Предложете ми местенце в Троянския балкан за 3-4 нощувки

  • 24 628
  • 68
  •   1
Отговори
# 60
  • Варна
  • Мнения: 1 553
В този хотел Фея външния басейн с топла мин.  вода ли е?Става ли да се ползва и сега през зимата?
От снимките в сйта им не става ясно , а и не пишат нищо за него. В сайта само споменато , че вътрешния басейн е с топла мин.вода.

# 61
  • Мнения: 706
В този хотел Фея външния басейн с топла мин.  вода ли е?Става ли да се ползва и сега през зимата?
От снимките в сйта им не става ясно , а и не пишат нищо за него. В сайта само споменато , че вътрешния басейн е с топла мин.вода.
и аз имам същата питанка - колко гр. е водата на външния басейн ,че по-следващият уикенд гласим там 'водно парти'

Последна редакция: ср, 13 яну 2010, 21:50 от morti6a

# 62
  • София
  • Мнения: 721
Ние се завърнахме и да дам прясна информация.
Спряхме се на Шатото, защото с мъжа ми се разболяхме и не ни се рискуваше с басейн( плюс ,че се начетох на лоши отзиви за всички хотели в Чифлика във визит.бг а и снимките на стаите там ме притесниха)
Шатото е симпатично скромно хотелче.Пиколото е много старателно.В ресторанта готвят вкусно.Ние бяхме взели пакет "романтична ваканция",която с детето не се оказа точно романтична  Laughing Цената е ниска 114 лв на човек.
Включваше шампанско и бонбони в стаята-детето си поигра с да пресипва леда в чашите  Simple Smile и изяде бонбоните.
Уж вечеря на свещи в ресторанта.Казвам уж, защото свещи и някаква специална украса нямаше.
Вечерята бе вкусна,но включеното в пакета е недостатъчно,тоест допълнително си поръчваш още толкова.Салатеното плато много ми хареса,Млечното също,Пелето рокфор е вкусно но много тежко.Тортите са кофти.
Сутринта имахме закуска в леглото, което е приятно.Компле-нищо особено,кофти шунка,кофти кашкавал.
Има качествен интернет в стаята.Дадоха ни кабел за лаптопа.
За региона се изисква голяяяяяяяяяяямо въображение за да намериш, какво да правиш.
Изключвам Троянския манастир, който наистина е прекрасен и си заслужава да се види.
Издирихме и къщата с килимите.Има атмосфера мястото.Няма какво толкова да видиш, но се чувстваш приятно да седнеш под мушмулите и да гледаш реката.
От чудене, с какво да занимаем малкия, въпреки че мразя препарирани животни все пак посетихме музея на Черни осъм и силно съжалявам, че го сторихме... излязохме си след 5 минути за възмущение на касиера.
Вътре смърди ужасно  Sick.Студено е, като в морга.Животните са зле препарирани,изглеждат ужасно.На всичкото отгоре ни пуснаха някакво озвучаване на виещи животни и ги пуснаха да се въртят.Изглеждаше потресаващо,като виещи смърдящи прашни трупове на животни...Детето си изкара акъла.Не препоръчвам на деца ,хора които обичат животните,хора с чувствителни носове...
Музея на занаятите в Троян е доста по приветлив.Служителката показа на сина ми истински меч,който го впечатли.Иначе за дете на негова възраст е скучно.
Приятно е кафене Антик до Музея.Вкусно ми беше, там обядвахме .
Вечерта си вечеряхме в Шатото-отново вкусно и този път не бяхме сами в ресторанта, както в петък вечер, имаше някаво мероприятие.
А в Неделя обядвахме в Колибито.Скромно кръчме,но наистина много вкусно готвят и не е скъпо за 3-ма ни 45 лв бе обяда.Страхотни са сачовете,особено Черноосъмския ,много ми допадна,пърленките,супите.Тези десерти с цедено кис.мляко и там приготвено сладко от боровинки -страхотни.Само голямата комбинирана салата не бе добре,вътре някои от салатите бяха замразени а доматите не бяха добре измити иначе пастърмите и луканката бяха ок.
Мъж ми си свърши работа в Ловеч и мисля в региона да не повтарям.
Страхотно мнение, развесели ме и ме информира на 100 процента Simple Smile Пишеш страхотно и съм ти фен!

# 63
  • Мнения: 19 482
В този хотел Фея външния басейн с топла мин.  вода ли е?Става ли да се ползва и сега през зимата?
От снимките в сйта им не става ясно , а и не пишат нищо за него. В сайта само споменато , че вътрешния басейн е с топла мин.вода.
Да, топла е водата, но съм ходила там август, та сега не зная как ще се почувствате. То за такова къпане май трябва да има някаква топла връзка, а иначе по бански и хавлии на студа трябва да влизате и излизате от басейна и на прибежки да влизате в хотела - не е много удобно.

# 64
  • Мнения: 3 423
pontes мерси, мерси   bouquet

# 65
  • Мнения: 581
Здравейте, може ли някой да даде отзиви ако наскоро е ходил в хотел Фея и Дива? Интересува ме дали водата във вътрешният басейн е чиста и как е храната в ресторанта (Фея предлага пакети с включена хранза и не знам дали си струва да се връзва човек да яде там)? Въобще ако имате някаква скорошна инфо за тези хотели, ще съм благодарна да ги споделите.

# 66
  • Мнения: 11
Здравейте, има ли някой наскоро посетил хотел Фея. Мислим да си вземем ваучер за там, питах по телефона за температурата на водата в басейна и ми казаха 33 градуса.Ако има някой скорошни впечатления моля да сподели! Simple Smile

# 67
  • Мнения: 2
НЕ ХОДЕТЕ В ПАРК ХОТЕЛ ФЕЯ!!!
Басейна е студен- макс. 20гр да е водата, а пише 30.
Въ вътрешния дтълбите са трудни за изкачване.
За хавлия таксуват 10лв.
Падат бушоните на тока.
Нямаш право да си носиш собствена вода в стаята, ако не е купена от тях.
Таксуват за посъавяне на неща в хладилника.
Управителката се държи грубо

# 68
  • Мнения: 19 482
Този хотел беше много приличен преди години. За съжаление установявам, че както хотелът, така и целия курорт западат с пълна сила.

Общи условия

Активация на акаунт