Кога спряхте нощното хранене?

  • 4 167
  • 41
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 558
След 2-я месец детето спря да се събужда за нощно хранене Peace

# 31
  • Пловдив
  • Мнения: 834
На 13м,но вече бях бременна 3 м с второто ни дете и реших да го отбия.Иначе сам незнам кога щеше да се откаже Rolling Eyes

# 32
  • Мнения: 781
Моята мома сама си го спря след като стана на 2.5-3 месеца и горе долу около 5те кг. Заспива си към 22.30 след хранене и се събужда към 8. Мисля, че всяко дете само си определя и рани или по-късно ще започне да си поспива повече Grinning

# 33
  • Мнения: 2 677
Малко след като навърши един месец, престана да се буди нощно време.

# 34
  • софия
  • Мнения: 2 140
На 3 месеца е синчето и не пропуска хранене.Пробвах да го
залъжа с водичка,с бибата.Не става! NaughtyИска си манджата
човекът. eat

# 35
  • София
  • Мнения: 2 011
На 6 месеца сам престана да се буди нощем.Преди това не съм пробвала да го залъгвам с вода, чай и т.н.

# 36
  • Мнения: 3 166
Все още се кърмим по няколко пъти на нощ.

И при нас положението е същото. А баткото, който не е кърмен се отказа сравнително рано - още на 1 месец прескачаше едно хранене през нощта.

# 37
  • Мнения: 170
На месец и половина пробвах - стана и не се е налагало повече.по 10 часа си спи вечер.В началото и давах вода постепенно тя спря изобщо  да се събужда.

# 38
  • Мнения: 686
Ние се прибрахме от родилното приучени на 6-часова пауза през нощта. След храненето в 20-21.00 се будеше към 3 часа сутринта. Точно когато започнах да мисля, че ще е по-удобно паузата да е от 12 до 6, защото и без друго гладех и се мотаех до 12 тя си промени режима. От 42-рия ден започна да спи непробудно по 10-11-12 часа. Аз висях над леглото й и се чудех дали не е гладна и кърмата ми течеше, но така изкара до към 6-ти месец. После явно стомахчето й порасна и започна да се буди поне 1 път нощем все по различно време. Понякога в 12-1, друг път в 5-6 сутринта. Немога да разбера дали е жадна или гладна, защото понякога минаваме само с водичка, друг път /ако видя, че има опасност да се разсъни/ на гърда и така си караме.

# 39
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 577
Около десетия ден спря да се буди през нощта. Понякога хапваше към 12, но по- често заспиваше в 21 и се будеше чак към 5-6 сутринта. Златно бебе  Laughing Сега имам усещанията, че следващото бебе ще ми вземе тока в това отношение  Mr. Green

# 40
  • Мнения: 2 013
На 1м сама спря да яде в 2 и 4ч сутринта.
На 2м и спрях млякото в 24ч и не го е търсила.От тогава последното и хранене е в 21ч и после в 6ч сутринта. Peace

# 41
  • Мнения: 2 447
Аз не съм му спирала нищо...
Той сам спря да се буди след 1-я месец..

Общи условия

Активация на акаунт