Юли-2006 тема 88

  • 15 127
  • 294
  •   1
Отговори
  • Мнения: 708
                                
                                              
НАШИТЕ РАЧЕТА

29.06.
Киара на amerie

30.06.
Венци на eti

01.07.
Лора на синео4ка

02.07.
Мария на Ася

04.07.
Даяна на NAN
Алекс на Tizija

Flowers Rose  05.07. Почивай в мир, малко ангелче на delux69!  

06.07.
Галин на Ренито
Цветелина на st.g.

07.07.
Виктор на varvara
 
10.07.
Георги на suzi_a

11.07.
Кристиян на мама Дани
Дамян на coccinella

12.07.
Цветелина на Пиги
Самуил на biboshka
Павел на пипи
Ели на Прасчо
Тарек на elip

13.07.
Тодор на Анет
Максин на Pingwina

14.07.
Ема на Ронка
Яна на Betta

15.07.
Алекс на дидка

16.07.
Юлия на Eli83

17.07.
Владислав на didito.
Людмил на kris79

18.07.
Валери на isi_kam
Вяра на pepi111

19.07.
Димитър на jorjito
Мина на zvanche

20.07.
Калоян на Nita
Пламена на Narina

21.07.
Гергана и нейното братче Константин род. на 21.08.2009г.на Дю

НАШИТЕ ЛЪВЧЕТА

23.07.
Даниел и неговото братче Калин род. на 10.04.2009г.на Nanny
Цветан на ivka76

24.07.
Пиер Павел на лала
Димитър на gery_to

27.07.
Зоя и нейната сестричка Лора род. на 3.09.2009г.на arllina
Ева на mgizdova

29.07.
Ясмин на Майра

30.07.
Пламена на mirostanka

ИМАМЕ МАМИ, КОИТО ЧАКАТ ВТОРИТЕ СИ РОЖБИ

Ронка - октомври 2009  stork-boy

Рeни - май 2010  


С нетърпение очакваме още прекрасни новини! Кой ще бъде следващ?



Юли 2006

За добавяне на нови снимки:      http://snimka.bg/login.php
Потребител: julskibebeta
Парола: питайте в темата или на ЛС!
  
НАШИТЕ ТЕМИ:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86,87

За оплаквания, забележки, препоръки и предложения, моля, пишете ми на ЛС!

Последна редакция: чт, 03 сеп 2009, 12:15 от isikam

# 1
  • софия
  • Мнения: 25 198
isi, ако искаш отбележи в първия пост, че Дю вече има второ бебче  Simple Smile

# 2
  • Мнения: 1 341
Иска, мерси за темичката! Hug

Хайде отивам да легна, че то детето ще стане след малко. Laughing

# 3
  • Костинброд
  • Мнения: 198
Привет, мацки.
Уф, аз хич нямам време вече за компа, от днес Бисер е отпуска и почнахме пак ремонти, но понеже се напатихме с майстори та сега той сам си работи и аз му "помагам".
Да ви се похваля- сутринта Вики като стана памата беше празна Laughing, дано не е единичен случай.
Някой в другата тема беше писал за пипането на пъпчето Rolling Eyes- Вики има друг навик, чопли си устата и по- точно на горната устна това по средата по издутото(уф, не знам как да го обясня), дори като спи го прави, какво ли не правих и не мога да я отуча. Сега започнах да и казвам, че и тече кръв и тя веднага спира, ама след 2мин като забрави и пак там са и ръцете. Най- много ме дразни, че го прави и навън, т.е. с мръсните ръце.

Някой ще ми прати ли на ЛС паролата на албумчето като имам време да разгледам снимките и да кача наши?

# 4
  • Мнения: 444
Звънче, не аз, друга мама сподели за клиника Щерев. Peace
Яница, Звънче, наш Дани също си има вредни навици и не един, а два. 1-ят е пипането на горната устна, също като Вики. Вече дори леко му се е деформирала, оформило се е нещо като топченце. Така се успокоява, прави го и насън. Другият навик, той е отскоро, след като го забелиха е пипането на пишката. Ходи, ходи и се гепи за гащите  ooooh!. Питам го сърби ли го , боли ли го....:"Не". Пипа, :"Защото си искам" Close Разправяхме му, че ще му падне пишката и куп други глупости, но без резултат, явно трябва да спра да му правя забележка.

Изчезвам, че малчо е сам на люлката и се нерви, че няма кой да го люля.

# 5
  • софия
  • Мнения: 25 198
Оооооо, това с "топченцето" на горната устна го бях забравила! Отшумя при нас. Сега, от време на време, когато си легне, преди да заспи, го пипа (по-скоро гали). Предполагам я успокоява, но когато го правеше почти непрекъснато и аз много се ядосвах. Говорех, обяснявах, казвах как никой друг не прави така, как й влизат буболечки в устата и ще я боли корема, карах се, плясвала съм я и по ръката. В един момент като я видех, без да казвам нищо, просто й я махах от там и гледах да я разсея. Не знам какво точно стана, отшумя ли, но в момента ето, бях забравила, че така е правила. Предполагам, всички минават през подобни етапи и ако сме им говорили, го израстват.

Днес се размазах от мързелуване! Не излязохме цял ден. Сега се е смръчкатосало и с това извинявам и следобедното неизлизане Wink

# 6
  • Мнения: 708
благодаря ,че попитахте за валери. Малко по-добре е ,но не е преминал на цяло спазъма. Има и бронхит правих му снимка. не мис е коментира отношението на лекарите ,защото ще се пръсна.  #Cussing out #2gunfire само да спомена ,че му изписа някакви конски дози Аб,сиропи и т.н. като ги видях ,щях да препадна .да не говорим ,че му сложи инжекция без да ме пита и когато го попитах каква е измънка.АБ е Аугоментин ,Валери е алергичен към него и той го знае ,но не мис е спореше ,защото и без това не го взех. Иначе няма Т и е бяс за трима.
Ето и от нас малко снимки:
до Червян бряг и обратно през Шипка   Валери на сватбата не спря да плаче ,не знам защо. С баща му какво не му купувахме и плюшено тигърче и на колички го качвахме е няма и нама рев. Хванах се на хоро по-точно го поведох и моя мил малък син върви към мен и не видя сервитьорката и тя взе ,че го удари с таблата по главата и какво мислите понеже беше специален поздрав за нас взех Валери в едната си ръка и така играх хоро.После ми беше изтръпнала.
тези са от Арапя там е страхотно .Спокойно просто супер. Явно остарявам щом търся малко тишина Embarassed
тези са от Бургас ,това са пясъчните фигури
и тези са от любимата ми Варна .децата не можахме да ги отървем до 9 вечерта
ако ви се гледат гледайте.
Звънче, не аз, друга мама сподели за клиника Щерев. Peace
Яница, Звънче, наш Дани също си има вредни навици и не един, а два. 1-ят е пипането на горната устна, също като Вики. Вече дори леко му се е деформирала, оформило се е нещо като топченце. Така се успокоява, прави го и насън. Другият навик, той е отскоро, след като го забелиха е пипането на пишката. Ходи, ходи и се гепи за гащите  ooooh!. Питам го сърби ли го , боли ли го....:"Не". Пипа, :"Защото си искам" Close Разправяхме му, че ще му падне пишката и куп други глупости, но без резултат, явно трябва да спра да му правя забележка.
Изчезвам, че малчо е сам на люлката и се нерви, че няма кой да го люля.
това с пишата е запознаване с гениталите.Валерия я върти като ластика.Имахме случай на морето .Аз по-принцип не се къпя с децата. Иван си ги къпеше ,но един ден реши да ми вмъкне Валери при мен докато се къпех и алери започна да ме изследва и ми вика" Мамо ти ,защо нямаш пишка" Embarassed Като излезнах от банята и се развика "мамо дай да видя твоята пишка"аз му се скарах ,а Марти ми вика" е голяма работа аз съм я виждал' .А докато се къпели с баща си и Валери му казал "Тате ти имаш нова пишка",а баща му "абе не е много нова ,ама твоята е " Joy Joy Joy hahaha hahaha Та така сега му страшно интересно голото тяло и сам си го изследва,но не се учудвам ,защото и Марти го правеше.
 после ще мина назад да прочета,сега тати си дойде и е време за разходка на малките зверчета Mr. Green Crazy  bouquet

# 7
  • Мнения: 433
Иска,уби ме с тази нова пишка JoyДа не би нещо да се е случило с мъжо и да си пропуснала Mr. GreenИ Алекс я дърпа като ластик,луда работа ShockedАз единствено по цици се показвам пред него и то на бързо,докато се преобличам,но той веднага започва с констатации,че като "бешах бебе изцоцаках всимкото мляко на мама и сега няма" Laughing
Ох,имам някаква гнойна торба  във венеца и избива навън и сега съм се спекла от притенение как ще трябва да ме режат Cry
Ронка,ако и синчето не прилича на теб,вече третото ще е на 100 % твое Laughing

# 8
  • Мнения: 314
Иси,извинявай,ама видях,че си объркала името на бебо на Дю. Wink

# 9
  • Мнения: 1 341
Калин отиде да прибира колата, дано успеят да развият този гаден болт.
Нещо ми е много сдухано от сутринта. Никаква ме няма, притеснено ми е и аз незнам защо. Нещо ми е ревливо.
Всъщност знам, Калин го пращат командировка. И както можеше да отказва, сега неможе. Нямало шофьори и требва да пътува, няма да го има до сряда. Предупредил е от тук на сетне да не го планират за командировки. То пък това е безобразие, ама айде и това ще мине.

Лети, 3-то! Thinking Моят мъж е категоричен, че в близко бъдеще няма да бременея, поне не от него. Joy Много нервна съм била. Мисля третото да е след 32годишна възраст. Я виж на Деси как й се отразява майчинството! Flutter

# 10
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 056
И аз тук Hug

Иси, много е хубаво на Арапя, наистина. И ние щяхме да сме там, ако бяхме отишли. Нищо, догодина сме там Sunglasses

Даяна я къпе понякога баща й, но той винаги е със слипове пред нея /докато я изкъпе/. Не можем да си позволим "удоволствието" да отговаряме на още въпроси. Crazy Има време и за това Peace

# 11
  • Мнения: 314
Иси:много хубави снимки,добре сте си прекарали Hug
Датата не е 01.09,няма да кажа коя е Crossing Arms Wink...ще разберете Whistling
Ронка:големи премеждия сте имали ooooh!А телефона ти да питам още ли завършва на 348?Да знам къде да пращам смс-а Mr. GreenА за ревливото мен или на това ме избива или на бяс.Да раждам вече че... Sick
За това какво съм шила,ами много работи съм шила,то с това отдавна се занимавам де.Иначе у дома всичкия текстил е мое производство,ако ви се гледат снимки ето бре: http://arllina.multiply.com/photos?&=&album=&page_start=20
В детската завесите,възглавничката покривката за леглото.Същите неща и в гостната.В нашата спалня само завесите,в офиса също.Завесите,покривката на масата и възглавничките във всекидневната и така...
zvanche :Мина е наистина страшна красавица.И косата и е прекрасна.
Като казах косата,моята половинка днес отряза своята.Много ми е странен така,но определено с тази си нова прическа изглежда доста подмладен.
Ние пък спим голи целогодишно и си ходим голи пред детето и може би заради този факт все още не й е направило впечатление на кого какво му виси,че чак да пита Mr. Green
За вредните навици при децата да кажа:всичко е периоди и се израства.Ако помните Зоя имаше период,в който си скубеше косата и я лапаше,правеше си топки от нея в устата.Даже от лявата страна направо имаше плешиво петно от скубане.Ми мина и,ей така от само себе си.Сега като види косъм чак се ужасява и го хвърля.После пък започна да си гризе ноктите на ръцете.Мазах с какво ли не,ама нътц!Даже бях забравила за около година какво е да режеш нокти.И това престана.Та както и да опитвате да ги отучите,едва ли ще имате успех.Просто в един момент сами ще престанат Wink

# 12
  • Мнения: 708
Иска,уби ме с тази нова пишка JoyДа не би нещо да се е случило с мъжо и да си пропуснала Mr. Green
от време на време я проверявам дали няма промяна ,ама няма  Joy Joy Joy Joy

Иси,извинявай,ама видях,че си объркала името на бебо на Дю. Wink
Благодаря ,но днес се замислих .Когато Рони питаше за имена на момчета и беше се насочила към Калоян си виках тази година нашите нови мъжки мами все с "к".Калин,Константин и евентоално Калоян  Wink. Така нали съм си бльон и не съм забелязала
И аз тук Hug
Иси, много е хубаво на Арапя, наистина. И ние щяхме да сме там, ако бяхме отишли. Нищо, догодина сме там Sunglasses
  Peace

# 13
  • Мнения: 326
Ей привет Simple Smile

Честито момченце на Дю да и живо и здраво и двете сладурчета да и носят само радост. Силно гуш на гордата ни мама  Hug

Гледам обсъждате лошите навици и ние понякога си гризкаме ноктите, но ..надявам се да остане навик. За сега не е постоянно и ме успокоява. А за изследването на тялото аз се къпя гола пред Криси и той знае че мама няма пишче, по негово си обеснение е решил че мама пишка от дупето  hahaha А една вечер се събличам и той ме поглежда посочва ми гърдите и вика - мама защо имаш такива големи пъпки. Поглежда себе си и вика а аз нямам.  Joy Така ме разсмя  hahaha

Арлина браво страхотни красоти.

# 14
  • Варна
  • Мнения: 1 858
Хоп- троп и ние тука Crazy

Не съм ви изчела...

Общи условия

Активация на акаунт