продуктине на LA ROCHE-POSAY и серията EFFACLAR за мазна кожа

  • 53 306
  • 110
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 239
Сега си взех в комплект почистващия лосион и обновяващия флуид от серията Effaclar K.  Ще дам отзиви как е след като я пробвам няколко дни.Дано има ефект  Praynig

# 16
  • Мнения: 1 416
Сега си взех в комплект почистващия лосион и обновяващия флуид от серията Effaclar K.  Ще дам отзиви как е след като я пробвам няколко дни.Дано има ефект  Praynig
Дано има ефект при теб Hug При всяка кожа си е различно и индивидуално. Това, че на един човек някой продукт не му действа добре не значи, че и на друг човек също няма да действа добре Simple Smile Има много доволни момичета точно от тази серия на Ла рош Peace

# 17
  • Мнения: 1 629
Аз съм доволна от Ефаклар К, но от едно хидратиращо Ефаклар ама с друга буква хич не съм доволна Thinking

# 18
  • Мнения: 4
След крайно неудовлетворителния ми опит с тоника от същата серия се върнах към Avene  Peace

# 19
  • Мнения: 159
С две ръце съм за измиващия гел Ефаклар.  smile3521

Кожата ми е нормална към смесена, но откакто получих алергична реакция и се боря с пъпки, Ефаклар е един от "моите" продукти. Използвам дегримиращата пяна "Бореад" за почистване на лицето, а през ден-два Ефаклар за дълбоко почистване. Определено ги препоръчвам като продукти. Прочетох, че имало и някакъв фон дьо тен. Сега ще се поразровя, а ако някой го е ползвал, нека сподели мнение. Предварително благодаря.  newsm03

# 20
  • Мнения: 1 416
Ползвала съм мострички от фон дьо тена на Ла рош и не е лош мога да кажа за фон дьо тен. Аз по принцип не обичам фон дьо тен никакъв да имам на лицето си, защото имам чувството , че ми запушва порите, кожата ми не диша и става като маска, омазнява се страшно бързо, независимо от това дали съм сложила фдт за мазна кожа или не. Този фдт стои по-естествено от други, които съм ползвала, особено ако се сложи по-пестеливо и се разнесе добре. За много суха кожа не мисля, че би бил подходящ. По-скоро за нормална към леко смесена. Цветовете са няколко, но все пак има избор и за по-светла кожа и за по-мургава. Икономичен е определено. На всякъде съм чела само добри отзиви за този фдт. По аптеките има мострички(поне миналата година даваха) на този фдт, така че може да отидете и да си поискате да пробвате преди да купите, защото все пак не е особено евтин,към 30 и няколко лв е, а може на някой да не му допадне.

# 21
  • Мнения: 779
effaclar k 30мл сега върви с подарък в комплект измиващ гел 50мл за около 24лв!
(ps виши също имат промо пакети от серията им за мазна кожа normaderm)

# 22
  • Мнения: 7 418
  Много съм доволна от продуктите на тази фирма.
  Серията Еффаклар наистина може да има леко изсушаващ ефект,но колко ще изсуши кожата зависи от самата кожа,в/у която се ползва серията.
   Ако кожата не е от най-мазните и няма кой знае какви проблеми,мисля че  е хубаво да се използва само един от продуктите на тази серия.Примерно,само гел за измиване.Или само едно от кремчетата,но веднъж дневно(само вечер или само сутрин).
    Peace

# 23
  • Мнения: 3 050
използвала съм гела за лице и съм доволна - не изсушава и се пени добре, стигна ми за около половин година
Ползвала съм вече две опаковки и на ФДТ -стига ми за близо година 1 опаковка  Peace и съм много доволна. Към 35 лв е
мострички на коректора Ефаклар И съм ползвала но не съм доволна от него.  Peace

Може по натам да си взема матиращо кремче, че сега ползвам вече 1 крем.  Peace
Ефаклар К на цялата кожа ли го нанасяте, става ли за под грим?   bouquet

# 24
  • Мнения: 1 416
Аз да питам и тук да не би случайно да не получа отговор в другата тема, в която бях питала същото  Mr. Green Интересувам се от:

http://www.stylebible.ie/img.asp?key=effaclar%202

Последните открития в медицината са приложени в козметичен продукт. Ежедневен хидратиращ гел-крем, който действа едновременно на двата основни проблема при кожа с акне – тежки несъвършенства и запушени пори. Има изразено противовъзпалително, антибактериално, себорегулиращо и матиращо действие. Ефективността и поносимостта е демонстрирана чрез клинични проучвания върху акнеична кожа. Повърхността на кожата е по-гладка, несъвършенствата намаляват, порите са почистени и стегнати. EFFACLAR DUO – една грижа, двойно действие.
Нанасяй ежедневно върху почистена и подсушена кожа на лицето, сутрин и/или вечер. Некомедоногенен. Отлична основа за грим



Този крем позлвали ли сте го и доволни ли сте? Интересува ме най- вече наистина ли прави това, което обещава и заслужава ли си парите - 28лв 40мл. ?  
  
 

Последна редакция: нд, 03 окт 2010, 22:20 от bubanka

# 25
  • Мнения: 77
Сега си взех в комплект почистващия лосион и обновяващия флуид от серията Effaclar K.  Ще дам отзиви как е след като я пробвам няколко дни.Дано има ефект  Praynig
искам да споделя-вчера си взех тестер на ефаклар К и днес си го сложих.от сутринта досега мога да се похваля с неомазняване няма лъщене и прочие.утре пак ще се намажа пък да видим.направи ми впечатление че като си го сложиш на лицето и се усеща нещо като ексфолиране наистина или може би само аз така си мисля.а относно омазняването имайте предвид че използвам бронзант който е малко мазен а сега нямам проблеми Hug.но това са първи впечатления.

# 26
  • Мнения: 77
Аз да питам и тук да не би случайно да не получа отговор в другата тема, в която бях питала същото  Mr. Green Интересувам се от:

http://www.stylebible.ie/img.asp?key=effaclar%202

Последните открития в медицината са приложени в козметичен продукт. Ежедневен хидратиращ гел-крем, който действа едновременно на двата основни проблема при кожа с акне – тежки несъвършенства и запушени пори. Има изразено противовъзпалително, антибактериално, себорегулиращо и матиращо действие. Ефективността и поносимостта е демонстрирана чрез клинични проучвания върху акнеична кожа. Повърхността на кожата е по-гладка, несъвършенствата намаляват, порите са почистени и стегнати. EFFACLAR DUO – една грижа, двойно действие.
Нанасяй ежедневно върху почистена и подсушена кожа на лицето, сутрин и/или вечер. Некомедоногенен. Отлична основа за грим



Този крем позлвали ли сте го и доволни ли сте? Интересува ме най- вече наистина ли прави това, което обещава и заслужава ли си парите - 28лв 40мл. ?  
  
 

хвърлила съм око на този крем.само че още му се чудя.бихте ли споделили? newsm78извинявам се ако се повтарям.също искам да спомена че от тази серия съм доволна и от ефаклар А.И. и ефаклар-крем и измиващия гел.всичко съм опитала на тестери но се чудя дали да си ги купя?

Последна редакция: нд, 03 окт 2010, 22:21 от bubanka

# 27
  • Burgas
  • Мнения: 214

бихте ли ми казали за този продукт дали сте доволни Praynig

# 28
  • Мнения: 330
EFFACLAR К само съм ползвала, по препоръка на дерматолог. Леко кремче, бързо попива. В началото добре ми се отразяваше, не ми лъщеше лицето, не ми излизаха пъпки, но след известно време започна много да ми се изсушава кожата на бузите и около устата, а челото и носът ми да лъщят Sad Иначе пъпки не ми е образувало...поне това Rolling Eyes Моята кожа е комбинирана, на мазна кожа мисля, че ще е много по-добре, защото няма да се получи тази сухота на бузите Rolling Eyes

# 29
  • Burgas
  • Мнения: 214
Моята кожа също е комбинирана  Crazy Благодаря Hugняма да го купувам тогава

Общи условия

Активация на акаунт