МЕЛОДИЯТА НА СЪРЦЕТО - 27, чуй я, виж я ,наслади й се

  • 21 584
  • 462
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 0
ама и малката цигуларка е едно змийченце Twisted Evil

# 406
  • Мнения: 267
Ама верно е глупак тоя Кен  Twisted Evil

# 407
  • Мнения: 31
Пашата за малко да се задави  hahaha

# 408
  • Атлантис, Галактика Пегас
  • Мнения: 57
Пашата... Mr. Green Joy hahaha hahaha

# 409
  • Атлантис, Галактика Пегас
  • Мнения: 57
Джавидан колко добре го каза... новото грозденце... Mr. Green и я оприличи на Ламия.  Peace

# 410
  • Варна и...духом на Босфора
  • Мнения: 2 476
  Hug HugГледам и аз със вас. Много `добри` предпазни средства за защита! Mr. GreenВ геджето- ъмбрели тука закачалки! Joy hahaha Гериджим как си Джемилке моя златна? Hug Hug

# 411
  • Мнения: 267
Джавидан колко добре го каза... новото грозденце... Mr. Green и я оприличи на Ламия.  Peace
Джавидан е умна жена,още повече,че вече не е толкова подвластна на чувствата .
Тя и Ламия го видя това и какво ще става...ще видим

Оооо Редеми ,добре съм мила.Радвам се,че си с нас  Hug Кажи сега оправдаваш ли Кенан?

# 412
  • Атлантис, Галактика Пегас
  • Мнения: 57
Нимет е добър продуцент май излезе.  Peace

# 413
  • Мнения: 31
Много ми харесва как Джемил ядосва Пашата  Joy Laughing

# 414
  • Мнения: 267
Сега всъщност се замислих,че на Кен му е нужно обожание-когато така го гледаше Ламия нещата стояха по друг начин.Сега така го гледа тая новата цигуларка и Ламия стана неудобна.Но не само заради това,ами и защотозасяга толкова прости неща като това,че им трябват пари,за да живеят например  hahaha Ако можеше само да слуша как той свири и да му казва колко е велик,че е Гюн-ехеей Ламия цена нямаше да има.Глупак

# 415
  • София
  • Мнения: 1 433
тоя новия-актьора е голям сладур Crazy
да бяха него избрали на мястото :на актьора играещ Джеми-Кенанките щяха на пръсти да се броят  hahaha

# 416
  • Мнения: 13
Този Кенан, този Кенан...
С напредването на сериала определено все повече логика виждам в края му BBи нямам търпение Ламия да усети любовта си към Джем.

# 417
  • Мнения: 267
А пък тоя ,май който ще играе с Ламия-много грозен бе,  Sick прилича ми на "селски бек"  hahaha
galia2007,сакън нИдей, бре моме

# 418
  • Атлантис, Галактика Пегас
  • Мнения: 57
А пък тоя ,май който ще играе с Ламия-много грозен бе,  Sick прилича ми на "селски бек"  hahaha
galia2007,сакън нИдей, бре моме
Явно е знаменитост...  Peace

# 419
  • Мнения: 343
тоя новия-актьора е голям сладур Crazy
да бяха него избрали на мястото :на актьора играещ Джеми-Кенанките щяха на пръсти да се броят  hahaha
Джемил е по- хубав ,тоя и на мен не ми харесва но иначе има хубаво тяло

Общи условия

Активация на акаунт