Цялата ДЕКЕМВРИйска дружина се моли силно за Полина!

  • 15 887
  • 287
  •   1
Отговори
# 60
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Пу, да се добепа до компа и аз.. разгеле. То много натоварена неделя ми се оказа.
Станах най-после кръстница, имам си чисто нова кръщелница. Да ми е жива и здрава!
Ето е снимки от събитието.:http://photo-zona.net/images/user62141/album16704/preview/125105 … 59_P8235155io.JPG
http://photo-zona.net/images/user62141/album16704/preview/125105 … 03_P8235164io.JPG
http://photo-zona.net/images/user62141/album16704/preview/125105 … 62_P8235162io.JPG
Другата седмица пак ще кръщавам, две дечица, така че ако някой търси кръстница
да сврика, вече съм щатна такава. Не вземам много, отстъпка ще ви направя, мои хора сте Wink
на ет-ка честито за Бф, много е модерен  Crazy направо е муцка.
Поли  Hug Hug Hug
Витамини в момента съм на сокчетата на Хип, ама къде ги пия къде не, забляна работа.
то от снимките се вижда ,че нужда нямам от още напомпване, ще литна вече.  4uu

п.п. Агафия се издрънди в двора на църквата и сега пак е с асфалтова екзема, от челто
през веждата ,та чак носа. Много ми е спъната, ама то крушата ябълки не ражда.
Проплаква милото на сън сега.

# 61
  • Мнения: 2 768
Уаау, приятелко! Срази ме!
Много си готина и елегантна, пу, пу!  Hug
Официално те титуловам "феята-кръстница"  Grinning

Последна редакция: пн, 24 авг 2009, 00:16 от eta

# 62
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Как ме отваря airbag-а  ...А? направо съм убиец Laughing
Пак ли стреляш по нещо?  Wink Вземи поръчай и на мен, че нищо не съм купувала
стана 10 дена , да не се разболявам Ill
Нещо пак не ме лови сън, ще отида да се натисна  у мъжо, та белким прихвана
малко сънна болест, ако не друго  Crazy. Лека  Hug

# 63
  • Мнения: 2 768

Пак ли стреляш по нещо?  Wink Вземи поръчай и на мен, че нищо не съм купувала
стана 10 дена , да не се разболявам

Как ме усети само  Mr. Green
Замислила съм за взимане една такава възгл., че смятам да спим с дреб като скачени съдове в периода на нощните кърмения.
А също и една Магична пелена за повиване (това от правилата на д-р Карп)

Свирни дали направо да говоря за по две  Simple Smile

# 64
  • Мнения: 1 541
 newsm08 Аууу.....каква е тази поразително секси бременна мацка, дето го раздава и най- добрата кръстница!!! Пу- умно и хубаво бе, как да не му се зарадваш  smile3501 Аз да съм обаче за кръстница не те взимам- той таткото ще се пльосне в "басейнчето" (простете невежеството ми, но не знам как се нарича онова нещо с водата  Embarassed ) в църквата гол да го кръщаваш......Тц....твърде си hot, you mamma  Naughty  Grinning
Да ти е жива и здрава кръщелницата, а ти да си изпълняваш задълженията към нея с огромно удоволствие   bouquet

А Малечка дано бързо да се оправи, милото- много жално ми става, като чета такива геройски постижения от дребосъците  Hug

ета, мерси, слънце за задоволяването на моето любопитство   bouquet Аз седя далеч от тези места, че съм със знак на челото "Децата нямат спирачки" кат остане въпрос за пазаруване  Whistling Ама ти пробуждаш лоши мисли в малкото останало мозък в главата ми, да знаеш  Whistling  Twisted Evil

ПП. Бебевози е сууупер яко  Joy

Отивам да спя (или поне да се опитам да го правя)- пожелавам удобна, без-контракционна, с малко разходки до помещенията и с много хубави сънища нощ на всички колежки и до утре   bouquet

# 65
  • Мнения: 217
Добро Утро бебевозки  Mr. Green

я как сте писали по нощите и сега още спите ли...спите hahaha

а честита нова седмица и да ни е пълна само с хубави неща....

ПОЛИ миличка... много силно те гушкам Hug Hug и се  моля за вас с бебенцето.....

# 66
  • Мнения: 83
Добрютрю, future maman  Grinning
Закусчицата ви очаква ...


Днес стискаме силно палци полета на Поли да е лек и всичко да е ок Peace
Желая на всички бебевозки хубава седмица и по-малко ох-кания  Hug

evil, хем красива, хем духовита...ако бях мъж нямаше да му мисля много  Heart Eyes Blush
eta, честит бебефон, със здраве да си го ползвате  Simple Smile п.с. искам и аз  Grinning

# 67
  • Мнения: 6
Добро утро и от нас!
Ангелчето ми аз съм в Ботевград ама за един испит се опитах с молба и т.н. а явяване ама уви по нормалния път не стане  newsm78 ще го видидя и това учене...
Поли с теб се  Praynig бъди сигорна в подкрепата ни...
Руш благодаря ти за инфото...
Лек и приятен ден на всички,а сега да ходиме към закуската...

# 68
  • Мнения: 1 250
Добро утро, мацки!
Маянка   bouquet
ета, много е хубав БФ, късметлийка си ти. Ама то така си е, който търси - намира. Аз чакам мен да ме намерят нещата, ама те се натискат пусто.
Да дам отчет за Куинито. За съжаление на смяна беше майката на собственика и не беше много компетентна по никой въпрос. Зимен кош нямаха в наличност, както и чанта, абе само базовия модел. Тя се свърза със сина си по телефона и той каза, че можело да се поръча. Явно толкова е в час и той. Къде ще намери точно този цвят само зимния кош и чантата?  newsm78 Тези дни ще отскочим пак, когато е той на работа, да видим какви ще ги сдъвчем. Иначе много ми допадна возилката. Само не ми хареса, че дръжката доста трудно се регулира. Аз не можах да се справя сама.
евил, много си секси, спор да няма. Няма се оплакваш от еърбега, тамън на място си е. Да цункаш Агафия, миличката. Но юнак без рани не може, нали?
Витамини в момента не зобя, че то какво по-напред? Купих в началото едни, пих ги 2 седмици и спрях. Може да ги допия в някакъв по-късен етап. Вие зимафлуор пиете ли?
Плацентата и на мен ми пише, че е ІІ степен зрялост, но изобщо не се е коментирало, така че, смятам да не се терзая и заради това сега.
Успех на студентките в четенето и взимането на изпити.
Поли, стискаме палците, мило. Много ги стискаме.
За Пв срещата - може да дойда, може и да не дойда.  Crazy Къде точно на центъра е тази Годзила? Аз мислех, че няма такова животно у наше село вече.

# 69
  • София
  • Мнения: 2 109
Добро утро, момичета,
ние се върнахме още в събота, на вилата се чувствах супер, като се върнах в СФ пак почнах да повръщам и да ме боли стомах, явно не ми понася Confused
Аз се записвам и бягам да правя торта   cook, че мойта принцеса днес става на 6, таткото ни пък имаше РД вчера  Tada и все още съм малко поуморенка.

Приятен ден на всички Hug

# 70
  • Мнения: 2 768
Зимен кош нямаха в наличност, както и чанта, абе само базовия модел. Тя се свърза със сина си по телефона и той каза, че можело да се поръча. Явно толкова е в час и той. Къде ще намери точно този цвят само зимния кош и чантата?  newsm78 Тези дни ще отскочим пак, когато е той на работа, да видим какви ще ги сдъвчем. Иначе много ми допадна возилката. Само не ми хареса, че дръжката доста трудно се регулира. Аз не можах да се справя сама.


Добро ви утро!

Choosy, Неделчеви уж очакваха таклива лилави кошове, не е съвсем невъзможно. Чанта в лила ако не се открие, спокойно може и черна тъй като по количката има много черни аксесоари.
Бабата-собственик най-вероятно не е успяла да обясни добре, много лесно се регулира дръжката.  Simple Smile

Ми това е от мен за сега. А, забравих да се похваля, че с помощта на антиацид се чувствам човешки и мога да ям.
Другата седмица влизам в 7ми календарен месец и отново всички прегледи са ми наведнъж. Тази да минава по-бързо!  Simple Smile

Поли днес пътува, дано мине много леко полета!

# 71
  • Мнения: 3
Честити ти рожденници Marleen   ,желая ви много здраве и късмет ,много да те слушкат и обичкат  newsm51!!!
Весел празник и догодина четерима!

# 72
  • Мнения: 37
Здравейте всички "бебевозки"  Laughing , много ми е смешно това

Marleen ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН на малакта принцеска, да расте много здрава, весела и умна  newsm59 , ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН и на мъжа ти, той пък много да те слуша

Evil не мога да се въздържа - прекрасна си, дай боже всекиму такава кръстница. Само случката с малката явно е помрачила празника, но стискам палци да мине по-бързо на принцеската и да забрави.

Ета, овърша ги тез чужбински сайтове, честит бебефон, със здраве да го ползвате, представям си каките как ще се нареждат да го гледат екранчето

Феичка и аз съм на работа до 18.00, но ще тръгна по-рано, само ми кажете Годзила не е ли на бул. Дунав или  newsm78

Полинка  Hug не плачи мила, ще плачем на финала всички от щастие с теб и малката кукличка като си дойдете. Ти си герой. Ще се пребориш. Пиши само кога заминавате.






# 73
  • Мнения: 2 768
...представям си каките как ще се нареждат да го гледат екранчето



Забравих да разкажа. Таткото както беше против това чудо на техниката, така сега е нетърпелив да пристигне, че да го пуснел в комина на камината  Mr. Green понеже има някакъв проблем с него.
А на мен ми се свива сърцето, как да го дам, новичък, беличък и в комина!  Confused

Marleen, прости заблеяността ми  Embarassed
Честита рожденничка, много да е здрава!   bouquet

# 74
  • Мнения: 6
Marleen да са ти живи издрави рожденниците и много да те радват.  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт