Тайната на дългата и здрава коса - 73

  • 22 191
  • 310
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 2 110
Lady Brinne ,опитай да се изплакваш с минерална вода около 1л. и изстискан сок на един лимон. Мисля, че няма да имаш нужда от шампоан. По спомени ти беше с къдрава коса ?!
Аз също не се мия всеки ден с шампоан ,изплаквам я с такава вода или слагам малко балсам и изплаквам. Къдриците ми стават много блестящи и подредени.

kloie Hug Flowers Bouquet

# 301
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 421
♥♥Си♥си♥♥ косата ми е доста чуплива, да  Peace Това е много интересно и ще го пробвам - мерси  Heart Eyes

# 302
  • Мнения: 3 050
аз си мисля че миенето с вода също си е тормоз за косата поне при мен - с тази варовитата във Варна

# 303
# 304
  • Мнения: 2 110
Моля ,Lady Brinne  ! smile3544

~ Касиопея ~ ,  затова е лимона и мин. вода ,да  унищожат варовика !

извини ме Embarassed ,много бързо пусна темата !

# 305
tozi SAYOS e otvrat-i 6ampoana i balsama.

# 306
  • Мнения: X
Как нова тема, това никой ли не го е чел :


С оглед уеднаквяване максималния брой на страниците на отчетните теми и темите с продължение, вече всички подобни теми ще се заключват след 50 стр.

Моля, не превишавайте 50-та страница!
Дори и да не е пусната нова, ако старата тема е превишила 50 стр., то тя ще бъде заключена.

Изключение от 50-те стр. може да са седмичните спамо-чат теми, където има такива.
За този тип теми е задължително указването на датите на седмицата в заглавията, например (7.09-13.09)

# 307
  • Мнения: 1 282
Това е старата тема. Никой не е пускал нова. Новата е 74-та и тя не нарушава това, което ти си цитирала. Споко!  Peace

# 308
  • Мнения: X
Оф вярно съм заплес...
Но те толкова бързо се правят нови теми тук, че аз гледам пак нова и ... Simple Smile

# 309
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Освен това, тази тема не е отчетна.

# 310
  • Мнения: 1 208
Здравейте
Преди 5м. родих второто си дете а първото е родено миналата година.Косата ми можете да си представите как ужасно пада .Затова сега само да се запиша в темата и се връщам да чета.

Общи условия

Активация на акаунт