Относно стриите по корема и гърдите

  • 16 708
  • 146
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 629
Оффф, скапа ми се настроението с тия гадни стрии. За сега нямам още, в 9-ти месец съм, но много ме е страх да не се появат след раждането. С какво се мазахте след като родихте? Със същите мазила, като преди това или разни специални за след раждане?

# 136
  • Мнения: 62
Трябва да се мажете през цялото време,без да прекъсвате,колкото и да е въпрос на кожа,пак е по добре да овлажнявате и подхранвате всеки ден....аз се мажа с ''КОКОНА И МАЙКА''... но и със зехтин,никой не може да ме убеди че зехтинът не помага...обаче мириша на салата ooooh! ама какво да се прави.Чувала съм че с постоянно мазане със свинска мас почти изчезвали,не знам колко е вярно но....имайки предвид колко е подхранваща......защо не

# 137
  • Мнения: 718
Ползвах на Палмърс преди раждането, след това щях да продължа да се мажа с него, но нямах време  Laughing Не мисля, че стриите могат напълно да изчезнат, май само с лазер можеха леко да ги заличат, но скоро не съм се интересувала

# 138
  • Мнения: 320
Нямах нито една ... до преди седмица,мажа се с Мустела  и за 3 дена -изненадааа стрии #2gunfire

# 139
  • Мнения: 332
Пиенето на много вода по време на бременносста хидратира кожата и не позволява нацепването и. Лично аз пиех по минимум 2 литра на ден минерална вода и нямам нито една стрия, въпреки че качих 25 килограма, с изключение на това, че след като родих много бързо ми се смъкнаха баджаците и се нацепих още в болницата , но сега няма и следа от тях. По корема и гърдите нямам изобщо. Нищо не съм мазала. Но все пак си е до кожа.

# 140
  • Мнения: 286
може би да ги мажеш със зехтин Еxtra Virgin

# 141
  • Мнения: 63
  Стриите се появяват от разтягане до скъсване на кожата,а не от отслабване  Naughty ,може би не са ги рабелязали докато са били пълни,понеже кожата е била опъната и при отслабването са започнали да личът!

 Peace Напълно съм съгласна.
Иначе по време на бременността ползвах лосиона на Палмърс, сега пак ползвам Палмърс, но този за след бременност. Стрии нямам, колко се дължи на мазилата не знам, но като цяло съм доволна. Бързо попива, кожата след това не е мазна и не ми съсипва дрехите, а и мирише приятно.

# 142
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Може би липсата на витамини също играе роля за образуването на стрии Thinking

# 143
  • Мнения: 571
Много се нaцепих ooooh!Целия ми корем е в стрии,гърдите,дупето,крaкaтa Tired
Кa4их сaмо 7кг,коремa ми хи4 не беше голям,пиех по 5л водa нa ден,мaжех се кaкво ли не.
Според мен aко кожaтa е предрaзположенa към обрaзувaнето нa стрии,спaсение нямa зa жaлост #Crazy

# 144
  • Мнения: 1 428
Появилите се вече стрии могат да се махнат ЕДИНСТВЕНО с пластична операция и няма гаранция,че няма да се появят пак.

# 145
  • София
  • Мнения: 275
Аз до момента съм качила 13кг, почти в 9-ти месец съм и стрии засега нямам. До края на 6-ят месец хич не съм се мазала, по-активно започнах в 7-ми месец с олиото на РОК и ХИП, а сега вече се мажа 2-3 пъти дневно. Дано така се задържа и до края, а и след това. Вода пия умерено, около 1-1.5л. на ден.

# 146
  • BG
  • Мнения: 2 217
Появилите се вече стрии могат да се махнат ЕДИНСТВЕНО с пластична операция и няма гаранция,че няма да се появят пак.

И каква е тази пластична операция - били споделила? Thinking

Общи условия

Активация на акаунт