Почитатели на Майкъл Джексън 8 - KEEP THE FAITH

  • 22 068
  • 590
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 439
liliyyy,
 Kissing Heart Flowers Bouquet lovekiss

Последна редакция: пн, 24 авг 2009, 11:39 от bella_

# 61
  • Мнения: 87

В момента качвам и този от Копенхаген 1997.Искаш ли го?

# 62
  • Мнения: 5
Здравейте и от мен!  Grinning

# 63
  • Мнения: 16
Оф, направо ще се гръмна  Cry Cry Cry Cry
Като тегля филми, концерти, клипчета и някои са доста големи и аз простата реших да си изтегля програма да ги намаля и питах в един форум да ми дадат от къде да изтегля - дадоха ми те и аз на доверие изтеглих я, конвертирах всичко и изтрих оригиналите, пък то да се окаже, че тая програма е някакво демо или и аз не знам и обработва само първите три минути , направо ще се хвърля през балкона ...................... няколко месеца стоя до посред нощите да тегля, че вечер американците са онлайн и даунлоада е по-бърз и сега да се окаже, че всичко е провалено. Всичко ми е в една папка и сега даже не знам кое е конвертирано и кое не.  cry Banghead Banghead Кой знае от кои сайтове съм ги теглила, къде ще ги търся пак  smile3511 newsm45

# 64
  • Мнения: 439
В момента качвам и този от Копенхаген 1997.Искаш ли го?
Разбира се,че го искам...златна си  bouquet
искам да направя и аз нещо хубаво за теб Heart Eyes


Фльор,ако не е късно не може ли с restore да възстановиш оригиналите от кошчето?Дано! Hug


Последна редакция: вт, 25 авг 2009, 09:35 от bella_

# 65
  • Мнения: 668
прекрасна темичка,снимките са много хубави

# 66
  • Мнения: 3
Клои ,благодаря за прекрасната тема   bouquet

Лили и аз искам Копенхаген   Blush и ако някой има двата от Бруней  Blush Blush Blush
Намерих ги на едно място ,но вече 14 дни съм на 3% и се отказвам от там  Confused
А ето снимчица и от мен


Фльор и аз направих тази грешка с видеографията му,но добре че само с нея и пак я дръпнах.Иначе съм с Format Factory.С нея няма проблеми.Обработва целия файл,само ще трябва да сваляш май пак.Има и една програмка,която възстановява всичко,което е изтрито/вкл. и съвсем стари файлове изтрити/Ще потърся коя точно беше и ще пиша.
Програмата е R-Studio.Ако искаш пробвай,но май наистина както казва MJ може да стане.Стискам ти палци  Praynig

Последна редакция: пн, 24 авг 2009, 11:59 от mi6ince

# 67
  • Мнения: 3
Фльор, разгледай си историята на теглените файлове.трябва да има url  адресите.Много работа, но няма как. Ако си Мозила е лесно - Инструменти, изтегления и просто гледай архива, с десен бутон даваш копиране на връзката пействаш в нов прозорец и така ... свали си за Мозила Download helper и към него сложи една добавка за конвертиране.Сваляй с него и конвертирай. Успех. Ако сваляш с програма - виж архива на програмата, там също трябва да има адресите.

# 68
  • MJF
  • Мнения: 8 676
имам въпрос. някой да ме насочи от къде да сваля концерт на Майкъл , който почвам вече да се съмнявам , че е в Копенхаген, където на сцената отбелязват рождения му ден с торта и марш на облечени като войници. По you tube излиза че е Копенхаген но аз имам този от 1997 и там няма такова празнуване. Голямо объркване. newsm78
  smile3547
  bouquet  bouquet  bouquet за темата

# 69
  • Мнения: 16
Ами то това е проблема - сигурно преди месец конвертирах и ги изтрих, но чак сега се усетих, защото почнах да конвертирам едно интервю, че да го кача в megaupload и гледам оригинала 900 МБ, а конвертираното 28 МБ. Пробвах, пробвах, все началото конвертира, накрая проверих настройки и там беше забутано най-долу, че е trial version.  smile3555
Ами какво да се прави.  Wear Umbrella
Ще потърся тази Format Factory  Peace

MJ, това ли е https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/10615

# 70
  • Мнения: 87
Готово.Копенхаген CD1 e качен.

http://www.megaupload.com/?d=EQ04Q02C

Започвам със CD2.
Дa качвам ли и Оукланд-Нова Зеландия пак HIStory?

6o6ul40Тази част концерта е орязана и при мен.Тегли си я от тубата.Изобщо някой има ли я като част от самия концерт?

# 71
  • Мнения: 16
Качи Auckland, моля те!  Praynig

# 72
  • MJF
  • Мнения: 8 676
 liliyyy   bouquet
почнах да се обърквам а те да я отрежат. чак справки правих кога и къде 1997 е на 29 август. пфу с тези записи на концерти.аз от History tour имам и бруней , куала лумпур, хелзинки , манила , сидни, мюнхен и отделни моменти от корея. ако сте намерили нещо интересно от туровете  Praynig споделете. особено от предишните. сега свалям от liliyyy     bouquet  destiny tour

# 73
  • Мнения: 267
Фльор,опитай да върнеш паметта на компа-но внимавай за това,което си сваляла след датата на която връщаш няма да го има
Лили   bouquet  Hug колко време са активни линковете?В смисъл дали е като при транзита за 72ч. или може и повече?

# 74
  • Мнения: 87
liliyyy   bouquet
почнах да се обърквам а те да я отрежат. чак справки правих кога и къде 1997 е на 29 август. пфу с тези записи на концерти.аз от History tour имам и бруней , куала лумпур, хелзинки , манила , сидни, мюнхен и отделни моменти от корея. ако сте намерили нещо интересно от туровете  Praynig споделете. особено от предишните. сега свалям от liliyyy     bouquet  destiny tour

Манила цял ли ти е или на 2 части,че аз го бях теглила и пуснаха само първата част,а аз го искам целия?Качвай го,pleeeeease newsm17

Общи условия

Активация на акаунт