Брекети Във Варна? Къде и колко струват?!

  • 108 531
  • 267
  •   1
Отговори
# 60
  • Варна
  • Мнения: 1 272
Аз съм за Стефанова все пак ходех при нея три години и знаеш че като дадеш един път парите не даваш повече. И на карая имаш качествена работа с хубави изправени зъби.

# 61
При Стефанова съм, с прозрачни сапфирени брекети Inspire Ice, и съм много доволна     bouquet . Писала в темата преди. Равносметката: равни зъби и красива усмивка, а лечението продължи година и 10 месеца (имам час за сваляне на брекетите в края на Ноември). След това ще трябва ми сложат ритейнер - това е една тънка метална дъга, която се закрепя от вътрешната страна на зъбите и служи за запазване на постигнатия резултат от лечението. Та този ретайнер ще го нося около година, но не би трябвало да ми създавава неудобства, не се вижда, почиства се лесно, така, че може да се каже, че трудното е минало.  newsm78 тя има и сайт, където тия неща доста добре са обяснени подробно...

# 62
  • Варна
  • Мнения: 1 272
Аз също имам ритейнер, абсолютно никакъв проблем не създава, повечето случай даже забравяш че го имаш.

# 63
Имам 1 въпрос,защото съм се решила на още 1 консултация-някой лекува ли се при д-р Христина Арнаутска.Доволни ли сте от проведеното Ви лечение и какви са цените там?

# 64
  • Мнения: 19 248
Ние водихме дъщеря ми при нея, преди това бяхме при Стефанова. Разликата в кабинетите е от небето да земята, като това удоволствие естествено формира и разликите в цените. Държа да отбележа, че ние ходихме само на прегледи, 30 лв при Стефанова, 15 лв при Арнаутска. Арнаутска започна с това, че най- лесно ще стане ако извадим 2 зъби, с което леко отблъсна дъщеря ми. Доста по- мизерничко е при нея, но пък работното и време е по- удобно, за такива като нас, които не сме от Варна. Стефанова не работи в петък. При Стефанова цената е окончателна- 3500 лв. При Арнаутска 2500 за брекетите, но пък отделно си плащаш апаратчетата, при нас ще бъдат 2 вида- преди брекетите и след тях. Така че цената може да излезе същатат в крайна сметка.

Сега ми похвалиха някаква Иванова, кабинета и бил до колхозния пазар. При нея излизали 2000 брекетите. Ако пък за нея имате отзиви, споделете, все пак разликата е почти двойна.

# 65
При Стефанова цената е 3000 лв за метални и 4000 са естетични,а при Арнаутска до колкото разбрах-2500 за метални и 3000 лв за естетични.Разлика от 1000 лв ми се струва доста добра причина да поискам още 1 консултация.Има ли някой във форума,който има лични впечатления от работата на Арнаутска-независимо дали са добри или лоши?

# 66
  • Мнения: 19 248
Имай предвид че ретайнерите при Арнаутска се заплащат отделно, на нас поне така ни каза, така че разликата от 500 лв /за металните примерно/ може да се стопи

# 67
Разликата при естетичните,на които съм се спряла е 1000 лв,което никак не е малко.Освен това останала сума се плаща всеки месец,докато при Стефанова е на 5,което предполага една по-голяма сума наведнъж....Знам,че не са най-важните парите,но сумата никак не е малка....

# 68
  • Варна
  • Мнения: 65
Аз като си слагах брекети проучвах доста и при Иванова беше най-евтино. Наистина е около 2000лв. Ретейнерите ми бяха 50 лв. Доволна съм много. Оправи ме, а аз бях много сложен случай.

# 69
  • Мнения: 19 248
sentex, тази Иванова до колхозния пазар ли? Една мама много ми я похвали, тя също ми писа 2000 лв, дори спомена, че са Даймън техните, това малко ме учуди, те са най- скъпите доколкото знам аз. Ти на колко години ги сложи, колко време ги носи? Вадили ли са ви зъби? И...не на последно място- как изглежда кабинета? Щерка ми е много гнуслива и много се влияе от вида на кабинета... Нямам думи, ама детска и работа

# 70
  • Варна
  • Мнения: 65
Да, до пазара е. Кабинета е под една кооперация. Все едно на мястото на гараж. Иначе е хубав кабинета, чист, с хубава техника. Тя има голям подход към децата. Синът и също работи с нея. При нея действително е много евтино. Аз ги сложих като бях на 17 години, една година преди да завърша гимназия. Носих ги 3 години, но аз бях с обратна захапка и направо за операция. Сега съм пушка Simple Smile. Вадих два кучешки зъба на долна челюст и два мъдреца, но това не е задължително за всеки. Може да не ви се налага. После си купих ретейнери и ги носих до 23 години, т.е до преди една година, защото коста расте до тогава. Имах и една маска на Долер, която е за обратна захапка, носи се докато спиш. Значи доволна съм, носила съм шини и при Арнаудска и при Узунова, обаче не можаха нищо да направят, а Иванова ходеше с моята захапка по семинари да я показва, защото наистина бях фрапиращ случай. Ако имате други въпроси питайте Simple Smile

# 71
  • Варна
  • Мнения: 65
А забравих да кажа за даймънд системата. Смятах да си слагам такава, обаче докторката ме разубеди. Понеже имах и на двете челюсти не беше удачна, защото много лесно се разлепва и постоянно трябва да ходиш да ти го лепят. Моите бяха метални, но много хубави, като сребърни бяха, а не от тези черните. Нямаше смисъл да се дават повече пари, а и освен това тази система мисля, че е по-слаба като натиск върху захапката.

# 72
  • Мнения: 19 248
Благодаря ти, мила. Сутринта звъннах да запазя час, стори ми се много приятна жена, дано си допаднем, много е важно да те грабне доктора, моля те прати една "усмихната" снимка, ако имаш, разбира се

# 73
  • Варна
  • Мнения: 65
Абе защо не мога да прикача файла ?  Embarassed

# 74
  • Мнения: 19 248
Ох, помъчи се, моля ти се... Praynig

Общи условия

Активация на акаунт