Клуб "полицейска съпруга" - 3

  • 55 189
  • 755
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 304
Няма те те "порязваме",ние с хладни оръжия не работим Joy!Да не чуе дявола,моя мъж за момента със здравето няма проблеми,но за сметка на това си влачи по някоя и друга травма.Поне сега се пази повече.А иначе поне обувки за тази зима ще има,че имаше едни скътани новички,та поне това.Те още на са им пуснали заповедта за зимните униформи!Само се моля да не го накажат,че вече ходи с такава!

# 31
  • Мнения: 2 132
Е, Лина, как да си почиват нашите мъже, като все те са виновни за нещо!дори и да си изпълняваш задълженията, пак има за какво да се хванат Peace

# 32
  • Мнения: 804
Е, Лина, как да си почиват нашите мъже, като все те са виновни за нещо!дори и да си изпълняваш задълженията, пак има за какво да се хванат Peace

Много точно казано!Абе много ги подпукаха полицаите,всяка вечер в новините все някой на топа за нарушение - снощи полицаи блудствали с 16г. момиче.Министъра май яко ги е подпукал,все виновни бе,това правителство май-май нищо добро няма да направи.Започвам да се отчайвам!!!

# 33
  • у дома...
  • Мнения: 3 079
Очакваше се такава реакция от управляващите. И не визирам само министрите на ББ. Всичко започна още миналата година, когато полицаите надигнаха глава.Нали трябва по някакъв начин да ги очернят, че да има оправдание после защо не се работи за по-добър стандарт на работещите в системата на МВР. Не казвам, че няма мърша и сред полицаитер но някакси съвпаденията станаха много...
Това лято моя мъж имаше устна забележка от шефа на РПУ-то, защото беше отишъл на работа с панталона от лятната униформа, черна тениска и якето. Ми като ризата му прилича на парцал за бърсане на прозорци, с какво да ходи? А какви лупинги правихме, когато ги снимаха за новите им карти, няма да ви разказвам.
За почивките - как да почива след работа, като в нашия град патрул има през две нощи. През останалото време реагират полицейските инспектори! В деня, преди да излезе в отпуска програмата на моя беше следната - редовна смяна от 8,30 до 17,30 в града; в 15 ч. трябваше да тръгва за Своге - охрана на футболен мач, иначе още от 10 замина в едно от селата, щото имаше починала самотноживуща жена и трябваше да чака групата за оглед... Индийските факири репички да ядат! От август до сега има писани около 60 часа извънреден труд и, милият, все се надява с някоя от заплатите да му ги изплатят.

Айде и аз си изплаках мъката!  Hug

# 34
  • Мнения: 304
С извънредния труд ме е яд най-много!На тримесечие(като им го засичат за изплащане) нали им изплащат само до 50часа,а моя дотогава преви по 120 та и отгоре.Във фирмата,в която работя всеки допълнителен час се заплаща и като гледам как неговия труд отива на вятъра без никакво заплащаме и ме хващат бесовете.А няма да са чак толкова много парите,ако го направят поне това нещо.Не е казано ще всеки полицай ще започне да прави хиляди допълнителни часове,а и наряда ще се прави с повече мисъл,за да бъдат оптимизирани,а не едно към кесим.
А толкова коментари и слухове вече се чуха ,че ако поне едно от тези неща се случи никак няма да е зле,но като гледам май само пускат сламки.А искам да видя как поне 1 депутат ще си гледа семейството със заплата като на полицаите и тогава да ги видим колко ща са важни!!!

# 35
  • Мнения: 990
Момичета, чували ли сте нещо за парите за дрехи, ще има ли изобщо тази година?  Rolling Eyes

# 36
  • Мнения: 304
...при нас се носят слухове,че ще им дадат парите  за дрехи,но най-много да ги пуснат като коледни и ще е голям майтап.
Снощи казаха и ,че няма да има тринайсти заплати(не че досега са се усетили) та не би ме учудило,ако стане така.

# 37
  • Мнения: 990
Ооо за заплати не се и надявам, но поне за дрехите да си вземем  Rolling Eyes

# 38
  • у дома...
  • Мнения: 3 079
И извънредния труд ако може...  Mr. Green На този етап за униформи няма дори да си мечтаем.

# 39
  • Мнения: 304
Има вероятност извънредния труд да не го преведат и този месец.

# 40
  • Варна
  • Мнения: 1 840
За какъв извънреден труд говорите  newsm78
Май само във Варна "това нещо" не се плаща  Thinking

# 41
  • Мнения: 304
За какъв извънреден труд говорите  newsm78
Май само във Варна "това нещо" не се плаща  Thinking
Душко,ти ме разби!!!Не е възможно да не се заплаща!На тримесечие се отчитат часовете направени над определените за месеца,като за трите месеца се изплащат до 50часа.

# 42
  • у дома...
  • Мнения: 3 079
Часовете над 50 се смятат за доброволна служба в полза на отечеството и обществото  #2gunfire

# 43
  • Мнения: 304
Часовете над 50 се смятат за доброволна служба в полза на отечеството и обществото  #2gunfire
И аз така #2gunfire #2gunfire #2gunfire.Макар,че няма нищо доброволно в цялата история! #Cussing out #Cussing out #Cussing out
Силно се надявам този месец да се смилят и да преведат заплатите не в понеделник,а в петък на 23-ти,че нямам думи!

# 44
  • Мнения: 1 138
и ние тъй като bobi6ana се надяваме в петък да преведат заплатите. а за извънредния труд гледам говорите, и моя мъж не е взимал скоро пари за извънредните часове работа, надявахме се миналия месец но уви Sad

Общи условия

Активация на акаунт