Брекети Във Варна? Къде и колко струват?!

  • 99 934
  • 262
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 0
Здравейте! Моят случай е такъв - посещавах ортодонт Светлана Янева. Тя ми назначи лечение с шини но то не помогна. Днес ходих при нея и ми каза че ще се наложи да се сложат брекети. Имам нужда от брекети само на горната челюст поради липса на постоянни кучешки зъби. Искам да знам при д-р Стефанова колко ще ми излезе лечението с брекетите

# 181
  • Мнения: 7
Здравейте Simple Smile

Днес случайно попаднах на въпроса Ви, минало е доста време от тогава и не зная дали е актуален...

Ние ходим от началото на октомври при д-р Керанова в Шумен. Мога да напиша само положителни отзиви за нея, не бих искала да прозвучи като реклама.

Ако имате въпроси, питайте Simple Smile
а колко струват металните при нея?

Съвсем не влизам редовно тук  Embarassed

Цената е 800лв.

А доколкото зная, д-р Стефанова е в майчински. Някой може да потвърди?

# 182
  • Мнения: 0
Аз си запазих час при нея

# 183
  • Варна
  • Мнения: 398
Аз също си запазих час при нея и казаха, че цените вече са се вдигнали.Сега прегледа е 40 лв.

Някой знае ли колко са вече металните брекети при д-р Стефанова?

# 184
  • TX
  • Мнения: 591
Аз също си запазих час при нея и казаха, че цените вече са се вдигнали.Сега прегледа е 40 лв.

Някой знае ли колко са вече металните брекети при д-р Стефанова?
и мен ме интересува, моля ако никой не е писал, като си направите прегледите  да попитате и да споделите  Praynig

# 185
  • Мнения: 0
Зависи - вие на двете челюсти или на едната ще слагате... Иначе металните са около 2500 - 3000 при нея

# 186
  • Варна
  • Мнения: 436
Зависи - вие на двете челюсти или на едната ще слагате... Иначе металните са около 2500 - 3000 при нея

Това на челюст ли е?

# 187
  • Варна
  • Мнения: 398
За метални говоря на двете челюсти.Някой скоро ходил ли е при д-р Стефанова?

# 188
  • TX
  • Мнения: 591
За метални говоря на двете челюсти.Някой скоро ходил ли е при д-р Стефанова?
ходихме педи почти 2 години на пъвичан пеглед имаме още два зъба да се сменят, за да започне лечение, чез бекети, затова и мен ме интересуват актуалните цени. Ясно ни е , че тя ще е ОД-то

# 189
  • Варна
  • Мнения: 398
Да и аз се интересувам от актуалните цени, но дано се включат тези, които скоро са я посетили.

# 190
  • Варна
  • Мнения: 436
Някой да се е лекувал при Севдалина Янева?

# 191
  • Мнения: 0
Севдалина Янева - ортодонт който изрично не препоръчвам, мота ме 2 години с едни шини взе ми около 500 лв и нямаше резултат сега ми каза че ми трябват и брекети за 4000 ллв

# 192
  • Варна
  • Мнения: 436
оф на мен пък ми я препоръча личната ми зъболекарка /която е страхотен лекар и много й вярвам/. въобще не знам какво да правя Sad Някой друг да е бил при Янева?

# 193
  • Варна
  • Мнения: 398
А аз да попитам, някой да се е разминал без вадене на зъби при д-р Стефанова?И да е минал на алтернатива по-бавно лечение с някакво  винтче с пружинка, което има за цел да раздвижи зъбите и освободи необходимото място?

# 194
  • Мнения: 0
Здравейте,

да попитам някой слагал ли е скоро брекети при д-р Стефанова и на каква цена са металните.
Аз се колебая между д-р Стефанова и д-р Арнаудска.
Ще се радвам да споделите лични впечатления и за двете.


     Металните са 3000 лв. (За Д-р. Стефанова говоря).
     Впечетленията ми са хубави Simple Smile
     За Арнаудска ме отказа този форум Simple Smile нямам идея как стоят при нея нещата, но една колежка ми спомена, че дъщеря и проверила там и тази докторка искала да и вади постоянни зъби и се отказали от нея. Все пак винаги може да се консултирате Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт