ОКТОМВРИйче-мъничко човече, чакаме те вече

  • 12 411
  • 291
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 32
Чо Ко стискам палци всичко да е наред с теб и бебетата  Hug !
На всички именници честит празник и весело искарване !  bouquet   bouquet   bouquet

Герчо, по повод хълцането .... сигурно си права, но аз изобщо не се замислих и не ми мина през ума, че може да е това, защото до сега не бях усещала бебето да хълца  newsm78. Още колко работи ще има да научавам.  Embarassed

# 256
  • Мнения: 1 341
Moмичета, иате ли някакви впечатления от този бебефон?
http://www.drogisterij.net/Alecto_babyfoon_dbx_82/P/0180117
Питам, защото от този сайт ще поръчвам козметика Сбе Мед, доставката е огромна, а над определена сума е поносима. Та ми се ще да взема още нещо. Но ако не струва няма да се напъвам.

Благодаря на anjei, че ме насочи към този сайт и ще се снабдя с желата козметика. Hug

# 257
  • Мнения: 364
Адри, масажите не са специално за бременни, но това е нещото, от което няма как да се лиша. Ходя всяка седмица /ако има как ще е всеки ден/ години наред, масажистката ми е супер специалист, познава ми тялото достатъчно добре и естествено се съобразява с промените. Чувствам се направо чудесно.
За стерилизацията беше питала - няма проблем да я направиш в стоматологичния кабинет на твоя познат. Тези стерилизатори се ползват във всички болници за всякакви инструменти, та за пампа за кърма ли няма да стане. Само провери температурата, да не повреди уплътненията. Аз също ще ползвам помпа втора употреба /от сестра ми/, но тя е с два комплекта накрайници, или както там се казват, та ще изварявам само шишето.

С хъркането и аз имам проблем, но не с моето, а на мъжа ми. Той винаги си е хъркал човека, но досега не ми пречеше. Не се спирах по цял ден и вечер заспивах като труп, но сега откакто спя леко е направо кошмар. Жал ми е да го гоня на дивана и се лепим с лепенките за нос - някой път действат, но май си е от позата. Страх ме е само след два месеца да не ни приемат и двамата в болница - мен за раждане, него с натъртени и посинени ребра  Laughing

Ади, честит празник и на теб  bouquet и на всички останали, които празнуват

# 258
  • Мнения: 101
И тук да кажа, че стискам палци на Чоко и се моля и надявам всичко да е наред! Praynig Praynig Praynig

Тази сутрин бях за първи път на тонове с момите, всичко е наред, доста е досадно двойното висене, ама няма как.
Насрочиха ми дата за секцио 24.09.09, дано да устискам до тогава.

Адри, Честит Имен ден! Минах покрай това малко магазинче до Шейново - наистина продавачът е много отзивчив, а магазинчето е много добре заредено, купих си най-накрая коритце със стойка, най-малко там очаквах да намеря каквото търся.

# 259
  • Мнения: 2
Благодаря ви за споделеното, Адри и Ронка. Ще трябва да направя компромис с красотата май  Blush Обичам хубавите неща, не че съм глезла някаква, просто розовката ми хвана окото. Вярвам в германското качество, но неудобството, че ги няма тук, ме разубеждава. И така, ще огледам много подробно моделите на Хане. И аз търся големи гуми - градът ни е с история и много калдаръм, въпреки, че тротоарите са на ниво и няма дупки. А и много ги бутат тези колички, явно има защо. Щом избера, ще я поръчаме и ще ви кажа каква е.
Деси, мила, не ми разрешават да ходя на разходки, до навършване на 36 седмици  Sad Но има един сайт, който доставя до много държави, може би и до бг (погледни, да провериш). Той е италиански и се казва :
http://www.ebaby.it
Ако пък не доставят, варианта с пътуващия приятел на Рони ще влезе в сила (много мило от нейна страна).
Хайде, отивам да зяпам по количките. очите ми изтекоха от гледане тези дни  Sick

П.С. Рони,  за какво ти е бебефона, след като сте в апартамент и бебо ще спи при вас ? Ето сайт за козметиката на андорски цени :

http://www.andorrapharma.com/pages/recherche.php?rech_marque=131 … ZwCFUoB4wodjTyWng

# 260
  • Sofia
  • Мнения: 26

Оффф, пропуснах да кажа,че и ние гледахме бебчо вчера, уж си вървеше според седнмица, а сега излезе почти 2 седмици напред...и да, Плами и ние сме с глава във 35-та седмица (аз днес ги закръглям 32), ама не ме учудва... newsm62

Красчо,няма на кой да се метнат главчовците  smile3532 На мен ми стана много криво,като ми казаха - "главест и топчест" ,защото сме точно по седмица 35 на телце,крачета и ръчички,а тиквичката-37  Blush... Да са ни живи и здравички  Praynig ,а тази темичка е точно за нас : http://tatko-mama.tialoto.bg/article.php?id=3743  newsm10

Деска,аз спя с тапи за уши от 6 години  Crazy Живеехме в студентски град над една дискотека и нямаше заспиване,а сега ни е тихичко,но "ранената в сърцето пантера" до мен се грижи за слабия ми сън  Joy Аз затова не му се връзвам,защото той как хъркаааа Crazy Joy, а и вече толкова съм свикнала с тапите в ухото,че ако нямам-няма заспиване ooooh!

Изникна ми една идейка  Hug Да отидем да видим Чоколинките в МД,но е опасно за сърцата на лекарите  newsm78 Да се тропнем 50 пупи там и ще пренесът кардиологията в родилното  Joy

# 261
  • Мнения: 152
Здравейте.
Чоко, стискам палци да сте добре и трите. Дано Бог е с вас. Praynig
Аз днес купих първите неща за тази бебка - комплекче за изписването и понеже не съм сигурна в себе си, купих и едно гащеризонче с блузка, коет осе връзва на пелената. Толкова дрешки от нас с таткото. Снимки като ми донесат фотото, че е с Кити на бунгала.
Деси, благодаря за рецептата за жълти петна. всичките с аизчезнали. Hug
И моя мъж хърка. А от скоро се оплаква, че и аз хъркам. Лошото е, че като легна по гръб да чета книга и аз се чувам даже Grinning. Май ще се оправя като родя.

# 262
  • Мнения: 364

Хайде, отивам да зяпам по количките. очите ми изтекоха от гледане тези дни  Sick


И аз съм така. Тъкмо си мислех, че съм решила дилемата Peg-perego - Chicco, в полза на първата и сега взех да се замислям за това Хане. Триколка ще е, но коя ?!? Много нерешителна съм станала откакто забременях  Thinking
С леглото беше същия цирк - ходих, гледах и на всичките им намирах кусури /я цвета не ми харесва, я пръчките са ми ниски, я цялата кошара ниска - нашата спалня я направихме 60 см, детето на земята ли да ми спи? пък и без кръст да остана/. Накрая си викнах мебелистите, които ни правиха всичко в апартамента и те замалко да ме  #2gunfire, добре че не всичките им клиенти са като мен Laughing

А и за главичките на бебетата - на момченцата по принцип са им по-големи, необяснимо защо?!? На наш бебешор също му отговаря на 2 седмици напред. А първия ми племеник като се роди и аз  #Crazy ми то половината му тяло - глава. После като прохождаше все го бъзиках да внимава с "глобуса", че го дрънкаше навсякъде. Сега сестра ми ще ми го върне Laughing

Последна редакция: ср, 26 авг 2009, 15:09 от Vanya_P

# 263
  • гр.София,кв.Овча купел
  • Мнения: 11
Плами,много добра идея,аз съм за Peace
Ама дали на Чоко ще и до нас сега? newsm78

# 264
  • Мнения: 203
На мен не са ми казвали,че му е голяма главичката миналата седмица беше 7,40 см ако не се лъжа и си отговаря по седмици newsm78

# 265
  • Мнения: 99
Абе каквото и да разправяте хъркане като на моя мъж не сте чували  Crazy В началото като се оженихме бях се видяла в чудо  #Crazy Чак комшийте тропаха отгоре защото не можеха да спят от хъркането му а какво да кажа аз  ooooh! Имало е моменти когато са ме хващали бесните и буквално го избутвам от леглото да падне та да се събуди  Laughing Друг път си събирам завивките и отивам в другата стая, но почти без резултат  ooooh! Е, с времето се научих да спя на това зверско реване, но проблема стана друг - като се роди щерката не я чувах през ноща като ревнеше  hahaha
Най- учудващото беше, че той не се буди от дивите му ревове а се буди от лек шум, шепот или пък щерката като ревнеше  Crazy Научи се и детето да спи на този шум и сега спим спокойно всички  Mr. Green Да ама сега аз съм почнала да подхърквам и той не можел да спи  Joy


Уффф постоянно си мисля за Чоко, дано всичко да е наред при тях  Praynig

# 266
  • София
  • Мнения: 1 595
Ваня, на мен ми струваше много безсънни нощи дилемата между Хане Слалом и Пег Перего ДжТ3. Направо се бях поболяла докато не попаднах на една промоция на Хането в магазинчето срещу Шейново, за което спомена Нора. 990лв количката + столчето Матрикс, което става за кола и за зимен кош за новородено + чантата за багаж + дъждобранче + продукти на стойност още 70лв по избор от магазинчето. На всичко отгоре момчето направи всичко възможно да ми намери точно искания от мен цвят и ми докараха количката в къщи една седмица след като я поръчах. На фона на около 1600лв за Перегото със същите аксесоари някак си просто не си струваше да размишлявам повече  Grinning
Норче, какво коритце си взе? Аз от там си купих ергономичното на Cam и ми изглежда доста хитро измислено и практично. Ще го видим как е на практика  Simple Smile

И аз искам на свиждане в Майчин дом, но днес едва ли ще допускат такива. Чоко би следвало да е в реанимацията все още. Най-рано утре мисля, че биха ни пуснали да я видим. Но все пак някой знае ли и цялото име за да се обадим там и да попитаме за някаква информация.

Последна редакция: ср, 26 авг 2009, 15:23 от Addri

# 267
  • Мнения: 12
Абе, не знам и аз колко ще й е на Чоко до нас сега. Да изчакаме да каже, че всичко е наред, пък само да иска ще отидем да разнообразим престоя й в мизерийката на МД.  Laughing

# 268
  • Мнения: 1 341
Mаманче, мерси за линка. Аз станах историческа с тази Андора. Joy Уж и там търсих козметиката, но уви не попаднах на нея. За съжаление има много малко артикули, и доставката ми е 10Е. Ми не мис е дават. Ще поръчам от другият сайт, там над 60Е доставката е безплатна. От бебефон се отказах, защото едва ли ще ми потрябва, а сега се оглеждам за още нещо до 10 Е и поръчвам. Crazy

# 269
  • Мнения: 1 107
Addri - честит имен ден!  bouquet
Много, много хубава цена- аз под 500 паунда+40-50 за доставка не намерих по нета и това автоматично ме отказа....Пък и няма да я поръчвам от България да ми я носят за смехориите....та ще минем на друг вариант.
Иначе много хубаво клипче има тук
Иначе Maman - добре, че ни осведомяваш за разни бебешки джаджи, че само ако гледам по магазините няма да разбера кое за какво е  Crazy
Много ми хареса този цвят - на една ягодка ми прилича Grinning


Предполагам, че Чоко ще ни се похвали в късния следобед с първите бебчета Praynig

Общи условия

Активация на акаунт