Feеl Unique вече доставя и в България!

  • 50 619
  • 742
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: X
Нел, отдолу пишеш датата на валидност ДО кога е, а др. код е ако картата е Маестро- аз поне нищо др. не пиша  Peace
Аз пък не знам как да си взема тези 10 %  newsm78 Влизам в сайта през линка, от мейла, който са ми пратили, в кутията виждам, че отбелязва 10 %, но никъде не намалява, не изважда сума... Някой да има идея  Thinking

# 721
  • Мнения: 5 587
Избирай нещата от christmas shop.

# 722
  • Варна
  • Мнения: 1 283
Нел, отдолу пишеш датата на валидност ДО кога е, а др. код е ако картата е Маестро- аз поне нищо др. не пиша  Peace
Аз пък не знам как да си взема тези 10 %  newsm78 Влизам в сайта през линка, от мейла, който са ми пратили, в кутията виждам, че отбелязва 10 %, но никъде не намалява, не изважда сума... Някой да има идея  Thinking
аз влязох през линка и сложих парфюма в кошницата и когато дадох чекаут тогава ми отбеляза 10 те процента

Последна редакция: чт, 17 дек 2009, 22:27 от Nell999

# 723
  • Мнения: 137
Искам д апоръчам една плазма, касетофона и часовника от серията на Барби дали ще ми направят някакви намаления може и след празниците де сега ще поизчакам малко newsm78

# 724
  • Мнения: 7 656
Искам д апоръчам една плазма, касетофона и часовника от серията на Барби дали ще ми направят някакви намаления може и след празниците де сега ще поизчакам малко newsm78
Нещо си объркала темата май  newsm78

# 725
  • Мнения: 137
Искам д апоръчам една плазма, касетофона и часовника от серията на Барби дали ще ми направят някакви намаления може и след празниците де сега ще поизчакам малко newsm78
Нещо си объркала темата май  newsm78
Да бе извинявай така е побърках се вече аз съм отворила 10 сайта тука, някви карти тука хвърчат, че и една приятелка тука поръчва абе ужас...нямаме си работа Joy Joy Joy

# 726
  • Мнения: 7 656
Искам д апоръчам една плазма, касетофона и часовника от серията на Барби дали ще ми направят някакви намаления може и след празниците де сега ще поизчакам малко newsm78
Нещо си объркала темата май  newsm78
Да бе извинявай така е побърках се вече аз съм отворила 10 сайта тука, някви карти тука хвърчат, че и една приятелка тука поръчва абе ужас...нямаме си работа Joy Joy Joy
Просто се учудих възможно ли е да съм пропуснала ,че в този сайт има и ТВ Grinning

# 727
  • Мнения: 137
Искам д апоръчам една плазма, касетофона и часовника от серията на Барби дали ще ми направят някакви намаления може и след празниците де сега ще поизчакам малко newsm78
Нещо си объркала темата май  newsm78
Да бе извинявай така е побърках се вече аз съм отворила 10 сайта тука, някви карти тука хвърчат, че и една приятелка тука поръчва абе ужас...нямаме си работа Joy Joy Joy
Просто се учудих възможно ли е да съм пропуснала ,че в този сайт има и ТВ Grinning
Хахаха да бе викаш как си пропуснала-ние тука с мойта приятелка имаме кафе та да се похваля туко що изхарчихме оборота  Joy Joy Joy

# 728
  • Мнения: X
Мацки, благодарско ви, зацепих как стана  Peace

# 729
  • Мнения: 137
Оххх на мен ми хареса серията за тен, ама не искам автобронзанти, а лосиони за солариум за удължаване на тена и подсилване. Някой ще помогне ли, че нещо не мога да разбера кое за какво е newsm78 Thinking

# 730
  • Мнения: 62
Tsuff, и при мен е така,дори и след Chekout не се променя сумата Sad
ПП В крайна сметка как става,кога ги отчита тези 10%?

# 731
  • Варна
  • Мнения: 324
Tsuff, и при мен е така,дори и след Chekout не се променя сумата Sad
ПП В крайна сметка как става,кога ги отчита тези 10%?

При мен като вляза през мейла и сложа нещо в кошницата, но от Кристмас шопа задължително, за там е намалението  Peace и хоп отстъпчицата се вижда веднага  Simple Smile преди чекаута  bouquet

# 732
  • Мнения: X
Да и при мен дава отстъпка, само на артикули от Кристмас шопа. Другите не ги намаля. Вече дори преди чекаута отчита 10-те %. В кошницата под артикулите имах зелен надпис, че отчита намалението, но нямах артикули от К.Шоп-а. Сега сложих и стана  Peace

# 733
  • Мнения: 62
Благодаря момичета,ориентирах се  Peace

# 734
  • Мнения: 137
Готово поръчах тези неща за тена, ама само Коледните пакети имаше отстъпка както и да е няма значение. Ще кажа като дойдат  Peace

Общи условия

Активация на акаунт