АПРИЛки 2010 се срещат вече за първи път с малкото човече-3

  • 13 865
  • 319
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 927
don biberone, има различни мнения по този въпрос, но аз смятам, че няма по- хубаво нещо от една добре поддържана бременна жена  Grinning. Само гледай да не са на основата на вит. А - той вече е опасен за плода. Аз през първата бременост само червило и гланц спрях да слагам ( подходящи кремчета и грим за очи си ползвах  Simple Smile ), защото четох някакво изследване, че дори и скъпите марки съдържат някакво вещество, което може да навреди.

Много се възхищавам на мамчетата, които чакат 3-то бебче   bouquet  bouquet

Мен пък такава енергия ме е обзела  Grinning, по-цял ден с нещо трябва да се занимавам, че не ми се стои на едно място. И гадене нямам, само лека тежест в корема. Хапчета не пия. Хомеопат ми предписа само едни капки за месец и след това, в зависимост от развитието на бремеността ще ми даде нещо друго.
Лек ден на всички   bouquet

# 301
  • Мнения: 12
Добро утро и от мен!
Будя се в ранни зори,направо не мога да се позная,преди си спинках сладко до обяд  smile3524.
Момичета,относно бременните симптоми(или по скоро липсата на такива),тези които се чувстват добре без да им се гади или повръщат,могат само да се радват.Не се притеснявайте ,няма нищо нередно и притеснително в това,просто сте от късметлийките  newsm44  (и аз в това число).
Когато забременях с големия си син бях последна година в гимназията и това че МЦ ми закъсня и впоследствие въобще не дойде, никак не ме притесни ,защото бях чела в дебелите книги  smile3529 че ако евентуално съм бременна трябва задължително да повръщам,да ми се гади,въобще все лоши неща ,които при мен липсваха.Аз си се чувствах много добре,по цяла нощ   bigdance2 в дискотеките,цигареният дим хич не ми пречеше,даже часовете по физическо не ме натоварваха.Това че МЦ не идваше  newsm78 го отдавах на някой незнаен вирус.Колко съм била зле   341uu
Усъмних се ,че нещо става когато корема започна да ми расте  smile3556 (в четвъртият месец). На първия преглед направо разбрах и пола на бебето.
Беше прекрасна бременност,която пожелавам на всички!  bouquet

П.С. На абитуриентския си бал бях в родилното  baby с бебе на 2 дни.

# 302
  • Мнения: 157
добро утро и от мен  Simple Smile , незнам защо така стана ама от както съм бременна ставам рано - аз преди си ставах в 10-11  Thinking, е вярно е че май си лягах по-късно, а сега вечер стане ли 10 и почва едно  newsm46 Sleeping smile3524  sleepuu и така. Иначе веднага като станах в 6 - бг 7 часа, взе да ми стърже, ужас и взех да си правя портокалов сок и не издържах докато изтискам плодовете та една круша смотах  Mr. Green, пак нещо не мога да ида в двете 00  Confused , боли ме уж ми се ходи пък - ТЦ  Flutter
А за козметиката имам едно тоалетно мляко с витамин А С и още няккаъв, да не го ползвам ли като има витамин А  newsm78, аз не съм го и ползвала де, вчера вече нямаше с кво и си изтрих грима и после си измих очите ама много ли е опасно ?

desi_georgieva  Hug много ме развесели поста ти - да ти е живо и здраво момченцето  Grinning

Последна редакция: сб, 29 авг 2009, 08:57 от Вяраа

# 303
  • Варна
  • Мнения: 46
Вярааа не го използвай за по сигурно. Вие как се гримирите в тия жеги, аз единственото, което по принцип ползвах бяха спирала молив за очи и червило сега даже нищо не ми се слага така си се харесвам Simple Smile)) На мен още към 7 вечерта така ми се доспива и си заспивам обаче това ставане до тоалетна посреднощ ме убива, тази сутрин издържах да не ставам до 5 и 30 ама като станах и няма братче заспиване. А днес съм с едно приповдигнато настроение не знам на какво се дължи, дали че нямам никакви симптоми даже и болки, само като поседя повече права на едно място усещам лека тежест ниско долу Simple Smile))))) Добре че не ми се гади големи сме късметлийки  hahaha Joy

# 304
  • Мнения: 1
Здравейте! В четвъртък бях на лекар, потвърдиха, че съм бременна, дори сърчицето видяхме. Докторката записа вероятен термин 11,04,10г. Понеже до тогава нямах проблеми и забравих да я питам какво да пия когато ме боли главата, а вчера и днес направо умирам от главоболие и не смея нищо да пия. Дайте съвет. Благодаря

# 305
  • Мнения: 1 710
Някой прави ли нова тема, че тази ще я заключат? Вече сме на 21-ва страница.
Ако никой не я направи до следобед, ще се опитам аз да направя нещо, макар че никога не съм се заемала с такава сложна задача - да оформя красиво нова тема.

# 306
  • Мнения: 44
Аз по принцип не ползвам грим, но съм с мазна кожа, а четох, че по време на бременност мастните секрети се увеличавали..та се замислих за кремчетата дали не са във вреда, но невиждам витамин А в това което ползвам. Не виждам и как съвсем без козметични продукти може да се мине. За някои неща си е необходимо, стига разбира се да не са във вреда.
На мен ми се появяват малко повече пъпки на лицето, които само с хидратиращия крем бих могла да регулирам, но той е най-обикновен.

Хубаво е че не ви се гади...в момента съм със сутрешната доза гадене и се готвим да излезем навън малко сред зелено да се разсея.

Хубав ден на всички.

# 307
  • Мнения: 3
За главоболието само и единствено парацетамолче. И то ако много те боли. Най-добрия вариант е при главоболие да полегнеш в тъмна стая на тихичко да удариш една дрямка.

Поздрави и целувки на всички мами!!! newsm51

# 308
  • Мнения: 157
НЯКОЙ ДА НАПРАВИ НОВА ТЕМА -мен не ме бива  Mr. Green
За грима - аз не мога без него, като излизам винаги имам основа за лице грим спирали руж ....и пр  Mr. Green
Да за главоболието е позволен парацетомола по време на бременност.

# 309
  • Варна
  • Мнения: 46
Аз мога ама не знам как да пренеса първата страница
ще се обадим на администраторите

# 310
  • Варна
  • Мнения: 46
Измислете заглавие на темата Simple Smile)) имаме още време давайте

# 311
  • Мнения: 1
Благодаря Веси! Толкова много ме болеше че дори съм ревала от болки! Надявам се да отмине скоро може би ме боли главата и от това че спрях да пия кафе преди пиех по две на ден, а сега просто не ми понася, гади ми се от кафето, то всъщност от всичко ми се гади. Първия път когато бях бременна нямах никакви проблеми нито гадене, нито нищо. А сега като под часовник, вечер към 19,30ч. почва да ми става лошо.

# 312
  • Мнения: 157
Аз мога ама не знам как да пренеса първата страница
ще се обадим на администраторите
Абе аз ще я пренеса 1стр, ама проблема е в това, да може по всяко време да се редактира за се допълват новите мами  Grinning , незнам как се влиза с априлки2010 акаунта, кои го прави това

# 313
  • Варна
  • Мнения: 46
deninenkova аз като спрях да пия кафе и мен ме мъчеше глава ама лежах повече аз пиех по 6-7 кафета на ден имах чувството че главата ми ще експлоадира Simple Smile сега вече не само сутрин понякога ме наболява главата

# 314
  • Мнения: 157
deninenkova аз като спрях да пия кафе и мен ме мъчеше глава ама лежах повече аз пиех по 6-7 кафета на ден имах чувството че главата ми ще експлоадира Simple Smile сега вече не само сутрин понякога ме наболява главата
Аз като спрях кафето пък нищо не ми стана, също мислих, че ще ме боли но не - чувствам се ок, да не е кръвно това главоболие ?

Общи условия

Активация на акаунт