Идеи за Бизнес 4

  • 122 796
  • 898
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 7 430
Hug и от мен...

Понеже в момента съм в дупка само чета ....
Късмет на всички, които имат планове, които ги осъществяват и имат успех  Peace

# 46
  • Мнения: 49
Момичета ,здравейте  Heart Eyes За пръв път се включвам при вас .Искам да си направя магазинче за платове ,проблемът е ,че обявите на търговци в нет-а са малко пресилени и доста нереални (както се оказа след моето проучване ),затова бих искала да ви помоля за помощ и координати на истински вносители ,ако сте попадали на такива .
ПП Успех на всички ,захванали се с частния бинес   Hug
Добре е да посетиш големите изложения което се провеждат поне два пъти в годината в Турция.По добър контак от там няма  Peace

# 47
  • Мнения: 657
Маргало, до къде стигна с документите.Надявам се вече да си стартирала с начинанието  Hug
Вчера гледах че има 2 празни помещения на ъгъла на Мария Луиза и Видин.

# 48
  • Sofia
  • Мнения: 6 934
Явно  продажбата на книги или обувки е прикритие. А печалбата идва от продажба на други стоки. Или оправдават едни пари - като ги включват във фирмата, плащат им данъци и вече са чисти.
по Графа масово в празните магазини отвориха продажба на книги
незнам колко е оборотно,за да плащат наеми от 2 500-4 500 евро

# 49
  • Мнения: 580
Момичета ,здравейте  Heart Eyes За пръв път се включвам при вас .Искам да си направя магазинче за платове ,проблемът е ,че обявите на търговци в нет-а са малко пресилени и доста нереални (както се оказа след моето проучване ),затова бих искала да ви помоля за помощ и координати на истински вносители ,ако сте попадали на такива .
ПП Успех на всички ,захванали се с частния бинес   Hug
Добре е да посетиш големите изложения което се провеждат поне два пъти в годината в Турция.По добър контак от там няма  Peace
Благодаря за съвета , ще потърся фирми ,които организират такива посещения (не може да няма ,надявам се ).  bouquet

# 50
  • Мнения: 84
Здравейте и от мен мами! Аз искам да питам имали някой който се е занимавал със фризьорско салонче,че на мен такава идея ми се върти в главата,но никога не съм се занимавала....и ми се искаше да проуча малко преди да се захвана  Embarassed

# 51
  • Мнения: 60
да ви следя....

аз пък като реших,че трябва нещо да се прави...и направо ми дойдоха супер много идеи  Mr. Green , само дето ни капитал, ни сили имам в момента  Rolling Eyes
мисля си за нещо в сферата на услугите - маркетингови проучвания, статистики, анализи...
или пък малка книжарничка..
или фризьорски салон....

или....още много...

това с платовете е добра идея също.

успех на всички начинаещи   bouquet

# 52
  • София
  • Мнения: 16 079
Чоча, няма лошо  народа  да става все по културен. Дай Боже!
Деник - няма нужда да ходиш в Турция. Края на септември и март в Интер Експо център има изложба-договаряне - Текстил и облекло от Турция. Посети я, разгледай и избери.  Днес се мотах по ул. Алабин - улицата на платовете. Повечето магазини бяха празни, продавачките отегчени. В маг. за дрехи и обувки имаше хора, дано не само като на изложба. Имай предвид, че кризата в текстила се усети още 2006/07 год. Ако искаш тел- на доставчици, пиши ЛС, ще ти дам - работила съм го.
Злате, Батдидо, за другите ви  идеи ви не знам. Мога да се изкажа за мечтата за фриз. салон - ако нямаш практика и редовна клиентела просто не си заслужава да направиш салон и да назначиш 2 - 3 пуйки персонал. Ще те гледат в очите и ще те крадат. Или го правиш и пускаш местата под наем - определен месечен, или трябва да си го разработил и да си назначиш помощник. Иначе - като повечето български бизнес-дами скоро ще разпродаваш оборудване.
Звуча много песимистично, но това е реалността.

# 53
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Момичета ,здравейте  Heart Eyes За пръв път се включвам при вас .Искам да си направя магазинче за платове ,проблемът е ,че обявите на търговци в нет-а са малко пресилени и доста нереални (както се оказа след моето проучване ),затова бих искала да ви помоля за помощ и координати на истински вносители ,ако сте попадали на такива .
ПП Успех на всички ,захванали се с частния бинес   Hug

Можеш сама да си внесеш, ако вече си си набелязала производителя.Не е голяма философия, само дето има малко бягане. Ако пък искаш може да ти помогна и да внеса за тебе каквото желаеш срещу някаква комисионна, за която ще се споразумеем.

Между другото и аз имам вече нов бизнес а именно внос на дрехи втора употреба. По-нататък ще направим и сайт за това. Grinning Другото с което също отскоро се захванахме е посредничество между България и Чужбина на фирми.

# 54
  • Мнения: 852
Момичета,имате ли представа как става вноса на стойки от Китай?

# 55
  • Мнения: 159
Здравейте амбициозни дами! Доста хубави идеи прочетох тук и пожелавям успех на всички. Моята мечта от известно време е да отворя счетоводна къща. Може ли някоя от вас  да ми каже какви изисквания има за откриването и или поне източник откъдето да прочета. Благодаря ви предварително!

# 56
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
я имало нова тема Simple Smile
ще чета.

# 57
  • Мнения: 60
*Pukanka* , браво на вас.
я дай повече инфо - откъде внасяш?
ако искаш на лични...
  bouquet

# 58
  • Мнения: 6 206
Здравейте амбициозни дами! Доста хубави идеи прочетох тук и пожелавям успех на всички. Моята мечта от известно време е да отворя счетоводна къща. Може ли някоя от вас  да ми каже какви изисквания има за откриването и или поне източник откъдето да прочета. Благодаря ви предварително!
Чакай да те разбера какво питаш.
Искаш да си отвориш счетоводна къща, такова нещо където ще казваш на хората какво да правят, ще им водиш финансите, и питаш тук какви документи и изисквания има?
Бог да е на помощ на клиентите ти.

# 59
  • Мнения: 14
*pukanka*,дай повече информация.Може и направо оферта да ми пратиш на лични

Общи условия

Активация на акаунт