Предложете ми местенце в Троянския балкан за 3-4 нощувки

  • 24 654
  • 68
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 695
Страноприемницата вече не готвят чак толкова добре, а и мое мнение, че в с.Орешак може да доскучае при продължителен престой. Все пак зависи кой какво търси  Peace
еее наистина ли  Sad

# 16
  • Мнения: 10 693
Страноприемницата вече не готвят чак толкова добре, а и мое мнение, че в с.Орешак може да доскучае при продължителен престой. Все пак зависи кой какво търси  Peace
еее наистина ли  Sad
Не съм съгласна, че може да доскучае престоя в Орешак, защото наоколо има какво да се прави:  да се посети музея в Черни осъм, задължително да се хапне до насита в Колибито, да се разгледа изложбата на занаятите в Орешак и Троянския манастир. Троян също е много хубав град, има чудесна централна пешеходна част с музей. Ама аз съм пристрастна - влюбена съм в тоя край!

# 17
  • Мнения: 3 695
аз съжалявам, че са развалили вкусната храна в странноприемницата, но наистина има много места който могат да се видят  в с.Орешака, в Троян и околностите, много обичам да ходя в къщата в която перат килими / много красиво е направено /  Peace

# 18
  • Варна
  • Мнения: 1 134
Препоръчвам Спа хотел"Фея"-с.Чифлик. Спокойно ,чудно място за отдих ,много любезен персонал .Добра цена с включени в пакета спа процедури,открит и закрит басейн.Малко прозвуча като реклама ,но все пак нали такава е и темата  newsm78

Точно този хотел никога не бих препоръчала. В началото на този месец по една случайност бяхме там и имахме много неприятна случка в ресторанта. Собственичката на хотела/поне за такава се представи/ е изключително неприятна и нагла жена с отвратително отношение към клиентите. Два дена по-късно в нашия хотел/бяхме в Дива/ дойдоха две двойки, "избягали" от "Фея". Бяха много разочаровани от обслужването и отношението там.

# 19
  • Мнения: 2 821
Ако стоиш 10 дена в Орешак без да мръднеш наоколо със сигурност ще ти омръзне, но това важи за всяко едно място. Движение трябва да има Peace

# 20
  • Мнения: 19 523
Препоръчвам Спа хотел"Фея"-с.Чифлик. Спокойно ,чудно място за отдих ,много любезен персонал .Добра цена с включени в пакета спа процедури,открит и закрит басейн.Малко прозвуча като реклама ,но все пак нали такава е и темата  newsm78

Точно този хотел никога не бих препоръчала. В началото на този месец по една случайност бяхме там и имахме много неприятна случка в ресторанта. Собственичката на хотела/поне за такава се представи/ е изключително неприятна и нагла жена с отвратително отношение към клиентите. Два дена по-късно в нашия хотел/бяхме в Дива/ дойдоха две двойки, "избягали" от "Фея". Бяха много разочаровани от обслужването и отношението там.

Може ли по-големи подробности, че на нас ни предстои пътуване за два дни дотам.....

# 21
  • У нас
  • Мнения: 304
Чоки, това ,което написах са мои наблюдения, не сме срещали лошо отношение,нито сме ставали свидетели на такива,преди 1 ден бяхме там.Но нещата сигурно се променят,щом казваш.

# 22
  • Мнения: 5 602
..... в Черни осъм, задължително да се хапне до насита в Колибито, ....
Сакън да не се излъже6-около 1,5 ч. чакахме храната преди 2 седмици,няма6е много клиенти,таратора представлява6е айран с микропар4енца краставица,скарата -забравена и загоряла.
Това буквално!

За хотел-Планински рай в 6ипково,не е претенциозен,но е спокоен,има басейн,кухнята е добра Simple Smile

# 23
  • Мнения: 10 693
..... в Черни осъм, задължително да се хапне до насита в Колибито, ....
Сакън да не се излъже6-около 1,5 ч. чакахме храната преди 2 седмици,няма6е много клиенти,таратора представлява6е айран с микропар4енца краставица,скарата -забравена и загоряла.
Това буквално!

За хотел-Планински рай в 6ипково,не е претенциозен,но е спокоен,има басейн,кухнята е добра Simple Smile
ЕЕЕ, стига бе!!!!
Ние ходихме на 6-7 август, всичко беше супер вкусно, не помня да сме чакали много , а имаше 3-4 маси заети.

# 24
  • Варна
  • Мнения: 1 134
Чоки, това ,което написах са мои наблюдения, не сме срещали лошо отношение,нито сме ставали свидетели на такива,преди 1 ден бяхме там.Но нещата сигурно се променят,щом казваш.

Не, не казвам, че са се променили или нещо попдобно. Моите впечатления са продиктувани от конкретна ситуация, реакцията и отношението на госпожа хотелиерката в тази ситуация. Което беше недопустимо.
Хората, които дойдоха в нашия хотел бяха доволни от настаняването, храната и обикновения персонал. Но също така са били "нападани" неоснователно по разни поводи/въпроси от тяхна страна/ от собственичката.
Явно хотелът е хубав, спор няма. Но едно лошо отношение може да ти развали почивката.

# 25
  • Мнения: 3 423
utro77 на кой вариант се спряхте?
Има ли нови впечатления от района.
Аз съм затруднена в търсене на най добрия вариант в Чифлик или Троян.Налага се да пътуваме до Ловеч и търся вариант да го съчетаем с кратка почивка в района.
Виждам добри отзиви за Шатото,но там какво правиш, като няма вътрешен басейн  newsm78
А в Чифлик кой е най добрия хотел ? Виждам доволни от спа хотел Фея.
Какви масажи и процедури има в Шатото и във Фея?
Пътя от Троян до Чифлик читав ли е?
Детето лошо пътува  newsm78
В голяма чуденка съм  newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78ако някой ме насочи ще съм много благодарна   bouquet

# 26
  • Варна
  • Мнения: 1 134

Пътя от Троян до Чифлик читав ли е?
Детето лошо пътува  newsm78


И моето пътува лошо, но проблеми сме нямали. Пътят е хубав, лесен, няма "повръщащи" завои.

Ние бяхме в "Дива", като цяло впечатленията ми са добри. Чудесна кухня и обслужване, стаите се поддържат добре,но много захабено/не мръсно/ спално бельо и хавлии. Дано да са се усетили да ги сменят.

До "Дива" имаше един хотел "Балкан". Видя ми се читав.

# 27
  • Мнения: 3 423
Чоки   bouquet благодаря за отговора, много   bouquet
В Дива и Балкан ме притеснява,че няма вътрешен басейн. Страх ме е да го събличам на открито детето.

# 28
  • Cофия
  • Мнения: 1 212
аз съжалявам, че са развалили вкусната храна в странноприемницата, но наистина има много места който могат да се видят  в с.Орешака, в Троян и околностите, много обичам да ходя в къщата в която перат килими / много красиво е направено /  Peace

Дай подробности за тази къща Praynig
В края на октомври ще ходим за няколко дни и ми се иска да видя нещо ново

# 29
  • Мнения: 719
Кой казва, че са развалили кухнята в странноприемницата в Орешака?  Mr. Green
Ние ходихме сега по празниците и си беше повече от добра.   chef Сега не знам, преди как е било, но ние останахме повече от доволни.  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт