Клуб "полицейска съпруга" - 3

  • 55 336
  • 755
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 1 252
За това - нямам идея - може би от странични хора да разберат що за човек си....Върти ми се  в главата , че по мое време и от домоуправителя искаха нещо и от шефа ми. те тия характеристики са бланкови какво толкова...
Така е. Не стига , че все по- малко хора се решават да сключат брак ами решават и да им вгорчат живота в самото начало.

# 691
  • Мнения: 8 532
Извинявай, ама какво значение има за началника му, какъв човек съм? Няма той да спи с мен .....

Сега трябва да си съчинявам характеристика, щото нали се сещаш как шефа ми седи и я пише? И колко му пука за това, че някой началник го интересува каква съм .....

# 692
  • Мнения: 1 252
Успех в писането , радвай се , че сама ще си напишеш една блестяща характеристика! И не ми се карай , защото аз не съм писала закона , а само реших любезно да отговоря. Хубав ден!!!

# 693
  • Пловдив
  • Мнения: 410
Ние се женихме преди 10 години и помня, че ми правиха такова проучване - искаха даже автобиографии от майка ми, баща ми и брат ми, демек - една купчина простотии, щото нали се сещате, ако някой от родителите ми е криминално проявен, видиш ли, няма да разрешат сигурно на мъжа ми да ме вземе. Излишна бумащина да се каже, че някой върши много сериозна работа, е тва е.

# 694
  • Мнения: 8 532

Рoсна kитка, извинявай ако съм прозвучала рязка. Не съм искала и не е срещу теб.

Довечера ще съчиняваме колко съм блестящ служител Simple Smile

# 695
  • Варна.
  • Мнения: 1 101
Дарина, ако твоят "близък" работи на позиция, където има достъп до класифицирана информация, закона изисква проучване и на роднините.
Ако по някаква причина не се даде достъп до КИ при първоначално проучване или се отнеме в последствие, служителят не може да заеме длъжността за която кандидатства или пък ако му е прекратен достъпа да остане на длъжността си.
Имайте предвид, че длъжностите за които не се изисква някакво ниво на достъп са по-малко от другите, т.е. да не се налага да се търси място, където не се изисква разрешение.



# 696
  • у дома...
  • Мнения: 3 101
Преди 6 години, когато се женихме с моя мъж, само пуска докладна, че ще се вземаме. Иначе не са ми искали нито автобиография, нито пък нещо друго. Най-много да са ми пуснали ЕГН-то за проверка.
 

# 697
  • у дома...
  • Мнения: 3 101
Мами, вашите мъже получиха ли от новите униформи? Имате ли наблюдения дали се отпускат?

# 698
  • Мнения: X
Новите униформи са много хубави. Нямам забележки / а аз почти винаги намирам  Mr. Green/. Грамотно ушити, със силиконови основи на капсите, изобщо без грешка.
Няма начин да се отпускат,защото имат полиестер. Не са от лен  Simple Smile
/ В този смисъл не зная лятото дали няма доста да топлят. То не,че старите и те нямаха полиестер. /

# 699
  • у дома...
  • Мнения: 3 101
Мдам... Най-големия номер е леко опнат по моя манекен Simple Smile И то при положение, че от старите униформи същия номер му става и си му стои добре.

# 700
  • Мнения: X
А аз пък имам чувството,че са уголемени. Моят носи 182/120 и леко са му широки. не че е заслабнал  Mr. Green

# 701
  • Мнения: 276
Мами, имам питанка към тези, които са почивали в базата в Стрелча. Прочетох някъде по- назад, че стаите нямат тераси. Как решавахте въпроса с прането, по - точно с простирането? Не че отивам там да пера, но все пак това са си десет дни  Thinking

# 702
  • Мнения: 2 259
Има важета или си носи.Опъваш на две дървета в близост и ти си 4овека  Laughing

# 703
  • Мнения: 276
 Laughing   Peace  Допусках, че ще е такъв отговора, но се надявах, че ще има резервен вариант.
Е, няма пълно щастие, но за толкова пари какво да очакваме...
Ще сме там първата десетдневка на август, надявам се на хубаво време и приятни спомени.

За новите униформи - бързосъхнещи са, но с тази особеност, че ако веднъж те навали дъжд, отгоре изсъхваш за нула време, а тениската отдолу си остава влажна. Гадно е. 

# 704
  • Мнения: 0
Ние се женихме преди 10 години и помня, че ми правиха такова проучване - искаха даже автобиографии от майка ми, баща ми и брат ми, демек - една купчина простотии, щото нали се сещате, ако някой от родителите ми е криминално проявен, видиш ли, няма да разрешат сигурно на мъжа ми да ме вземе. Излишна бумащина да се каже, че някой върши много сериозна работа, е тва е.
       Така ме проучваха и мен преди три и половина десетилетия - до девето коляно! Чудно ми е, ако бяха казали " Не става" дали Скъпият щеше да се откаже от мен или от професията!?!

Общи условия

Активация на акаунт