ПРЕПОРЪЧАЙТЕ ГИНЕКОЛОГ

  • 1 972
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 30
Има едно момченце на 4 години, бременността мина без никакви проблеми.Преди година решихме да имаме друго, забременях ходих на консултация видя се сърдечна дейност.На следващата консултацията  3 месец ми съобщиха че сърдечната дейност е спряла.Направиха ми кюрташ.Лекарият който го направи каза, че се случва често и да не се притеснявам след 3 месеца да опитаме пак.Изчакахме 6 месеца.Забременях пак, но този път още в 6 седмица казаха кухо яйце и от ново кюрташ.От болницата не ми дадоха никакви насоки.Отидох при генеколога, който ме изпрати към болницата.Развика ми се, че в болницата трябва да са ми дали съвети, не можел нищо да направи да съм ходила в Майчин дом.Отидох при друг гинеколог и той не ми обърна внимание, каза пии фолиева киселина и след 3 месеца действай.Днес ходих в Майчин дом на 14 етаж за генетична консултация попаднах при доц.Георгиева.Тя иска хормонални иследвания, който трябва да ми пусне гинеколога(гинеколога който го нямам) и ме прати на 6 етаж за цитогенетика(дадоха ми час за 2.11.09 ).Сега  ми трябва гинеколог, който да ми пусне иследванията, препоръчайте ми.Забравих да кажа,че съм от София.Благодаря ВИ предварително.

# 1
  • Мнения: 1 214
Миличка не се притеснявай изобщо.случват се и по-лоши работи.Не забравяй , че винаги може и по-лошо да е за това гледай напред и вярвай.За гинеколог мога да ти препоръчам моята прекрасна лекарка - д-р Веселина СлавковаТя се занимава и с фетална морфология също.Работи във Фемина и във Вита.Във Вита можеш да отидеш на преглед.Преглежда следобед от 14:30 до 19 (сряда, петък и събота) Погледни  за по-точно в сайта на Вита.Убедена съм , че ще я харесаш прекрасна лекарка е.Та тя сигурно ще ти даде съвети и за забременяването.Не се притеснявай за часове и не се обаждай да питаш на регистратура , а направо отивай.Веднъж не е било да има часове. Но лекарите във Вита никого не връщат.А и сега през август има малко хора , не се чака много.Пък нищо чудно и да се засечем  , и аз ще ходя утре Simple Smile И в никакъв случай няма да ти вика.Абе какво си позволяват тия хора нямам думи как може да викаш на пациентите си?Просто се изумявам!

Общи условия

Активация на акаунт