Брекети Във Варна? Къде и колко струват?!

  • 100 184
  • 262
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 0
Здравейте,аз съм от два дни вече с брекети,сложих си ги при доктор Иванова-София,моите са прозрачни-Advanced разбрах,че се казват,искам да ви питам след всяко хранене ли трябва да си мия зъбите и пожълтяват ли от цигари,защото съм страстен пушач Simple Smile да знам какво да правя дали да ги спирам някак цигарите Grinningмоля ви дайте мнение,защото много се притеснявам и да знам какво да правя,докато е рано още

# 166
  • Варна
  • Мнения: 436
Знаете ли дали е възможно да се поставят брекети само на долната челюст, а на горната - шини?

# 167
  • Мнения: 18 059
Знаете ли дали е възможно да се поставят брекети само на долната челюст, а на горната - шини?

А каква е идеята на шините  newsm78

# 168
  • Варна
  • Мнения: 436
Знаете ли дали е възможно да се поставят брекети само на долната челюст, а на горната - шини?

А каква е идеята на шините  newsm78

Идеята е, че работя нон стоп с клиенти и някак не ми се иска 2 години да стоя с брекети. По принцип горните ми зъби са почти идеални само предните два са малко като на заек Grinning Та имам една позната, която работи като асистент в орт.кабинет и нейната шефка казала, че за моя случай били подходящи шини, защото ми трябва малка корекция, ще мога да си ги махам и т.н. Още не съм ходила на консултация, защото нямам никакво време. А на долните зъби определено им трябва голяма корекция, но те не ми се виждат и мога и 5г. да си нося брекети там  Grinning

Та въпросът ми е - мислите ли, че ще има полза да сложа шини само горе, дали ще има някакъв резултат въобще, на 27 съм.

# 169
  • Мнения: 18 059
loter , има  прозрачни брекети, не бих избрала шини аз, най- добре ще кажат ортодонтите де  Peace

# 170
  • Варна
  • Мнения: 436
Доста парички ще ми излязат тези прозрачни брекети и не знам дали ще мога да си ги позволя Sad Но първо да отида на консултация пък после ще видим. Изчетох всичко във форума и също се спрях на варианта Арнаудска / Стефанова. Като има развитие ще пиша.

# 171
  • Варна
  • Мнения: 436
Аз отново имам въпрос - някой може ли да сподели впечатления за д-р Керанова от Шумен? Прави впечатление, че цените при нея са фрапиращо по-ниски от всички останали. Притеснявам се дали това не е за сметка на качеството. За това моля, ако някой знае нещо да сподели Simple Smile Благодаря!

# 172
  • Мнения: 7
Здравейте Simple Smile

Днес случайно попаднах на въпроса Ви, минало е доста време от тогава и не зная дали е актуален...

Ние ходим от началото на октомври при д-р Керанова в Шумен. Мога да напиша само положителни отзиви за нея, не бих искала да прозвучи като реклама.

Ако имате въпроси, питайте Simple Smile

# 173
  • Мнения: 43
Някой има ли актуална информация за цените при Стефанова за прозрачни брекети?

# 174
  • Мнения: 7
Когато ходихме при д-р Стефанова през септември м.г. металните брекети бяха 3 500лв., а сапфирените (мисля) 4 500лв.

# 175
  • Варна
  • Мнения: 436
Някой знае ли колко вървят Деймън брекетите при Арнаутска?

# 176
  • Мнения: 0
Някой има ли актуална информация за цените при Стефанова за прозрачни брекети?
Какво искаш да знаеш? Аз съм с такива Simple Smile
Ако ги слагаш на двете челюсти са 4000, ако ги комбинираш с други ги смяташ средно аритметично.
Не с виждат от далеч, а отблизо се забелязва повече дъгата, от колкото брекетът Simple Smile Не ми е падал брекет от тях Simple Smile за друго не се сещам Simple Smile

# 177
  • TX
  • Мнения: 593
чакам да паднат малко цените ..

# 178
  • Мнения: 109
Здравейте Simple Smile

Днес случайно попаднах на въпроса Ви, минало е доста време от тогава и не зная дали е актуален...

Ние ходим от началото на октомври при д-р Керанова в Шумен. Мога да напиша само положителни отзиви за нея, не бих искала да прозвучи като реклама.

Ако имате въпроси, питайте Simple Smile
а колко струват металните при нея?

# 179
  • Варна
  • Мнения: 403
Здравейте,

да попитам някой слагал ли е скоро брекети при д-р Стефанова и на каква цена са металните.
Аз се колебая между д-р Стефанова и д-р Арнаудска.
Ще се радвам да споделите лични впечатления и за двете.

Общи условия

Активация на акаунт