Шалът като стил на обличане

  • 145 205
  • 684
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 4 202
пп Като гледам какви "изчанчени шалове" обсъждаме се сещам как в първите страници всяка обсъждаше , че я есрам да се пусне с шал, а сега ..  Flutter Hug


А не, хайде да не се генарилизрат така нещата. Може да има 1-2момичета, които споменаха, че харесат шалове, но се притесняват да ги носят, но аз примерно, а предполагам и повечето тук, носим шалове далеч преди тази тема и без нея пак щяхме да носим   WinkРазбира се, не всички модели, които се показват в темата ми допадат и бих носила, но то е въпрос на личен стил  Peace

# 631
  • Мнения: 418
Може би има момичета, к/о изпитват по-скоро неудобство в БГ, защото данък общecTвено мнение е бая тежък  Whistling .



Ето една жена, к/о е много коментирана(къде отрицателно, къде положително), oспорванa, грозна, красива ....Mен лично ме кефи стилът и(в случая шаловете  Wink).





 Peace

# 632
  • Мнения: 9 260
Преди 10-тина години бях за ,първи път в Париж  Flutter
тогава ми направи впечатление, в метрото и по улиците от 5 до 95год. деца ; МЪЖЕ ! девойки; жени ;баби и дядовци всички масово се носеха с шалчета !!!
оттогава и аз стана фен Embarassed

# 633
  • Мнения: 583
Това са мойте шалчета, най - ново ми е третото  Grinning
 http://picasaweb.google.com/dlazarova5/YpykgG#5393968351347249426

# 634
  • Мнения: 418
Това са мойте шалчета...

Много хубава колекция (1-4 са страхотни)  Wink Peace .



============================




Нова седмица, нови (бизнес) шалове  Mr. Green


Office/Business scarves :




 Wink

# 635
  • На земята, която е всъщност звезда.
  • Мнения: 2 541
пп Като гледам какви "изчанчени шалове" обсъждаме се сещам как в първите страници всяка обсъждаше , че я есрам да се пусне с шал, а сега ..  Flutter Hug


А не, хайде да не се генарилизрат така нещата. Може да има 1-2момичета, които споменаха, че харесат шалове, но се притесняват да ги носят, но аз примерно, а предполагам и повечето тук, носим шалове далеч преди тази тема и без нея пак щяхме да носим   WinkРазбира се, не всички модели, които се показват в темата ми допадат и бих носила, но то е въпрос на личен стил  Peace

 Peace

# 636
  • Мнения: 1 739
пп Като гледам какви "изчанчени шалове" обсъждаме се сещам как в първите страници всяка обсъждаше , че я есрам да се пусне с шал, а сега ..  Flutter Hug


А не, хайде да не се генарилизрат така нещата. Може да има 1-2момичета, които споменаха, че харесат шалове, но се притесняват да ги носят, но аз примерно, а предполагам и повечето тук, носим шалове далеч преди тази тема и без нея пак щяхме да носим   WinkРазбира се, не всички модели, които се показват в темата ми допадат и бих носила, но то е въпрос на личен стил  Peace

 Peace
Добре де,, извинявам се!  Tired Outta Joint

Последна редакция: нд, 18 окт 2009, 23:43 от mEdIsSa123

# 637
  • Мнения: 97
Не успях да прочета цялата тема, но съм много впечатлена от последната мода да се носят шалове вместо колани на панталони, поли и рокли. Аз съм от малко по-старото поколение, но това тепърва явно излиза, защото не съм виждала много момичета навън така, но в магазините има арнжирани манекени и много ме кефи. Дали да си взема или тази мода не се наложи?

Продължавам да разглеждам темата, ама то шалът си е направо като бижу, стига да уцелиш подходящия за подходящата дреха, а и начинът на поставяне Simple Smile
Благодаря на авторката за успешната тема, а и на всички за техните идеи Peace

Последна редакция: пн, 19 окт 2009, 02:31 от vessit

# 638
  • Мнения: 418
Skull scarves = ШалoBe c черепu  Crazy Mr. Green



 Wink

# 639
  • Мнения: 2 478
 Отдавна чета темата, но предвид изчерпателността и не намирах какво да пиша. Но  bz продължава да ни провокира с все по-хубави идеи  Wink Обожавам Сара Джесика Паркър, стилът и, обувките и, шаловете и. Неповторима е!
Тази дамска мода с черепите не ми харесва, но мъжката - да. Имам много шалове, за всеки сезон и ги нося всякак вкл. и като колани по туники, плажни рокли, аксесоари към чанти и т.н.
Ще продължавам да ви чета с особен интерес. Хубав ден!

# 640
  • Казанлък of all places
  • Мнения: 689
БЗ, убивам те бе!  Hug Hug
Миналата седмица гледах един шал с черепи и си мислех дали не съм много възрастна за такъви докато мислех, забравих къде го гледах! Сефа хептен щях да съм по модата !
( а аз имам и чанта на черепчета от преди 10 години.....)

# 641
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Eхехехе, БЗ, направо ми "скри шапката" с hand made by Bz!!! Ако питаш мен - готова си за Etsy!  Peace Hug Всички са страхотни! Поздравления! Junior шаловете са също много красиви! Браво и на детето!  Grinning
Бейлис, много хубави шалове! Фаворит - N 4! Wink
Bz, мерсаж за страницата на Rowan Mersh! Невероятно креативен тип! Възхищавам се от творенията му! Висша мода при шаловете според мен!  Laughing
Хубава седмица, момичета! Отивам да снимам моите шалчета и да ви ги пусна малко по-късно.  Wink

# 642
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Ето я и моята скромна колекция от шалове, без зимните  Wink:
От тук до края на албума - http://kadrokosa.multiply.com/photos/album/40/Scarfes#photo=1
Осмата снимка е шал - тип пончо, завършващо в трите края с пискюли.  Simple Smile
Последната снимка е с връзването, за което бях споменала по-рано.  Laughing

# 643
  • Истанбул
  • Мнения: 311
Опа  StopТакива нямам в колекцията си ,но никога не е късно Heart Eyes Mr. GreenИ аз като Ангелина се притеснявам дали не е много гръндж точно този вид шал newsm78

# 644
  • Мнения: 418
kadrokosa  - Благодаря за милите думи Embarassed (а бе не знам за etsy, но съм удовлетворена от направеното  Mr. Green - та даже някои шалове вече бидеха разходени из градОт  Crazy). Готина колекция (що си я крила до сега Mr. Green); a 1,2,4, и 8 са страхотни (хареса ми и иноваторсkото връзване  Hug Peace) (ps: Напълно съм cъгласна с мнението ти за творчеcTвото на R.М. - невероятен е Peace)



Е Анжи-злато, що са ме трепеш бе...Хади бЕгай да купиш един черепов шал , та като дойдеш по моите ширини да та видя


'Aди сега пък ти Хаки с тези 4ерепи  hahaha Joy - супер ще сме бе, не сме толкоз застарели, мола ви се bowuu Mr. Green Hug (***а ти ако обичаш не се крий, ами покажи завидната колекция от шалове  Crazy Flutter...да не се налага да идвам до вас да ги снимам лично Joy Mr. Green)




Ето нещо за студените есенни и зимни дни  Wink :





Още сме на есенно-зимна вълна (имайки предвид времето)  Laughing .
Cable scarves= (плетени) ШалoBe c усуканu като въже орнаментu:






Стоплихте ли се  Mr. Green Hug Wink

Общи условия

Активация на акаунт