Във ВИДИН е толкова красиво, колкото е Видинчанче пакостливо:))

  • 25 976
  • 728
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 720
И аз съм за бебето на стълбите.  Mr. Green
Рони, приличате си на снимките.
Аз нямам сканирана моя, за да кача. Но пък Дидо толкова прилича на баща си като бебе, че няма нужда някой да ми казва. Само очите е взел от мен.
Мими, погледни в диетичния за Високо мазнинно - ниско въглехидратно хранене (ВМ-НВХ). Горещо препоръчвам. Бавно,но трайно се свалят кг., без особени лишения и мъки. Освен това е здравословен режим на хранене.

И си помислете за колко време ще изпишем новата тема, за да зная как да я кръстя.  Crazy

# 706
  • Мнения: 13
Благодаря Ели ще я потърся този режим на хранене, а за заглавието може ли да помогна:
Видинските сладури за баба Зима са готови
Зимата във Видин е студена, но това не пречи на Малките Видинчанчета да лудеят

# 707
  • Мнения: 2 910
Големи немирници сте двенките Mr. Green
Миме и аз съм за първата снимка, на стълбите.

Относно свалянето на кг. аз съм за лунната диета, във форума има много инфо за нея. Аз я правих няколко пъти след като родих и имаше голям ефект. Някъде на 55 кг. се поотказах от всякакви диети, а в момента съм 44-45кг. В интерес на истината в момента съм по- слаба и от периода преди да забременея с дъщеря ми. Със сина, когато забременях бях 48кг. и качих ненормалните 35кг. отгоре за цялата бременност.

Пете, същите спомени имам и аз за снежните зимни дни. Много обичам, когато вали сняг и натрупа, самата картинка е страшно красива.

# 708
  • Мнения: 2 653
Миме, има много лесно и мързеливо решение за килограмите- просто не ги сваляме  Laughing
Аз сега съм с 13 кг над теглото от което тръгнах при забременяването и н мога да сваля изобщо.До тук съм свалила само7-8 килца.Единствено с Дюканската диета свалих много, но Софи беше тогава при майка ми и бяхме само  с мъжа и свалихме по доста.Тя се върна и диетата приключи до там.Просто не мога, не издържам, слаба воля ли, мързел ли не знам какво е.Сега съм решила пак да свалям + фитнес, но пък Софи почти постоянно боледува от както тръгна на градина и не мога да започна фитнеса , а и  да бягам в парка.
Рениии, вярно ли си 45?????Лелеее, аз си те спомням за последния базар, за който идвах във Видин, като беше бременна-ЕВАЛА!!!!
Според мен няма универсален метод за всички.Трябва да опиташ няколко и да прецениш кой е твоя начин.
Аз примерно имам периоди, в които всичко ми се яде, имам периоди, в които не ям почти нищо.Във втория случай свалям до 4 кг за няколко дни и започвам да си нося панталоните с колан, но после явно се успокоявам, че съм заслабнала и пак набивам като за последно.Снощи се събудих в 2  и отидох да си търся телефона, като пътьом изядох няколко парчета сладкиш.Е, как да отслабнала така?????Определено кг-те ми тежат и ги усещам много неприятно, но ...Замислям се да си разлепя в дрешника и в кухнята снимки на манекенки с разни тоалети , в които бих искала да да имам и да изглеждам по същия начин, ей така за стимул.

# 709
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Аз забременях като бях 39кг, като влезнах да раждам бях 65 - търкалях се да ви кажа  Joy Преди 2 седмици бях 50.Мисля, че изглеждам добре така - нито дебела,нито супер слаба както преди.Не обичам диетите - бях на диета преди да забременея (всъщност месеца когато забременях) и за 1 месец качих 5-6кг, ама беше нечовешкото тъпкане с кашкавал,луканка и всичко белтъчно  ooooh!

# 710
  • Мнения: 2 653
и за 1 месец качих 5-6кг, ама беше нечовешкото тъпкане с кашкавал,луканка и всичко белтъчно  ooooh!
Ако си била на дюканската, луканката си е направо забранена- тя е много солена и е мазна.Кашкавала също.при тази диета се яде пилешко месо, риба, може говеждо, но не и свинско.А кашкавала трябва да е нискомаслен, който си е направо подметка.Към края на периода , в който правих диетата направо не ядях нищо почти- всичко протеиново ми беше втръснало и изобщо не ми беше вкусно.Карах на запечени тиквички с прясно мляко и сирене най-много.

# 711
  • Мнения: 13
Фиона Дюканската Диета не е ли много опасна за здравето?

# 712
  • Мнения: 2 653
Фиона Дюканската Диета не е ли много опасна за здравето?
Ами както и цигарите, които употребявам, както и това , че съм шофьор, както и неправилното хранене и повишаване на холестерола, и заседналия живот- този стол пред компа вече се протри  Simple Smile и т.н.
Всъщност изобщо не съм се интересувала какви са точно страничните ефекти.Както казва мъжа ми- отчеили сме се с дете- сега каквото стане -такова.
Мисля, че всички диети са опасни за здравето, ако човек е със сериозен здравословен проблем, но не и по-опасни от горе-споменатите.

# 713
  • Мнения: 13
Фиона Дюканската Диета не е ли много опасна за здравето?
Ами както и цигарите, които употребявам, както и това , че съм шофьор, както и неправилното хранене и повишаване на холестерола, и заседналия живот- този стол пред компа вече се протри  Simple Smile и т.н.
Всъщност изобщо не съм се интересувала какви са точно страничните ефекти.Както казва мъжа ми- отчеили сме се с дете- сега каквото стане -такова.
Мисля, че всички диети са опасни за здравето, ако човек е със сериозен здравословен проблем, но не и по-опасни от горе-споменатите.
Офф за всичко си много права, но какво да се прави самият живот го налага и аз седя по 9часа пред компютъра, после в колата и хоп у   дома и така всеки делничен ден като в матрица сме Tired

# 714
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Да уточня, че бях на диета за напълняване  ooooh! Внесох смут известен с моите недомлъвки  Joy
А иначе Дюкян е вреден, защото се ядат само високопротеинови храни и черния дроб се товари много, съответно след време се появяват проблеми с него.Все пак организма не иска само протеини  Naughty

# 715
  • Мнения: 13
Аманита ти пък как може да си била 39кг, какво яде та спадна до толкова? Tired

# 716
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Винаги съм била толкова  Hug
Ох, явно не обяснявам добре  #Crazy
Значи преди да разбера, че съм бременна започнах диета за напълняване, защото тогава бях 39кг, след месец диета вече бях 44 и тогава видях 2те черти.И като влезнах да раждам бях 65  hahaha
Дано тоя път да съм обяснила добре  ooooh!

# 717
  • Видин
  • Мнения: 159
Аз съм спазвала 90дневната диета защото бях качила над 20кг през бременноста, и не можах да сваля нищо следващите 4-5 месеца след кат родих. С 90дневната станах от 88кг за 3 месеца 72кг. като след като я спрях не съм качила нищо. Сга съм я започнала пак да сваля и останалите до 60кг.

# 718
  • Мнения: 2 653
Да уточня, че бях на диета за напълняване  ooooh! Внесох смут известен с моите недомлъвки  Joy

Оф, и аз разбрала-недоразбрала...сега като се замисля, че ако си искала дасваляш под 39....днес май преработих  Laughing

# 719
  • Мнения: 318
хи-хи за килограми си говорите а  Mr. Green,ми к'во да кажа аз пишете ме и мен в редиците  Blush Tired
fiona ти дали имаш слаба воля не знам ама аз да,направо си ме е яд на мен,ама к'во да е прави  Crazy
аз като гледам май водя по качени кг. през бременността точно преди операцията се измерих и кантарчето ми отчете 90  Shocked Blush Blush Blush,срамота  ooooh!
иначе до влизането ми в 9м. качих само 14-15кг. като си мислех че е нормално,даже към седмия свалих 4 и така докато Панов не ме накара да изпия 2 кутии и половина протеини и гледай к'во става издуване като балон за отрицателно време Mr. Green,още толкова и така ги чукнах 30-те кила от горе,при изписването от болницата бях 78кг. Паола с багажерите и бяха 12кг  Laughing,след това смъкнах още 10-тина без диети и заковах на 67-68кг.и така до днес  Whistling
и аз я мисля тая 90 дневната изглежда ми подходяща пък и чувам добри отзиви за нея,ама навивам мъжо да се включи,иначе ще ме изкушава като готвя за него,ама той неще  Crossing Arms
ако искате,давайте да се обзалагаме нещо Money Money Money кой колко ще свали и да почне по едно и също време,кой ще "прегреши" и т.н. така да имаме стимул  Flutter Sunglasses
хайде бай че се разписах много  Stuck Out Tongue Winking Eye

Общи условия

Активация на акаунт