Нашите любими торти ... глазури, покрития и фигурки за тях 90

  • 41 606
  • 377
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 225
Благодаря ви момичета,  bouquet,
Тумба лумба Ч.Р.Д желая ти много  здраве,щастие..и любов!Много вкусно изглежда!
Кари много изпипано,Седях и си мислех как е възможно талкова истински да изглеждат нещата.И ръкавицата ..Леле колко труд само е паднало.
Диде да ти е живо и здраво детенце!Е на това му викам торта за празник.Толкова ми хареса,чак се развълнувах като детенце.Би ли казала с какво е покрита?Много ми се иска и аз да направя торта с някакво такова покритие,но няма да ми я ядат.
 stefibgg за твоите торти пък няма какво да кажа.Перфектни както винаги!
Нещо не ми позволява да видя видеото с розите ,само на мен ли бе хора?
А и Стефи ако може да ни покажеш и фигурките как правиш.. Crazy Praynig

# 16
  • Мнения: 484
Леле,колко красоти в края на миналата тема и в тази  Hug,Браво,момичета !

Пепи,невероятни са тортите,чакам с нетърпение сватбената  Peace

Албенче,както винаги перфекти и многобройни торти  Hug

Кари,Дидеке,Стефи, страхотни торти!

Тумба лумба,честит рожден ден    bouquet

И да не е съвсем празен поста,показвам една бутер торта

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 3 325
Пускам само тортата и после ще наваксвам с четене и коментари. Че малкия си е тук и иска мама да е все около него  Mr. Green

Първата снимка е лицето, а на долната са от други ъгли Wink



Последна редакция: пн, 24 авг 2009, 12:33 от _Пепи_

# 18
  • Мнения: 1 491
Пепи, Пепи, Пепи ..... Не че съм очаквала нещо по-малко, но това беше ... Ох, чудесна е, и цветовете много ми допадат, дори онова патладжанено дето викаш, и то ми `ареса....

 smile3501 smile3501 smile3501

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 3 325
Ето и една снимка без светкавица... не че е с релни цветове, ама....



violetblue, е то на теб всичко в лилаво би ти харесало Wink

А патладжаненото всъщност е същото като цвета на тъмната панделка, която е под светло лилавата

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 3 325
rumqnka, да ти е жив и здрав рожденника. Трансфера добре се е получил Wink

Tumba_lumba, ЧРД и на теб. Страшно апетитна тортичка. Чак ми се прияде... а аз тпрти почти не ям.. само понякога опитвам
 
Кари_, Много добра бейзболна торта. Всички детайли са изпипани, само блузката отстрани на бордюра не ми хареса.
За цветчетата- лепя с вода Simple Smile

little_sweet_didka™, още веднъж да ви е жив и здрав Тео. Много интересна и и типично детска торта  Simple Smile

stefibgg, мдааа, и ти си от неуморните. Отново супер торти си показала.

Иринка, дай насам едно парченце

# 21
  • София
  • Мнения: 183
Пепи страхотна е, не съм се и съмнявала smile3501. А подложката от какво е?

# 22
  • София
  • Мнения: 2 113
Пепи, всичко ли мина добре със сглабяне, пренасяне...видимо да:) Поздравления! Ех, ако панделките бяха захарно тесто....но ако дадеш и снимка с булката, ще ми стане ясно вероятно кое и защо:) Много хубави цветове! Изработката е пепинска, така че без коментар:)

Стефи, много съм  впечатлена от тортите, разкошна табла!!! Мишките са невероятни също:)

Кари, чудесни детайли по тортата!

Дидка, браво! Много помпозна и много детска, много работа!!

Поздравления на всички, направили и домашни торти! Не мога да изброя цялото множество творци, но не ми се сърдете:)

# 23
  • Vaudreuil Canada
  • Мнения: 2 609
Пепи страхотна е тортата - според мен без панделките щеше да е още по-добре но както винаги си казвала клиентелата решава. Много добре си преценила размерите на отделните етажи - поздравления за което.

Стефи страхотно си се проявила пак и благодаря за видеото за розите - чудни са ти розите. Може ли малко разяснения как оцвети таблата? Справила си се превъзходно с нея - като истинска е.

# 24
  • София
  • Мнения: 183
Благодаря ви много.
shemet_neveroiaten Тестото е шоколадовото на Ванчето и бяла ГММ и му сложих кафява и жълта боя, защото ми беше малко светло. Отгоре не е боядисвано.
rumqnka ако успея да хвана мъжа ми пак да снима ще покажа и някоя фигурка. Влез в youtube, пълно е с фигурки.

# 25
  • Vaudreuil Canada
  • Мнения: 2 609
Стефи това означава ли че триъгълничетата на таблата и централните цветчета или каквото са там си ги апликирала отгоре? Не ми става много ясно - поне не от снимката. На мен ми изглежда като да е изрисувано отгоре и много реалистично при това.

# 26
  • Мнения: X
Пепи ,не ти виждам тортите... Sick
stefibgg , много красиви!И много!    Peace
Честит рожден ден на няколко пропуснати рожденика!    newsm59

Моята бебешка...






# 27
  • Мнения: 1
Здравейте драги дами , аз съм на 12 години  Smile  и искам много да зарадвам мама   hug с една домашна торта , много разбирам от от тях .. но
 #Puppy dog  cry  проблема ми е , че не знам как да приготвя фондан  , където и да търся рецептите са все различни  newsm12 , уж трябвало свинска мас или желатин и вече се обърках  smile3506
 можете ли да ми помогнете ? Ще ми кажете ли една свястна рецепта за фондан? Hug благодаря предварително   smile3525

# 28
  • Мнения: 1 271
Пепи, аз не виждам тортитеееее  #Cussing out

Стефи, стрхотни са и трите тортички, за таблата направо нямам думи.Толкова реалистично изглежда  Heart Eyes

Албенче,   bouquet

Аз се опитвам да поста един пост с моите торти още от предната тема, ама нещо нета ми се губи и нищо не става-явно ще е по-нататък...  Sad

# 29
  • Мнения: 1 461
Пепи и аз не мога да видя тортата

Общи условия

Активация на акаунт