ОКТОМВРИйче-мъничко човече, чакаме те вече

  • 12 394
  • 291
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 2
Май тази е по-подходяща от Карерра за неравни улици (измежду четириколките). тежала само 6,5 кг :
http://www.enviedefraises.fr/puericulture-poussette-pack-90/trio … ne-vert/gris-1417
Ето и Карерата :
http://www.enviedefraises.fr/puericulture-poussette-pack-90/trio … e-rouge/noir-1410
А от триколките, ей този цвят ми се нрави :
http://www.bebedirect.com/images/R_p3/slalom/slalom-H62_g.jpg
Ще се допитам до мъжкото тяло, да разреши трилемата  Joy
Рони, точно за твоите Андорски премеждия си помислих, когато ти пуснах линка  Laughing
Ипанемче, радвам се, че съм помогнала с нещо.  Blush

# 271
  • София
  • Мнения: 1 594
Ипанемче, нашите приятели са с точно този цвят количка. Много е свежа и ги намирам в парка от далеееече. Няма втора количка с тези цветове  Simple Smile Иначе името на тази цветова комбинация в каталога им е Cherry, така, че не си много далече в сравнението  Grinning

Маманче, Номадът според мен е доста по-стабилна четириколка от Карерата и именно затова наистина е по-подходяща за неравни пътища и за дълги разходки (то и името й го подсказва Simple Smile )

# 272
  • Мнения: 1 107
Ипанемче, нашите приятели са с точно този цвят количка. Много е свежа и ги намирам в парка от далеееече. Няма втора количка с тези цветове  Simple Smile Иначе името на тази цветова комбинация в каталога им е Cherry, така, че не си много далече в сравнението  Grinning
все към плодовете ме влече  Joy, знаех си  Wink
Иначе щях да пиша за стерилизацията- стига да не се повреди някое уплътнение това със стоматологичната апаратура е перфектно!

Маманче
- ето колко много цветове има количката, на която засега съм се спряла. Перфектно те разбирам за цветовете Wink

Последна редакция: ср, 26 авг 2009, 15:42 от Girl from Ipanema

# 273
  • Мнения: 2

Маманче, Номадът според мен е доста по-стабилна четириколка от Карерата и именно затова наистина е по-подходяща за неравни пътища и за дълги разходки (то и името й го подсказва Simple Smile )
Мдааа,  Thinking Остана сега дилема-номадка или слаломка. Току що видях от описанието, че чантата имала цип и можела да се превърна в пътна чанта.

# 274
  • гр.София,кв.Овча купел
  • Мнения: 11
Момичета,имам една молба-дайте идея за матрак,утре ще ходя да си купя леглото,ама все още се чудя какъв матрак да взема newsm78?

# 275
  • Мнения: 199
Здравейте,

Имах цяла тема и малко за четене и станах #Crazy . Бързах да науча новини за Cho_Ko. Продължавам да стискам палци и нямам търпение и аз да се включи с хубави новини за нея и принцесите Heart Eyes Praynig

Аз съм си вкъщи вече и малкото пубертетче ми изпива всички сили-цялата съм в мускулна треска  Tired, та почти не мога да стигна до компютъра. За срещата- страшно много ми се идва, но едва ли ще успея Sad. Мъжът ми ползва колата, а от ОК до центъра незнам дори с какво мога да стигна, пък и малкия ще се пощури, но ако случайно намеря възможност ще пиша  Peace.

Честити покупки на всички-прекрасни са Heart Eyes.

Прегръдки на всички и се пазете (кой го казва  Crazy), а довечера пак ще нагледам за новини от Чо_Ко  Hug

# 276
  • Мнения: 23 341
Рони,ако има някой път към вас ще ти купя козметика и ще ти я пратя.
Аз много харесвам Слалома,повече от Номад.А цената й в Бг.с тзи промоция е повече от перфектна.
Лил4о,ше се радвам да дойдеш.
Дани-пух,масово се купуват Магнифлек и Пиер Карден забелязвам.Явно това зареждат по детските магазини.Но всяка една фирма за изработка на матраци има детска серия.
Ох,аз прах,простирах,готвих и грохнах... Crazy Сега почивам и след малко ще метна една прахосмукачка,че аз като готвя става МАЗАЛО.

# 277
  • София
  • Мнения: 1 594
Чантите към двата модела еднакви ли са? Така от снимките не мога да се ориентирам много. Моята чанта от Слалома вече е натъпкана с багажа ми за болницата и търпеливо чака да изпълни първата си мисия. Има много и доста удобни според мен отделения. В чантата има и гумирана мека подложка за преповиване в полеви условия с отделение с вакуум ципче за използван памперс. Малко тясна ми се струва на мен, но видях употребата и нагледно и определено спестява голямо омазване когато се наложи смяна на наакан памперс в градинката  Laughing

Аз предпочетох Слалома заради големите гуми. Определено предполагат много по-комфортно возене по неравностите отколкото малките колела. Освен това са помпащи се и за много криви павета може да се изпусне малко въздух от тях ако регулацията на амортесьорите не е достатъчна за дадените условия (има си някаква ръчица с която се превключва на по-меко и по-твърдо возене) В стария град на Созопол само регулацията с тази ръчица беше достатъчна за да изчезне напълно неприятното вибриране натоварващо ръцете на мама и съответно тракащо новопоникналите зъбчета на бебчо  Simple Smile

Охх, аз освен след гладене(както вече се оплаках) и след готвене оставям след себе си покъртителна гледка. Каквото и да готвя винаги успявам да изцапам поне 4-5 купи, сумати прибори и бъркалки, поне 2 тенджери и 1 тиган, кухненски робот и още не знам какво...

Последна редакция: ср, 26 авг 2009, 16:02 от Addri

# 278
  • Мнения: 4
dani-puh   ние взехме на магнифлекс бамбоо.

# 279
  • Мнения: 2
Адри, става ми смешно като чета за тракащите зъбчета на бебето  Laughing. Но много благодаря за ценната информация за гумите, за всичко са помислили хората, ей !Да, чантата и на двете е на същия принцип.
За родилното едва ли ще ми стигне, обаче за родилна зала ще е достатъчна (там не пускат с големия куфар а само с малко чанте, с дрешките за първо обличане на мамче и бебчо). не знам така ли процедират в Бг ? Първия път мъжо беше помъкнал всичко и акушерката го върна, да си занесе багажа в колата и да чака, да ме закарат в стаята  hahaha
Деси, и аз така с готвенето. Хиляда съдчета и съдинки изцапвам, по-зле съм от мъж.

Последна редакция: ср, 26 авг 2009, 15:59 от Future maman

# 280
  • Пловдив
  • Мнения: 17
Чоко чакаме да ни зарадваш с хубави новини за двете малки бебки  Praynig


Маманче аз съм привърженик на триколките и Slaloma определено повече ми харесва.

Аз искам да попитам с какво ще завивате бебчовците вечер. Днес гледах по магазините едни такива оделца тип чувалче и сега се чудя такова ли трябва да взема за зимата или обикновенно одеалце.

Честит имен ден на всички празнуващи днес   bouquet

# 281
  • Мнения: 2
Рали, ето в това ще спинка. Има зимни и летни и два размера- до 6 месеца и от 6 до 24 м. Страшно са удобни, препоръчвам ги.
http://www.vertbaudet.fr/Fr/gigoteuse-bebe-manches-longues-amovi … _70229_3087_76_VB

Ръкаквките се махат.
Трябва да гледаш също коефицента на топлимост - има зимни и летни чували.

# 282
  • София
  • Мнения: 12 284
  Стискам палци скоро да имаме добри новини за ЧоКо  Praynig

# 283
  • Мнения: 1 341
Деси, не се притеснявай, ще намеря решение за козметиката. Wink Благодаря з апредложението! Hug

Рали, аз използвам чувалчета за спане. Миналата седмица купих 2 еднакви с различни размери за бебето и за Ема. Средно дебели. Ще взема още да иам за смяна, но искам да са други десени.
С Ема не съм имала проблеми, защото до това лято  от чувал не беше излизала. Имах и много хуабви летни без ръкав и сууупер тънички, дано пак намеря, че доста се амортизираха найните. Та спеше в чувалче само по памперс с идеята да не отвиква и да имам ядове после. Сега пак я подготвям, че ще се мушка в това приспособление.

Маманче, на мен номада не ми харесва особено. А и не мисля, че е по стабилен от Карерата, но аз съм пристрастна, надявам се да съм направила най-добрия избор. Simple Smile

Като казахте готвене...Аз не съм готвила скоро...Караме на салтки, плодове и сухинки или нешо бързичко-пици, спагети, омлети... Манджи на никой вкъщи не му се хават. Пак ще си предложа услугите да врътна някоя манджа, ако не се приеме по-лесно за мен. Whistling

Последна редакция: ср, 26 авг 2009, 16:24 от Ронка

# 284
  • София
  • Мнения: 1 594
Със завивките изобщо не съм в час как и с какво да го завивам и при какви температури  Rolling Eyes Та в общи линии точно заради невежество си в момента имам купени, изпрани и подредени олекотено юрганче, дебело пухино одеалце, тънко поларено одеалце, ватирано памучно одеалце, одеалце с ципче тип порт-бебе и 5-6 памучни одеалца тип пелени  ooooh!  Laughing  Ще има с какво да го завивам до пълнолетие това дете  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт