Отговори
# 240
  • София
  • Мнения: 492
И аз няма да мога да дойда... Confused Другия път ще се постарая да ви удостоя с присъствието си... Peace
Приятно изкарване!

# 241
  • София
  • Мнения: 6 011
Честити сини гащи на Мемориа и Светулка!
Вабени, добре завърнала се, надявам се да се оправите бързо!

Аз нямах нет този следобяд и докато 2 часа чаках доставчика да ми се обади "до 20 минути" с решение на проблема, съм заспала на дивана пред телевизора, нещо изключително нетипично за вампир като мен.  Mr. Green
Естествено, не се обади, но поне вече имам нет. Лошото е, че сина ми се наспа и сега е готов пред вратата по бельо и с кофичка за пясък в ръка, няма как, ще го извеждам вече.
Приятна срещичка ви желая, на мен ми е твърде далеч, а нямам книжка.

# 242
  • Мнения: 112
Хей момичета, забравих да ви кажа - нали и някои от вас имаха като мен пробождания в корема. Та питах лекаря и той каза, че стига да не е сериозна периодична болка - да не се притеснявам - матката растяла и било нормално да си придърпва тъкани, което си боли. Може да вземам no spa и това е  Simple Smile

Мемориа, благодаря ти за милите думи  newsm53 Аз днес отидох на работа и една колежка ме попита, защо съм тъжна и пак избухнах в рев...Та реших да си се прибера. А то после се оказа,ча нещата май ще се оправят  Flutter дано де...
Много се радвам за теб и за другите, които знаят пола. аз благодарение на Valeske, също скоро съм на фетална и дано да разбера и аз  Hug

Много ще се радвам днес да ви видя.

До скоро

# 243
  • offshore & overseas
  • Мнения: 3 418
Лелеее, колко хора вече знаят пола на бебетата! Grinning А аз даже не смея да се надявам за 2 септември -- все ми се струва, че е рано.

Предния път узнах пола в 20 седмица, мисля. Докторът на смяна в ЖК-то в Шейново, както си оглеждаше бебето и мълчеше зловещо (те всички това правят), изведнъж прекъсна мълчанието с думите: "Амииии, всичко си му е наред на туй МОМИЧЕНЦЕ." hahaha Тогава ме напуши смях... от нерви, от изненада, от всичко друго, само не и от радост...

За срещата: и на мен не ми е много удобно в южния парк, но пък си е чудесен повод да мръднем от квартала, защото аз специално, освен че живея, и работя тук. Ще помоля (изнасиля) Лъвю да ни закара, естествено. Той обаче е "млад" шАфИор и не му е много познат района, та се надявам да ви открием [бързо]. Ако не, просто ще се пошляем безцелно, а аз ще си понеса последствията под формата на упреци. Twisted Evil

Ника, все забравям да ти кажа, че ти за втори път се явяваш в образа на сатаната, като рисуваш прекрасни картини за родилни домове, различни от любовта на моя живот -- Шейново. Heart Eyes Единичката причина да не се поддам на изкушението е единственият Доктор на света, който е заслужил моето свещено доверие. smile3501

Последна редакция: ср, 26 авг 2009, 16:28 от Мяуче

# 244
  • До Балкана
  • Мнения: 100
Здравейте, момичета! Завърнах се и аз от морето. Беше много хубаво - лежахме, спахме, ядохме!!!  smile3501 и даже успях да се разболея от някакъв смотан вирус с ужасна хрема, но съм почти тип-топ!
Добре дошли на новите мами! И честити разкрити момци и моми - колко много са се показали вече. Браво! Колко е хубаво, че си уговаряте срещи - завиждам  Rolling Eyes - искам и аз хахха! Прочетох ви по диагонал и сега ще се върна за подробностите! Наистина ми липсвахте! Приятна среща!

# 245
  • Мнения: 287
Memoria, Светулка честито ви  stork-boy, а на  Налика stork-girl

Приятно изкарване на срещата, ще чакаме снимки и да разкажете как е било.

# 246
  • Мнения: 72
Привет и от мен!Честито на всичко видели пола на бебчетата си,аз се върнах от ЖК,всичко е ок,бебето подскачаше и по едно време си кръстоса краката, на мама зверчето newsm03.Докторката каза че  е по вероятно да е момиче,направо е най-вероятно,и много се радваме с таткото защото искаме момиченце.Приятно прекарване на срещата момичета и лек ден от мен за сега newsm47

# 247
  • София
  • Мнения: 246
Здравейте и от мен,

Включвам се да честитя момченцата на Мемориа и Светулка  stork-boy и евентуалното момиченце на Налика  stork-girlFlutter

Вабени,добре дошла ! Hug

# 248
  • Мнения: 40
Star, кога е минала варненската среща?  Sad Аз нещо не съм допрочела както трябва явно, защото не съм разбрала изобщо... Така исках да дойда...   Sad

# 249
  • Мнения: 4 187
Ами онзи ден  Grinning, но спокойно, присъствахме цели две майки - аз и  siqna.muk. Тя неколкократно попита дали не искаме да се организираме Варненки, но само аз откликнах.
Следващият път явно ще сме 3  Hug!

# 250
  • Мнения: 143
Здравейте момичета.Днес аз бях половин ден по улиците.С моята принцеса ходихме по доктори и болници.Взеха ни кръв-на нея за профилактичен,на мен за антитела.После ходихме до майчин дом за час за амнио.На края наградих детето,че толкова ме слуша и не плака за кръва с един макдонълдс.Другата седмица съм на амнио.Дано всичко да е наред.Сега излизам но като се върна ще се върна да попрочета малко назад.Целувки и поздрави.

# 251
  • Мнения: 703
Ето ме!
Доволна съм от прегледа при доц.Томова.Беше около 30мин.Подробно оглежда всичко-от сърчицето през всички органи,та до пръстчетата на ръцете и краката.Обяснява подробно докато вие виждате всичко на екрана пред вас.Проверява всичко-костите,мозъка,дори дали е пълен пикочния мехур!Прави нужните измервания и оглежда дори личицето.Изобщо-внимателна,старателна жена,а е и един от най-добрите специалисти в областта!
Слава богу,каза,че моето бебче според нея е едно здраво бебче и изказа мнение за пол-момиченце-макар и не 100%-во!Така ми се иска да е права!

Сега,да питам тези,които вече бяха на БХС в София-кога и къде точно в МД трябва да отида?
При предишните си бременности не съм правила изследването,затова незнам.Колебаех се и сега дали да го правя,но Томова ме посъветва да не си го спестявам,така че утре искам да отида.Знам,че го коментирахте,но да не се ровя назад в темите,нека някой ми обясни,моля!
И мога да отида с нейните днешни снимки и измервания,нали?

Последна редакция: ср, 26 авг 2009, 19:05 от AMORE

# 252
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
AMORE, много се радвам, че всичко е наред! И, тихичко честито за розовките гащи!  Hug

Доц. Томова дава ли диск със снимки и клипчета?

# 253
  • Мнения: 703
Да,даде ни диск,на него има две кратки клипчета и десетина снимки,плюс измерванията,които е направила.Не е кой знае какво,но си е спомен!

# 254
  • Варна
  • Мнения: 1 272
Да се включа че темата пак ще свърши, докато спя  Joy

Честито на тези който са видели сини и розови гащички  Hug

Аз днес не се стърпях и се обадих да попитам дали са ми излезли резултатите от БХС и ми казаха че били хубави и нямало място за притеснения, а подробностите на следващата ЖК, но тогава се пада да ми е и ФМ, като цяло тя ми е най-важното изследване, дано всичко да е наред.

А за срещата аз питах ли питах, но та и никой не ме отрази с изключение на Star, ако проявявате желание може да се организираме за някой уикенд докато е все още хубаво времето.             

Общи условия

Активация на акаунт