Жената Лъв - 5-та част

  • 11 297
  • 432
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 2 274
Джес, супер е сайта  Peace! Ама аз нали съм ОТК като тати  Embarassed, веднага открих една малка правописна грешка, явно допусната от бързане! "Като краен контрол преводите се редактираТ от специалист в съответната област."
Дидиана, в коя група в яслата беше твоята? На втория етаж отдясно или отляво? Тя директорката нали края на май прави родителска среща за прехвърляне и разпределянето на децата в първа група в ДГ. Боил го разпределиха в 1Б и юни бяха на 3-тия етаж. Иначе Боил сега е в сборната, но тази отляво на фоайето и за сега е доволен  Peace.

# 361
  • Мнения: 4 006


Днеска съм най-добрата в ранчото на мустангите! Събудих се в 4.30. До това време вече успях да закуся, да пия кафе, да дращя във форума. Пък после като ми се доспи в 14 часа... ще видим какво ще правя.

Wee. jess, селекцийката... то за евентуално бъдеще, бре.   bouquet

# 362
  • Мнения: 71
Добро утро и лек ден на всички!

# 363
  • Мнения: 668
Станах рано и аз и си снимах чашата с кафенце да ви почерпя, ама докато изпратя детето на ДГ, Стефи ме изпреварила.
Стефи, благодяря   bouquet

monny_77  wavey Май си ми полусъгражданка, че и набор  Laughing

# 364
  • Пловдив
  • Мнения: 1 162
Добро утро!
Стефче, смайваш ме с т'ва ранно ставане, голЕм си кукуряк  #Crazy

Вени, това на Евелин всъщност се води пилинг-гел против пъпки и черни точки (за пъпките не съм сигурна, че ги превеждам точно).

Джес, браво на теб, отлично си се справила! Твоят сайт е в пъти по-хубав, отколкото този, дето ни го предлагаше един уж "специалист". РИспект, дет' се вика  newsm10

Абе мацки, да ви питам докат не съм забравила, къде да си търсим огледало за баня? По големите хипермаркети бяхме, ама нещо сме претенции явно, щото нищо не ни хареса. Че и да не е много скъпо, отгоре на всичкото  Crazy

# 365
  • Мнения: 4 006
Каменче, къде е чашето? Нищо, ние завтаряме кога е за кафе. То само бой върху бой не върви.

TessMon, луд умора нЕма. Нека сега да пощъкам като ми идва енергия. Пък зимата ща не ща като се затворим по кибитките, па аз като метна и 5 оки на снагата от коледно плюскане, тогва и да искам няма да щъкам.

Последна редакция: чт, 03 сеп 2009, 09:25 от stefka.k

# 366
  • Мнения: 9 776
Добро утро Hug!

Стеф, мерси за кафенцето  bouquet!

Едно време и аз ставах много рано, много обичах тишината в къщи рано сутрин. Ама сега спя, щото с малкия стоим до късно по нощите  трябваше да му вляза в режима, щото той от моя не се интересува Laughing.

# 367
  • Мнения: 553
Ах!!! Чак сега намирам тази тема  ooooh!
Simple Smile и веднага - пльос! в нея
Лъв от всякъде - 10.08.1981, София - Дианабад; 1 детете - Виктор ... друго незнам какво да напиша.
От вашата група се познаваме с Ренката /benighted/ от отчетни 2006г
stefka.k, наскоро прочетох "Цар Плъх" и споделям мнението ти, че е страхотна  Peace
Хубав ден ви пожелавам  Hug

# 368
  • Мнения: 9 776
T@LI, добре пльоснала се Laughing Hug!

# 369
  • Мнения: 71
T@LI, добре пльоснала се Laughing Hug!

Joy Joy Joy Абсолютно подкрепям  Hug

TessaMoon   Blush Благодаря за хубавите думи! Другия път може аз да ви го направя  Mr. Green На прИфИрИнцИални цени, като за лъвици  Joy

benighted   Hug Критики приемам всякакви! Че то - четеш - поправяш, четеш - поправяш..и като се обърнеш - хоп - още една. А като ти привикнат очите и си писал текста, става още по-трудно да видиш грешките. За това - през колкото повече очи мине - толкова по-добре!  bouquet

Kamence, пускай кафето, че на Стефи хубаво, ама само с една чаша трудно се изкарва деня  kaffeetrmker_2

Последна редакция: чт, 03 сеп 2009, 10:53 от wee.jess

# 370
  • Мнения: 851
Добро утро, сладурани! Незнам тия работи със снимките как ги правите. Аз нямам ни време, ни нерви. Но благодаря. Чудесни кафенца.
Рени, аз на тази среща не успях да отида, защото май не бяхме в София. И сега не знам къде ще бъдем. Мисля, че в 1ва А, но не съм сигурна. И името на госпожите не знам Embarassed Просто другата седмица ще разпитам и дано ми кажат. През юни бяхме в групата на пъвия етаж в ляво, в ценралния вход. А иначе и Габи е доволна от сборните групи.  
Момичета да ви се оплача - няма места вече за 19 - 22 -ри за хотел Янтра във Велико Търново. А аз така се бях навила. Сега ще видим дали ще намеря друг хубав хотел в Търново.
На вас хубав и усмихнат ден Hug

# 371
  • София
  • Мнения: 6 210
Ейй, аз докато се натуткам, то си стана добър ден  Hug! Отрязах три пръста от косата, че много ми беше изтощена и нацъфтяла и сега ми е леееко, леко на главата  Flutter.

# 372
  • Мнения: 4 006
Вени*** хубаво си направила. И аз така направих в началото на месеца. Сега поддържай само с конски витамини в маската и ще си 6!

# 373
  • София
  • Мнения: 6 210
Вени*** хубаво си направила. И аз така направих в началото на месеца. Сега поддържай само с конски витамини в маската и ще си 6!
О, да! Аз отлагах подстригването за след морето, определено имах нужда от освежаване. Ееех, друго си е човек да се поглези и да си достави някакво малко удоволствие. Много обичам някой да ми ровичка в косата  Sunglasses.

# 374
  • Мнения: 71
Много обичам някой да ми ровичка в косата  Sunglasses.

Че кой лъв не обича да го чешат по гривата  Mr. Green
Вени*** честито Wink

Общи условия

Активация на акаунт