мнения за Матерна

  • 9 314
  • 92
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 177
Аз много напълнявах от тях и въобще не ми понасяха на стомаха!

# 46
  • Пловдив
  • Мнения: 585
Пиех ги тези витамини практически през цялата бременност. Не знам какво да ти кажа за тях - пиех и допълнително желязо, но пък винаги съм била с много нисък хемоглобин.

И аз съм така, пия тях и допълнително желязо и пак зле.

# 47
  • Мнения: 502
и аз пиех Центрум Матерна почти през цялата бременност. 

# 48
  • София
  • Мнения: 5 079
Мнението ми е, че отдавна е отречена и не се предписва тази синтетика. Плод е на много проучвания с доказани странични ефекти над бебоците. Беше ми изписана за първата ми бременност, не съм я пила, за втората лекарката ми не беше привърженичка на добавките, и Слава Богу.

# 49
  • София
  • Мнения: 2 112
Пих и аз Центрум Матерна през цялата бременност. Напълнях общо 13 кг, което мисля, че е много добре.
Според мен доктора трябва да ти каже кои да пиеш. Аз имах проблеми с щитовидната жлеза, Матерната беше тази с най-подходящо за мен количество йод.

# 50
  • Мнения: 149
Пих Центрум Матерна  през втората бременност.

# 51
  • Мнения: 118
Не съм пила Матерна,но съм чела по форумите,че наистина отварят голям апетит.Аз си купих Пре Натал,но ги пих малко,тъй като през първите 4 месеца повръщах по 5-6 пъти на ден и не ми беше до витамини SickСега от няколко дена пак си ги пийвам,понеже те се пият и за бързо възтановяване след раждане ,а и за кърмата са ок Peace

# 52
  • Мнения: 1 219
аз също ги пих около 3 месеца(5,6 и 7-ми месец),но по принцип съм против каквито и да ило синтетични витамини. Peace

# 53
  • Мнения: 219
Матената като че ли вече не е на почит. Консултирай се и с други лекари дали въобще е нужно да приемаш допълнително витамини, особено в този сезон.

# 54
  • Мнения: 2 658
Едно време, със сина ми, пиех Матерна. Но май два курса преz цялата бременност. Не напълнях. Втория път с дъщеря ми, пих преz цялото време Нео вин, на Милупа. Също не напълнях. Все питах дали не трябва да почивам, но докторката ми обясняваше всеки път, че не е нужно. Та си ги пих.

# 55
  • София / Перник
  • Мнения: 585
Аз пиех Матерна през цялата си бременност и съм много доволна. За деветте месеца качих 9 кг, които едва ли са от Матерната Simple Smile Според мен килограмите са индивидуални при всеки и едва ли се дължат на витамините. Пила съм и желязо допълнително през последните 2 месеца, но то при мен винаги е било дефицит.

# 56
  • Мнения: 118
dessista и роди бебе 3.500,и ги свали 9-те кила още в болницата нали GrinningИ на изписването си обу твоите дънки smile3501

# 57
  • Мнения: 626
Аз пих Матерна 1 месец и качих 6кг веднага ги смених със сиропчето на Хип за бременни и вече качвах по 1 кг на месец.

# 58
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 587
Не ми се е отразило на теглото пиенето, но пък ми ставаше лошо. Пих десетина дни и ги спрях.
Тази бременност още нищо не съм пила.

# 59
  • Winterfell
  • Мнения: 590
До сега нямам оплаквания от центрума.Всъщност си купих в края на 7 месец и още не съм ги изпила.Преди това пиех желязо и фолиева к-на

Общи условия

Активация на акаунт