АПРИЛки 2010 се срещат вече за първи път с малкото човече-3

  • 13 861
  • 319
  •   1
Отговори
# 285
  • последна надежда
  • Мнения: 243
Привет от мен

Аз сега се връщам пак от доктора. изследванията са ми много добри само хемоглобина ми бил нисък и ми изписа Малтофер.

Вече им загубих бройката на лекарствата, които взимам. Станаха 9 или 10.

По въпроса за секса и моя мъж страда. Сутиените ми умаляват, а той на сухо.

Идеята за соковете много ми хареса   bouquet. Преди си правехме често, но напоследък ни мързи.

Моите мъже са на село и аз съм се отдала на мързел и глезене. Вчера ми се дояде нещо тестено и реших да си направя кифлички. Сега имам две тави, но вече не ми се ядът.

# 286
  • Мнения: 0
Ям всякакви плодове и зеленчуци,от всичко друго ми се гади....,но проблем с wc-то има....
На 3 съм на лекар и дано ми помогне някак....
Относно зъбките-и мен започнаха да ме наболяват , но май не е опасно да ходим на зъболекар по време на бременността
 
*Iman*   В НорШопинг съм,на около 150 км от Стокхолм.

# 287
  • Мнения: 12
Здравейте, момичета!
Доста време ви чета и все не се решавах да се запиша в отбора от суеверие,че е прекалено рано.
Казвам се Десислава на 29 г. и това ми е трета бременност,термина ми(по мои сметки) е на 28 април,другата седмица съм на лекар и се надявам да разбера повече.
 Желая на всички лека,спокойна и безпроблемна бременност!

# 288
  • СОФИЯ
  • Мнения: 42
Престраших се най-накрая. Казвам се Соня на 31 години от София.
Втора бременност термин 02.04.2010 Grinning

# 289
# 290
  • Мнения: 63
И аз да се разпиша. Ходих на лекар на 20.08, видях малката точица, но доктора каза, че е много малко и да отида пак на 02.09 - тогава всичко щяло да бъде много по-ясно.
Последния ми цикъл беше на 13.07 и не мога да разбера - 8г.с. ли се водя? Май да.
Усещам леки бодежи в корема ниско долу и малко повече ми се спи, а пък като си легна и няма заспиване. Другото - чувствам се  депресирана, а няма причина... Незная, дали е нормално. Иначе - нито ми се гади, нито ми се яде нещо специално (или обратното - непоносимост също нямам към каквото и да е), нито миризми ме дразнят... Дано и така да продължи, де Simple Smile  
Пожелавам на всички лека бременност   bouquet

Ели, 24г, гр.София, първа бременност, термин - 19.04.2010

# 291
  • Мнения: 157
Moмичета сега като чета milli_vanilli - Добре дошла  welcome, та се змислих че и аз не мога да разбера коя седмица съм 6 ли 7ли 8 ли  newsm78 newsm78 newsm78 Thinking
Моя първи ден на последния цикъл беше 10.07.09г има календари  в нета ме изкарват 6, други 7-ма, трети друго  newsm78
Гледам че milli_vanilli и тя е някъде там 13.07.09 и хептен се замислих, аз се смятам за 7 ама се обърках вече  newsm78

# 292
  • Мнения: 283
вярааа моя последен цикъл беше на 9.07 и се водя 7 седмица и дни което реално означава че съм влязла в 8. така, че и ти си там някъде
аз нямам никакви симптоми, освен киселини понякога и лек позив за гадене ....
принципно липсата на симптоми много ме притеснява, но ще видим ......
и аз имам проблем с ходенето до тоалетна - сутрин ям овесени трици вечер активия - резултат 0. корема ми се е подул като бременна в 5 месец. а откакто съм в болничен по цял ден ям, лошото е че мъжо е в отпуска и само се разяждаме един друг  Laughing трябва да взема мерки че ще стана 100 кила 

# 293
  • Мнения: 157
вярааа моя последен цикъл беше на 9.07 и се водя 7 седмица и дни което реално означава че съм влязла в 8. така, че и ти си там някъде
аз нямам никакви симптоми, освен киселини понякога и лек позив за гадене ....
принципно липсата на симптоми много ме притеснява, но ще видим ......
и аз имам проблем с ходенето до тоалетна - сутрин ям овесени трици вечер активия - резултат 0. корема ми се е подул като бременна в 5 месец. а откакто съм в болничен по цял ден ям, лошото е че мъжо е в отпуска и само се разяждаме един друг  Laughing трябва да взема мерки че ще стана 100 кила  
Da някъде там съм, сега смятах и пресмятах smile3523  и четох из разни книги  smile3529 7 ма седмица съм или карам 8-ма   Hands Clap
За симтомите,ч е кво по-хубаво от това да си с по-малко екстри , и аз нямам никакви симтоми освен гърдите, ама бебе има- видях го, чух го - така че всичко е ОК.
За яденето - и аз съм в този клуб, и гадното е че си имах малко шкембе, което сега стана голямо  Tired Face ама кво да се прави - само всичко да е наред пък, ще го оправим това  Mr. Green
Айде приятна вечер на всички  Hug Hug Hug - цунки-гунки и т.н.  Crazy Mr. Green Mr. Green Mr. Green
P.S. да се фръцна, че и аз си имам линийка -слагах, махах, че нали рано ама май-накрая се реших  Grinning

Последна редакция: пт, 28 авг 2009, 19:49 от Вяраа

# 294
  • вече в прегръдките на любимия, и само там
  • Мнения: 978
Вярааа, и моят първи ден на последната ми менструация беше на 10-ти юли и по мои изчисления сега трябва да сме влезли в 8-мата седмица като терминът трябва да е 16-ти Април. Ще видя какво ще каже докторът, че още не съм ходила на преглед, а и не съм решила при кого.

на мен ми става лошо по-често от предната бременност, особено вечер като ми се доспи и сутрин като ставам от леглото, ядат ми се повече плодове и то кисели и зеленчуци, и интересно - пие ми се извънредно много вода, друго, което ми прави впечатление е, че много на често ме наболява гърбът - не кръста, а на горе гърбът, и може да се цепя от колектива ама нямам проблеми със сексуалните желания, при предната бременност пък съвсем - даже се бяха усилили след 3-тия - 4-тия месец

обмислям нещо спортно, с което да се занимавам - за сега съм се спряла на клуб по водна аеробика "Мария Шпицер", много ми го препоръчаха и мисля от рано да почна

добре дошли на всички нови мами и лека вечер от мен

# 295
  • Мнения: 1 710
Момичета, знам, че някои от вас се чудеха дали да ходят на концерта на Мадона и понеже една позната съфорумка търси билет, ще я цитирам тук, ако някой има излишен, да се свърже с нея.


Момичета, ако имате познат, който продава билет за концерта на Мадона - моля, пишете ми на ЛС!

# 296
  • София
  • Мнения: 49
 Rolling Eyes ех дано утре не е голяма блъсканица на този концерт   wflag

# 297
  • Варна
  • Мнения: 46
Добро утроо на всички ранобудни ако ги има като мен Simple Smile))
Добре дошли на новите бременние, лека и безпроблемна бременност Simple Smile))

# 298
  • Мнения: 44
Добро утро!

Да ви попитам нещичко по отношение на козметичните продукти. Ползвам крем за ръце и хидратиращ/матиращ за лице...мислите ли че са безобидни...снощи се замислих за тази козметика дали наистина е безвредна...въобще как човек да е сигурен в козметичните продукти.

# 299
  • Мнения: 351
 welcome  на новите мамчета! Станахме голям отбор! Супер!
Козметични продукти почти не ползвам, но просто кожата ми се е променила - преди като си измиех лицето, ми се опъваше ужасно, а сега нямам такива проблеми. Иначе стик против изпотяване си ползвам. Едва ли има чак такова негативно влияние... newsm78
Лек ден на всички! Hug

Общи условия

Активация на акаунт