Почитатели на Майкъл Джексън 8 - KEEP THE FAITH

  • 22 037
  • 590
  •   1
Отговори
# 540
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Изтрих си гласа в анкетата, защото решихме утре сутринта да отидем пак на море.

# 541
  • Мнения: 37
Ако сме истински почитатели няма да вярваме на нищо написано за Майки. Винаги съм се борила с глупостта и завистта на злобарите пишейки и говорили по адрес на Майкъл. Страшно много ме боли, че и в момента не престават да злорадстват. Спорет мен това са хора, които му завиждат, че не са постигнали поне мъничко от, това което ТОЙ е направил.За съжаление добрите и различните хора никога не са разбрани... Аз обичам Майкъл и сърцето ми кърви само, като чуя или прочета нещо гнусно за него, и това по никакъв начин няма да ме накара да се отрека от него или да имам и най-малки съмнения, че това може да бъде истина. Извинявам се за разбъркаността на мислите, но в последно време не съм много на център. ОБИЧАМ МАЙКЪЛ И ТОВА Е, НЕ МОГА ДА РАЗБЕРА, ЗАЩО НИ ГО ОТНЕХА?! Как искам да можех да върна времето назад...

# 542
  • Мнения: 376
Мислех следобяд да пускам статията за Роби Уилямс, но толкова ме ядоса, че я отпратих в "кошчето" където й е мястото. Що за хора са гласували в тази класация? Аз пробвах да гласувам докато вървеше в Интернет, но не успях. Малоумници  Crossing Arms
Майкъл си е Майкъл. Нека да му дъвчат краката, така става винаги със стойностните хора. Всички комплексари се изреждат да плюят по най-добрите и най-кадърните, но това си е като кучетата и кервана... Whistling
Обичам те, Майкъл и това нищо не може да промени тези чувства! Heart Eyes

http://www.youtube.com/watch?v=q3sYg8fhNoI

# 543
  • Мнения: 99
Леле, тази класация в Дарик нещо не е съвсем както трябва.
Може ли такова нещо - първо място за Роби Уилямс и Майкъл едва на трето място?
Направо нямам думи....
Днес чак събрах кураж и изгледах филма "Да живееш с Майкъл Джаксън". Направо съм изумена от начина, по който журналиста се отнасяше и представяше Майкъл в първата част на интервюто, а после - по коренно различен начин. Това журналистите са голяма работа, всичко правят да изглежда така, както те искат.

# 544
  • Мнения: 668
хей не се ядосвайте за такива дреболий.Не е на 1 защото нас вече не ни вълнува,цял свят знае кой е номер 1.Тази класация просто е тъпа,няма какво да пиша  по този въпрос.

# 545
# 546
  • Мнения: 84
Аз не разбирам какво сте се хванали за тази класация? Дори и източник не са цитирали.До сега се рових в сайта на МТВ и на страницата на Роби и нищо подобно не видях.Проверете и вие.Може да съм пропуснала?!

# 547
  • Мнения: 339
И аз си изтрих гласа за утре пред НДК  Sad, защото ако искам да дойда трябва да е с малкия и то с градския транспорт. Многоооо ме е яд и сажалява че ще трябва да ви гледам само на снимки и клипчета.

# 548
# 549
  • Мнения: 2
Момичета последно срещата остава при параклиса  в 13 ч, така ли?Че аз и сестра ми ще пътуваме от Дупница сутринта, и надявам се около 12 ч да сме пред НДК.Тя ще се  включи в танца, ще ме отсрами ,че мен никак ме няма в танците.

# 550
  • Мнения: 1 182
dani_sl ,значи утре ще се видим.И аз ще съм там в 13 часа даже може и по-рано. Hug

# 551
  • Мнения: 376
Liliyyy, това е класация на МТВ със заглавие The Greatest Superstar, цитирам по памет. Имаше гласуване на сайта на МТВ. Официална е, но толкова по-жалко за включилите се в нея, явно са ощетени емоционално щом избора им на най-велика звезда е такъв. Не мога да ги мисля, да се спасяват.

# 552
  • Мнения: 84
Намерих го Сладкишка,мерси!Това е,нали?

http://www.mtv.co.uk/music/greatest-superstar/competition/mtvs-greatest-superstar
 
Ами какво да кажа? То и U2 са на 16 място и Queen на 19,а Take That на 2-ро.Това не е сериозно.

# 553
  • Мнения: 1
Утре в 12 часа пред НДК- генерална репетиция  Peace

# 554
  • Мнения: 32
И аз ще съм с малката и ще пътуваме с градския транспорт, но ще дойда със сигурност. Аз смятам да отида в 12 ч пред параклиса, за да изчакам тези от вас, които искат да се включат в последната репетиция на танца в 12.15, а след това отново ще отида там в 12.45, за да се съберем с останалите. Не знам дали докато се събираме в 13.00, точно тогава няма да пуснат песента и да изпуснем всичко, но все пак не всички могат да дойдат преди това. Ще се радвам да се видим  Hug


А, в 12 ли е? Пак не съм разбрала нещо. newsm78

Общи условия

Активация на акаунт