Отговори
# 255
  • Мнения: 7
Аз, както е очевидно, не съм на срещата, защото преди малко сколасах да се прибера, но нищо, следващия път, живот и здраве, дано да мога да дойда. Само да ви кажа последната клюка - колежката ми и тя е бременна. Нашата работа е една..... тя замества мен, аз нея, вчера си е направила тест, че ние се майтапехме, че аз съм бременна, а нейния корем по-голям от моя и хоп! положителен.  Laughing И двете не знаем да сме смеем ли, да плачем ли. Абе аз се радвам,но при нея положението е малко по-особено и още не е сигурно дали ще го задържи.  Установихме, че това, бременеенето, явно е заразно. Живот и здраве ако реши да го ражда, през април ще е.  Laughing

# 256
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
Да,даде ни диск,на него има две кратки клипчета и десетина снимки,плюс измерванията,които е направила.Не е кой знае какво,но си е спомен!

Супер!
А какво точно се измерва?

# 257
  • Мнения: 3
AMORE, можеш да отидеш директно на 14 етаж в майчин дом където правят БХС,снимката не трябва да е по стара от 3 дни така че мисля че няма да има проблем да отидеш с тази от ФМ,там има и жълтите бланки които се попълват,има едно мило момиче което мисля че ще ти помогне с попълването,но да не предполагам..... Grinning

# 258
  • Мнения: 703
Руми,случайно да знаеш как работят?В смисъл-да нямат някаква почивка?
Благодаря ти много за информацията!

Мимита,измерва размерите на бебчето,на главичката и т.н.

# 259
  • Мнения: 3
 Мимита,измерват всичко което може да се измери Laughing,дължина на костите на крачетата на ръчичките,главичката също я мерят,съжалявам че не мога да ти отговоря по подробно... newsm78

# 260
  • Мнения: 3
ами със сигурност знам че са от 9-14:00 ч но колкото по рано отидеш толко по бързо ще свършиш,докато няма опашка...

# 261
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
...
Мимита,измерва размерите на бебчето,на главичката и т.н.

Мимита,измерват всичко което може да се измери Laughing,дължина на костите на крачетата на ръчичките,главичката също я мерят,съжалявам че не мога да ти отговоря по подробно... newsm78

Благодаря ви, момичета!   bouquet
Питам, защото нали на първата ФМ се мери нухалната транслуценция най-вече. Не знам на втората какво се измерва.
Ох, ама и аз съм една заблеяна, сега видях, че АMORE е в 13г.с. и явно е ходила на първата ФМ. А пък аз не знам защо си мисля вече за втората, а то си е рано.

# 262
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
Момичета организираме в събота бургаска среща,които се интересува да ми пише на лични,да не занимаваме другите момичета.

# 263
  • София
  • Мнения: 6 011
Мяу, в никакъв случай не искам да разколебавам за избора нито теб, нито някоя друга мама, особено щом си открила Доктора.  Grinning Аз именно заради моят Доктор все още се чудя къде да раждам, ама пусти 1700 лв. за Вита  Mr. Green, а човека изражда именно там. Тц,тц, хем няма аз да ги плащам, хем се стискам Embarassed, може би е от хормоните, знам ли... Преди не съм имала подобни терзания, остарявам.  Embarassed

# 264
  • Мнения: 40
Момичета, дайте съвет как да се боря с киселините...  Sad Доскоро бяха поносими, но май откакто вземам антибиотик се засилиха и са всекидневни и целодневни, независимо какво хапвам... Айранчетата вече не помагат. Утре свършвам антибиотика, дано и киселините да поотслабнат поне, че е ужасно...  Sad

# 265
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
И аз имам киселини,но само вечер,независимо какво ям,на мен едно парче ябълка ми помага или дъвка.

# 266
  • Мнения: 70
При мен ако киселините станат непоносими,вземам талцид,доки каза че няма проблем за бебо Simple Smile
На последък като че ли от Пренатала ми понамаляха,да не кажа изчезнаха,но започнах да повръщам.Поне аз с витамините го свързвам,защото до преди това само веднъж повърнахnewsm78
Ама по-добре това от киселините,няма идеално Mr. Green
Лека нощ!

# 267
  • Мнения: 0
Здравейте на всички, следя коментарите Ви почти от началото и редовно. Аз съм с термин 03.02.2010г., втора бременност. Имам син на 6г. - Никола. Според моята лекарка очакваме момиченце. Ще се радвам да се присъединя към Вас.

# 268
  • Мнения: 41
За БХС кръв взимат до 13ч.

# 269
  • Мнения: 3
 Lothlorien добре дошла 55 ,лека бременност ти желая и февруари едно сладко  newsm32

Общи условия

Активация на акаунт