Детски рожден ден във Варна

  • 66 435
  • 466
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 927
Днес бяхме на пица в пицария Ал Бънди - за първи път  Embarassed, винаги съм мислела, че заведението е само това опаковано с найлон отвън  Embarassed. И там има зала за караоке (много голяма), където се провеждаше РД, но на по-големи деца.......Не успях да питам за ценови и др. условия, но го давам поне като идея  Simple Smile

# 61
  • Варна
  • Мнения: 11 340
И аз ще следя темата, че живо ме интересува в момента.
Някой празнувал ли е скоро в детския клуб "Барби"?

# 62
  • Варна
  • Мнения: 1 133
Тази година празнувахме на Кейти рд в кафето на Гранд хотел Варна, до детския кът.
Доволна съм, защото децата си поиграха в незадимена обстановка, на широко. Тя си избра "Принцеса парти". Атрактивното беше рисуването по лицата, но игрите им куцат много. Само две игри на музика имаше...абе не ми хареса чак толкова много, за 5 лв. можеше да се понапъне "Принцесата" и още. А може би не е имало много игри, защото повече им рисува по лицата...не знам.
Менюто обаче е безобразно. Сандвичите и пиците като изстинат стават на подметки, и не са и вкусни. Децата не ги ядоха, родителите се справиха с тази задача. Успяхме да си извоюваме наша си торта, защото бях чула, че техните торти не били добри. А на всичкото отгоре нямат и голям избор-три вида торта за момиче, три за момче. Само по 12 парчета, обаче. Ако искаш за повече -може да си поръчаш две торти. Wink
Та так, там става за рд, ако си затворите очите за храната, най-вече.

Не съм съгласна, че не е задимено. Там непрекъснато има възрастни, които пушат. Винаги когато се върнем от там сме вмирисани на цигари. Да не говорим пък какви са цените ooooh!
И аз ще следя темата, че живо ме интересува в момента.
Някой празнувал ли е скоро в детския клуб "Барби"?
На РД там скоро не съм била, но ходихме миналата седмица малко да поиграят децата - ужасно мръсно е - постлали са пода с  един мръсен и накъсан мокет, който повече прилича на пърцал, играчките са изпочупени......  На мен ми беше и студено, и задимено.........

# 63
  • Мнения: 8 769
Не съм съгласна, че не е задимено. Там непрекъснато има възрастни, които пушат. Винаги когато се върнем от там сме вмирисани на цигари. Да не говорим пък какви са цените ooooh!
Нашият РД бе преди обяд. Никой от присъстващите на празненството не пуши в частта от залата, където бяхме. Там, където бяха децата също не бе задимено, а и в интерес на истината около детския кът също.
Не можем да очакваме на място, където все пак е разрешено пушенето въздухът да е кристално чист. А и спрямо други заведения продължавам да твърдя, че не е задимено. Може би защото бяхме преди обяд и не беше препъленено, или защото бяхме в края. Не знам. Сестра ми наскоро ходи там, и също се оплака, че е било задимено. Било е вечерно време и пълно с народ.
Интересното е, че там има съвсем отделна зала за непушачи-празна и непосещавана. Родителите пушачи мислят първо за себе си, а не за децата си, все пак. Wink

# 64
  • Мнения: 3 211
Тъй като стана ясно, че във Варна няма читаво заведение с детски кът, реших да наема фирма/клоун за анимация и да ангажирам "нормално" заведение.
Вариантите за заведения, които ми предлагат са:
-сладкарница ГЕС
-билярд клуб-а в Хоризонт
-барчето на делфинариума
-пицария Маестро (но не детската стаичка, а 3-то ниво)
-пицария Домино
-пицария Шрек (Чаталджа)
-пицария Годзила (на Пазара)
и по принцип може във всяко друго заведение, което си харесаме, но все пак да има повече място за анимацията.
За анимация съм проучила следните варианти:
-парти Вега (правят тематични партита, освен клоуните)
-парти Джак (много професионално ми звучаха по тел.)
-Луди глави (повече танци и игри)
-клоун Мимо шоу (засега съм се спряла на него, предложиха безплатно да нарисуват на всяко дете лицето и като казах на Габи реши категорично да е клоун, въпреки, че много искаше Принцеса парти Grinning)
-и още един клоун, на който не му знам името, моя приятелко го вика миналата година, но даде най-висока цена и отпада от класацията.
Тези дни трябва да резервирам заведение и фирма, така че всякакви ваши предложения и коментари относно цитираните заведения и аниматори ще ми бъдат полезни.
П.С. За момента отпада варианта за Гранд-а, поради бедното им меню.
Отпада също и Бизнес хотела, защото организират РД само събота и неделя.

# 65
  • Мнения: 705
страхотна предварителна подготовка си направила, браво   bouquet  bouquet.
за съжаление, не мога да ти дам допълнителни идеи. сигурна съм , прочела си всички бивши теми за РД във варна, а аз там съм писала всичко което съм се сетила досега. дори имам файл с местата за РД, прегледах го, всичко което си цитирала го има там (явно четем една и съща литература  Wink)
имам и още един файл с разни игри по време на РД, искаш ли да ти го пратя на email, може пък да ти свърши някаква работа  Hug

Весело изкарване и сподели после какво си избрала и доколко си доволна  Praynig

# 66
  • Мнения: 5 500
И аз ще следя темата, че живо ме интересува в момента.
Някой празнувал ли е скоро в детския клуб "Барби"?
Там е отврат  Sick студено, задимено, мръсно!!!

# 67
  • Мнения: 5 500
...Родителите пушачи мислят първо за себе си, а не за децата си, все пак. Wink
Дааа, много си права, бяхме на един РД в 1001 приказки, по стените имаше залепени табелки с надпис: Пушенето не е препоръчително! Ами всичко живо пушеше! Какво да говорим повече, те не мислят за своите си деца, какво остава да мислят за моето, че щяло да бъде пасивен пушач #2gunfire
Аз също смея да твърдя, че през зимата единственото приятно място за детски РД си остава Гранд хотела!

# 68
  • Мнения: 1 640
И на мен в "Барби" не ми харесва-мръсно,тясно е кътчето,задимено и няма хубави играчки.
 В "1001 приказки" ходихме вчера с детето.Беше към13 ч.След 1час останахме сами в заведението и детето си поигра на спокойствие.Там поне има колелета,пързалка,люлка.Не беше мн.задимено по разбираеми причини-имаше малко хора.
  Неприятно ни  гледаше едната сервитьорка.Май искаше и ние да си тръгнем,че да си подремне ли?! newsm78 А моето дете подреди всички играчки и така си тръгнахме.Не им бяхме в тежест,ама явно са хронично нелюбезни.

# 69
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Ние отидохме до "Барби" все пак да проверим условията. Не ми изглеждаше мизерно, явно са правили ремонт - постелката на пода беше нова, а и къта са го поразширили. Задимено също не беше, въпреки че имаше 2 или 3 рожденни дни наведнъж. Всъщност това не ми хареса. Предпочитам само едно дете да празнува....

# 70
  • Мнения: 114
Днес и ние бяхме на Барби и има наистина промяна , доста по чистичко е и горният кът със столовете и масите го няма.За по едно кафе става ,но за РД съм против NaughtyА относно  в Гранд хотела не съм ходила още ,но смятам да го направя тъй като съвсем скоро и ние ще правим РД , но това за кухнята което прочетох не ми хареса.
От няколко дена се чудя за този РД къде да го празнуваме и си мисля толкова много бизнесмени които строят какво ли не, еееееееее    как  не се намери някой да построи една детска ясла,градина или детско заведение и какво ли не още мога да изброявам.Как  не се намери начин в детско заведение да се наложи забрана за пушенето след като родителите не са отговорни за здравето на децата си. ooooh!извинете че се отметнах от темата Embarassed

# 71
  • Мнения: 8 769
еееееееее    как  не се намери някой да построи една детска ясла,градина или детско заведение и какво ли не още мога да изброявам.Как  не се намери начин в детско заведение да се наложи забрана за пушенето след като родителите не са отговорни за здравето на децата си. ooooh!извинете че се отметнах от темата Embarassed
Абе ти добре ли си? Къде е печалбата от такива работи?Много те моля..... Crazy Да не са луди да правят нещо срещу нищо? Аз полудях малко по едно време, ама бързо се върнах обратно при трезвомислещите  Mr. Green

# 72
  • Мнения: 17 410
НЕ съм ходила от декември в БАрби, не знам какво толкова се е променило. За мен си остава пълна мизерия от всякъде. ЗА това, че се пуши няма какво да говорим. НЕ мога да преглътна обаче  лайната по пода в тоалетната.
Чоколина, провери  в Арлекин, чувала съм, че много добре организират РД( тематични). За мен Мак Доналдс е също добър избор( били сме там на Рд).

# 73
  • Мнения: 114
Чоколина, провери  в Арлекин, чувала съм, че много добре организират РД( тематични). За мен Мак Доналдс е също добър избор( били сме там на Рд).
[/quote]



Това Арлекин не го знам къде се намира , а относно Макдоналдс наистина е супер ,но е за много кратко време.Ако не се лъжа мисля че е за половин час или един незнам точно.

# 74
  • Мнения: 17 410
Точно час и половина са рождените дни в Мак Доналдс. Арлекин с енамира в една уличка около Медицинския- ИВан Аксаков май..... може и да греша името.

Общи условия

Активация на акаунт