Чифлика Чукурово-снимки

  • 10 925
  • 72
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 622
Момичета,върнахме се преди няколко часа от Чукурово.На мен лично много ми хареса.Обаче има какво още да се желае по отношение на обслужване,прави бяхте,като ме предупредихте.Иначе обстановката е супер,както вътре( в апартаментите),така и в самия чифлик.Правихме доста снимки,които ще кача след малко и ще пусна,за любопитните.Хем,който не е ходил да се ориентира в атмосферата.
И не е никак евтино,трябва да добавя..... Confused

На тръгване,малко по-надолу от чифлика,открихме обаче страхотно заеведение,което рпепоръчвам на всички.Лошото,е че все още хотелската му част е в процес на строеж и не е готово,най-рано по нова година ми казаха,че са готови със стаите,но ресторанта и градината бяха върха.Пак в старинен стил беше решено всичко,но МНООООГО красиво! Мястото се казва Пикник Градина.

Последна редакция: ср, 14 сеп 2005, 11:46 от БУБА

# 16
# 17
  • Мнения: 3 537
Много са ви хубави снимките,Бубе LaughingГаби е станал голям сладур Wink

# 18
  • Мнения: 5 622
Мерси Миме! И като сме някъде много слуша.Да му се ненадяваш.....А като сме в къщи е голям душевадец!Защо ли е така?  Rolling Eyes

# 19
  • София
  • Мнения: 4 272
Цялото семейство сте много готини! А ти направо обираш точките! Peace

# 20
  • Мнения: 1 120
Бубе,страхотни снимки,мястото изглежда чудесно надявам се сте си изкарали добре WinkГаби е много сладък,завиждам ти,че те слуша и навсякъде го взимате с вас.При моята госпожица няма таково нещо-навсякъде е палава и щура без значение в нас ли е или на гости

# 21
  • Мнения: 4 371
Ей, страшна красота, особено терасата и градината. Очите ми останаха. И аз искам да ходя там Sunglasses

# 22
  • вляво от асансьора
  • Мнения: 1 262
Бубе, и ние се канехме да ходим, та много се зардвах на темата.Да те питам аз-за дечко как решихте въпроса със спането?Защото нямам преносима кошарка, а мъжа ми като се обаждал да пита, му казали, че някакъв фотьойл ще сложат за малкия, та затова се чудим още Thinking

# 23
  • Мнения: 1 100
На мен много ми харесва това...поне от снимките, но нашите няма да искат smile3518   От училище  ни водиха на Етъра и също много ме изкефи... Пък ква питка прави една баба...малииии изядох сама цялата Crazy И близалкитеее...ммм баси май съм гладна Sad

# 24
  • Мнения: 2 952
Етъра е номер 1  (има  също и истори4еска  стойност) ...храната  е  супер там!

Снимките са  супер  а   мама  е  номер  1  маце! Peace  Само така  newsm20      Hands Thumbsup

# 25
  • Мнения: 5 622
Ей, страшна красота, особено терасата и градината. Очите ми останаха. И аз искам да ходя там Sunglasses

Ми нали ти казах,че ще ви водим като дойдете Wink

Бубе, и ние се канехме да ходим, та много се зардвах на темата.Да те питам аз-за дечко как решихте въпроса със спането?Защото нямам преносима кошарка, а мъжа ми като се обаждал да пита, му казали, че някакъв фотьойл ще сложат за малкия, та затова се чудим още Thinking

В единия апартамент имаше бебешка дървена кошара,но ние си имаме наша сгъваема и спането не беше проблем.понеже много обичаме да пътуваме и решихме,че такава придобивка ще ни е от полза.Ако нямате такива намерения,по-добре да ползвате нещо тяхно.Питайте за тази дървена кошара!

Само да предупредя всички,които искат да ходят,че атмосферата и мястото като цяло са супер,но имахме проблеми с обслужването.Стана проблем с единия сервитьор(някъв смешен отворко),който поставихме на мястото му и получихме извинение от управителката с пожеланието пак да се върнем.....

# 26
  • Мнения: 5 577
Само да кажа- БУБА, много си готина бреее.  Wink
Честно!

# 27
  • Мнения: 5 622
Абе хора,ще ви черпя бе,честно!

Той и мъжа ми така вика,ама аз съм много критична и сигурно ставам смешна за някои.Като гледам как ме харесвате,а аз как се смятам за дебела(в областта на талията) Rolling Eyes

Баси,иска ми се да имам по-висико самочувствие....... Tired

# 28
  • Мнения: 5 539
Като гледам как ме харесвате,а аз как се смятам за дебела(в областта на талията) Rolling Eyes

Баси,иска ми се да имам по-висико самочувствие....... Tired
Еее, хайде де, това можеше да си го спестиш Laughing
Изобщо не правиш впечатление на човек с ниско самочувствие.
А за талията имаш право Embarassed

# 29
  • Мнения: 5 622
А!Това е приказка!Я сега гледай как ще ти се нахвърля.Може да ми е неловко,като ме хвалят,ама глей какво става,като ми кажат,че нещо не ми е наред...................

И все пак с голяма,или малка талия,пак съм по-хубава от теб smile3533

Общи условия

Активация на акаунт