eyes. Сега сме точно до 14-та Поликлиника и ще съм много благодарна ако някои ми препоръча педиатър в нея Praynig Hug. Направих проучване в аптеката и мисля, че ще се ориентирам към бебешката козметика на Weleda. От два дни краката ми започнаха да се подуват, имам доста контракции и вече чакам по-скоро да си гушна Ема, която не спира да ми раздава невероятни шутове Crazy.
Казаха ми от сега да се запася с илачи за колики и се чудя какво да купя Thinking. Абе не знам как са другите които до скоро са си работили, ама аз вече половин месец не работя и все гледам максимално да си уплътня деня, че иначе ме хващат лудите Rolling Eyes.
Хубав ден на всички и кротки бебенца на родилите мами!

Общи условия

Активация на акаунт