Брекети Във Варна? Къде и колко струват?!

  • 108 536
  • 267
  •   1
Отговори
# 75
  • Варна
  • Мнения: 65
До сега не съм качвала снимки тук Embarassed и не мога да намеря от къде става. Значи на допълнителни опции не ми излиза нищо и няма къде да прикача файла Sad

Последна редакция: ср, 25 ное 2009, 13:47 от sentex

# 76
  • Варна
  • Мнения: 65
Е сега се сетих, че не може. Трябва да се качи снимката на някакъв сървър.

# 77
  • Мнения: 19 248
Да, качи ги някъде в нета и после прати линк, албума трябва да е публичен, естествено. Чакаме с нетърпение, да знаеш!  Hug

# 78
  • Варна
  • Мнения: 65
не става ли от facebook

Последна редакция: ср, 25 ное 2009, 19:48 от sentex

# 79
  • Варна
  • Мнения: 65
май не

# 80
  • Мнения: 19 248
Би трябвало да става, прати линк, ще опитам да отворя

# 81
# 82
  • Мнения: 19 248
Този фейсбук нещо не го вдявам, права си, нищо не става, жалко  Sad

# 83
  • Мнения: 19 248
Не се мъчи, мила, ходихме при Иванова, въобще не я харесах, честно казано. От врата оплю останалите си колежки, не хареса панорамната снимка, щото била на диск, а тя няма компютър в кабинета си. През цялото време поне 100 пъти повтори "д-р Иванов това, д- р Иванов онова", синчето демек, и така. Взе снимките да ги гледа у тях, на другия ден ми звънна, че и другата снимка не ставала, мръднало било детето. Брей...чак пък таквиз да сме каръци.  Thinking

С две думи, не ме грабна, не и повярвах, не си струва риск за 500 лв. разлика.

Между другото спомена, че Стефанова нямала специалност, така ли е наистина? Стори ми се много детинско и глупаво да говориш така за колежки.

# 84
raja_nikol ,защо не опиташ при д-р Христина Арнаутска....Много е внимателна и е пълно с деца при нея,когато отида.На мене ми я препоръчаха от 2 места и след моето посещение при нея реших да ѝ се доверя...Ще ми поставя горните брекети на 12.12 и май вече нямам търпение.... Laughing

# 85
  • Мнения: 19 248
Ходихме и при нея, още не е отпаднала като вариант, но тя започна с ваденето на зъби, ще видим, тя е единия ни вариант, другия остава Стефанова

# 86
  • Варна
  • Мнения: 1 272
Не е вярно че д-р Стефанова няма специалност http://www.ortodont.biz/sertificates.html това са всички дипломи и сертификати които има. Бих казала че Стефанова е много по голям специалист от Иванова, защото имам някакво наблюдение от мои познати които посещаваха Иванова. А и това че е оплюла другите си колеги ортодонти не и дава голяма чест, от Стефанова никога няма да се чуят някакви такива призказки по адрес на друг неин колега ортодонт.

# 87
  • Мнения: 19 248
siqna.muk, абсолютно на твоето мнение съм, страшно неприятно впечатление ми направи това, никоя досега не си позволи да атакува друг, а Иванова с това започна. Не и отива на годините и интелекта, можеше да ме остави сама да и се възхитя, но това със сигурност няма да стане. В никакъв случай няма да се върнем при нея. И колко още неща каза... грозна картинка. 

# 88
Всичко си зависи от конкретния случай.При предния ми преглед имаше освен мене и много деца(поне 4) и дано не прозвучи смешно се почувствах леко стара,но пък твърдо решена да си оправя зъбите....По-конкретни впечатления обаче ще имам след 10 дена....

# 89
  • Мнения: 19 248
canella, ще чакам да разказваш. Каква цена ти каза? Аз честно казано най -се притеснявам от ваденето на зъби, много ми свидят.

Цитирам Иванова /много ми стана, ама наистина успя да ме възмути до крайност тази жена/:

"Така като гледам тези снимки /разбирай неставащи за нищо/ ще се наложи да извадим САМО 2 зъба горе." 
Само, представете си, сякаш имаме по 100.

Общи условия

Активация на акаунт