Отговори
# 60
  • Мнения: 1 491
Уф, аз съм, безсънието ... Ще си сменя ника така, но се чудя дали няма да имам последователи  hahaha
И каката и бебето в креватчета  Naughty  Сега за бебчо наши приятели ще ни дадат тяхното креватче, защото "бебето" им порастна и вече и й е малко леглото... Има си секция за повиване  Mr. Green
Предполагам първите две години бебе ще изкара в спалнята при нас и след това се прехвърля при кака си в детската  Wink
Емма никога не съм я оставяла да спи на спалнята колкото и да ми се е искало и независимо колко скапана съм била и съм се самонаговаряла по 10 мин след кърмене да стана и да я поставя в креватчето й ....
В момента с нищо не се мажа, защото продължавам да си слабея и да се свивам, вместо да се разширявам  ooooh!



/моя 2005 бе за скромните 6лв Mr. Green/

Ууууу, връзкарка, аз 2002 си го купих за 35 лв., като ги продаваха само на едно място в София в центъра ....  Joy  Сега предлагам да е на твоите цени, не на моите  hahaha ъъъъъ, това тука за сутиена за кърмачки говоря  Blush  hahaha


Маме Ц. аз усилено се стягам за концерта, но брат ми (който си заминава утре  Sad ) днес ме изненада с подарък - тениска с надписи и картинки .... На гърба пише "Внимание бременна съм!", а от пред има табела като пътен знак, на която пише "Baby on board" .....  Joy Само остава и да ми стане, а не да се окаже, че ми е малка   ooooh! ааааа, купила съм си пликове за печене на пиле, които хайде познайте за какво точно ще бъдат използвани???  Sick  Joy Joy Joy


# 61
  • Мнения: 1
Само се записвам да ви следя,че нямам време да пиша.

# 62
  • София
  • Мнения: 44
Хайде поспалани ставайте.Взимайте кафето и се разписвайте  morning .

# 63
  • Мнения: 57
Здр момичета вчеря бях за един ден във болницата, за да разберат защо още кървя.
И следкато не разбраха си тръгнах и се пребрех.Доктора казва че къста яйцниоците не са ми били добре развити и на това се дължало.Доста тъпо изказване.Но когато кървя коремчето ми не е така, голямо както преди.
Но не е и малко, много ме беше страх да не загубя бебка  Cry вече незнам защо става така, може ли защото имам отлепване или нещо от този сорт.Немога да съм спокойна, докато моето бебче страда. Cry
Но много често огладнявам, забраниха ми да пътувам.И сега остава да чакам
 Cry

# 64
  • Мнения: 36
Мила Fallen_91, ти наскоро получи не малък стрес от приятеля ти и може би кървенето ти идва от това... Лежи си спокойно и си хапвай и то ще спре.  А лекарите не ти ли изписаха някакви лекарства и инжекции??? Когато ходиш, стъпвай бавно и плавно. Споко, всичко ще е наред, повече почивка, лежане и спокойствие!!  Sunglasses

Прекрасен ден на всички!!!  Hug

# 65
  • Мнения: 560
Добро утро!

Фален как така не са ти развити яйчниците?!Наистина много тъпо изказване.Няма ли при кой друг лекар да ходиш?
Как така няма да знаят защо кървиш...това лекари ли са и ли какво...Ходи другаде  Praynig ...

За сутиените-не мисля за сега да нося тези грозоти  NaughtyНе мога да повярвам да отида и да го разглеждам в магазина,да не говорим да си купя и да го нося дори  Confused
За сега съм със сутиените които си носих преди но с 1-2 номера по-големи.Взела съм и без шевни бюстиета...За сега не са ми кой знае колко тежки гърдите-ще му мисля после.

# 66
  • Мнения: 57
Добро утро!

Фален как така не са ти развити яйчниците?!Наистина много тъпо изказване.Няма ли при кой друг лекар да ходиш?
Как така няма да знаят защо кървиш...това лекари ли са и ли какво...Ходи другаде  Praynig ...

Ще ходя другаде ама чакам, кръвта да спре че във това състояни никъде немога да мръдна.
То не ми върви силно, ама болките са по силни и то бебчо като мръдне и болката се засилва.
Е търписе пия  си нош-па и гледам да лежа, тогава не ми върви.
То че има и проблеми, то на къде без тях?Биха ми само еудна инжекция и това е.

# 67
  • Мнения: 693
Добро утро!

Хайде на кафето....

Fallen, незнам къде ги намираш тези лекари, но изказванията им са безумни (или ти не ги разбираш правилно). Неможе да не знаят защо кървиш...а това с недоразвирите яйчници....ако не бяха развити нямаше да си бременна сега....смаляването на корема докато кървиш  smile3505

Fallen, момиче, ти шега я мислиш работата....тръгвай незабавно при друг лекар, ако искаш да си родиш бебето ooooh!
Ношпа в напреднала бременност не върши никаква работа. Няма ли в къщи на кого да разчиташ....в кой град си ти, ако си в София лично аз ще дойда да те взема от вас и ще те заведа при моя лекар Confused

Каква инжекция ти сложиха?

# 68
  • Мнения: 647

Искам да питам тези момичета, които имат бемки по тялото си дали са забелязали някаква промяна с тях по време на бременността? Аз имам доста бемки, особено по гърба. Някои от тях имам чувството, че ми се уголемиха и станаха като брадавички едни такива изпъкнали. Най-вероятно е заради хормоните, които бушуват в момента, но се чудя дали трябва да се консултирам с дерматолог.  newsm78 С предишната бременност ми излязоха едни ситни бемки пак като мини брадавички по врата и отзад на врата, които така и не изчезнаха, но не съм ходила на лекар.

Аз също имам доста бенки и е нормално по време на бременността да се увеличат с разтягането на кожата. Някои стават изпъкнали. Аз след първата ми бременност ходих да ми махнат всички изпъкнали с лазер при онко-дерматолог. Всъщност отидох за една - точно на гръбнака ми беше и се падаше под презрамката на сутиена и много ми пречеше, защото от презрамката постоянно се раздразваше. Тогава лекарката огледа всички бенки и каза, че може да отстрани всички изпъкнали - цели 9 броя, защото са безопасни и е по-добре да се махнат, защото тренето от дрехи и презрамки не е препоръчително. И така ми ги махна всичките наведнъж - слагаше ми локално лидокаин и ги режеше с лазер. Самата манипулация въобще не е болезнена, но после е гадно защото не трябва да се мокрят и няколко дни се мажат с определен антибиотичен крем и се почистват със спирт, като редовно се сменят лепенките върху тях. Сега вече изобщо не личи къде са били. Не се препоръчва да се махат лятото, защото след това не трябва да се излагаш на слънце, най-добре е зимата.  Peace
Сега пак ми се появяват нови бенки, но са ситни - като точици и засега никоя не е изпъкнала. Дано не се увеличават, че въпросната лекарка, която ми ги маха първият път е вече пенсионерка и заминала да работи за Тунис, а е много добра, не знам ще намеря ли друга като нея в Пловдив. И най-важното - не ми взе и стотинка за цялата манипулация, само направление от личния лекар, но тогава работеше в поликлиниката на Военна болница.  Peace

# 69
  • Мнения: 57
Добро утро!

Хайде на кафето....

Fallen, незнам къде ги намираш тези лекари, но изказванията им са безумни (или ти не ги разбираш правилно). Неможе да не знаят защо кървиш...а това с недоразвирите яйчници....ако не бяха развити нямаше да си бременна сега....смаляването на корема докато кървиш  smile3505

Fallen, момиче, ти шега я мислиш работата....тръгвай незабавно при друг лекар, ако искаш да си родиш бебето ooooh!
Ношпа в напреднала бременност не върши никаква работа. Няма ли в къщи на кого да разчиташ....в кой град си ти, ако си в София лично аз ще дойда да те взема от вас и ще те заведа при моя лекар Confused

Каква инжекция ти сложиха?

Във малък град съм Ерена и тук свестни доктори няма  Naughty, това за мен нее шега и аз имам мечта през януари да се роди малката ми Рони жива и здрава.Инжекцията ми я постваи за задържане...Каза че от нея или ще спра да кървя или ще намале е драстично....Каза че скоро отново ще съм във форма.Май постоянно се чуди какво става със мен.
Каза че до 9 месец няма сън да я хване.Ще те послушам и ще отида до болницата и дано вече всичко мине добре.
Може накрая да ме вземат във болница, но нищо щом е за доброто на моето бебче.Прегрътки и целувки и след дни ще ви пиша......Дано тогава всичко е наред

# 70
  • София
  • Мнения: 222
На мен ми се е появила една на гърдата, точно до ореола и малко ме притеснява, мисля да попитам лекаря като отида другата седмица на преглед. Съвсем малко подута е и е голяма колкото грахово зърно, не знам дали трябва да се притеснявам.

# 71
  • Мнения: 647
Добро утро!

Фален как така не са ти развити яйчниците?!Наистина много тъпо изказване.Няма ли при кой друг лекар да ходиш?
Как така няма да знаят защо кървиш...това лекари ли са и ли какво...Ходи другаде  Praynig ...

Ще ходя другаде ама чакам, кръвта да спре че във това състояни никъде немога да мръдна.
То не ми върви силно, ама болките са по силни и то бебчо като мръдне и болката се засилва.
Е търписе пия  си нош-па и гледам да лежа, тогава не ми върви.
То че има и проблеми, то на къде без тях?Биха ми само еудна инжекция и това е.



Дано поне да са се сетили да ти бият прегнил или дуфастон, но те не се слагат еднократно, бият се по схема поне няколко седмици! Според мен не трябва да чакаш, ами отивай веднага при друг лекар. Подобно кървене е вероятно или при отлепване, или при плацента превия, но си има медикаменти, с които да се оправят нещата, не отлагай повече и дано се оправиш по-бързо!  Peace

# 72
  • Мнения: 373
Fallen_91, мен ме приеха с твоите симптоми спешно за задържане. Веднага ми сложиха 2 системи, които се вливаха 48 часа, отделно бяха инжекциите и то 3 пъти на ден. Според мен трябва да се насочиш към най-близкия по-голям град и да постъпиш в болница. Хич не е приятно, но е за добро. Няма ли кой да те закара? А това с недоразвитите яйчници ми се струва глупост, особено като причина за кървене. Така че, не губи време ами се организирай по-бързо докато не е станало късно  newsm10
За сутиените да ви кажа, че аз имам един страстоубиец на Триумф, който наистина изглежда ужасно, но пък ми е удобен. И мен банелите ме притискат, въпреки че бюста не ми е пораснал особено. Предния път си носех моите си сутиени до последно, но по всичко личи, че тази бременност няма нищо общо с предишната  Wink

# 73
  • Мнения: 19
Фален и аз съм на мнение,че трябва да отидеш при друг лекар още щом спре кървенето ако трябва иди в Горна Оряховица(в Търново всички избягват да ходят).Надявам се всичко при теб да се оправи и да родиш твоята принцеса!Стискам ти палци!
  Извинявай ама бъдещият татко въпреки всичките му простотии не може ли да тезакара с кола поне до болницата-все пак това не е шега работа-трябва да се разбере причината за кървенето?

# 74
  • Мнения: 693
Фалънче, отивай в болницата (ще си имаш бебче разбира се, исках да те посплаша малко за да тръгнеш веднага, положението не е за подценяване), ние ще се молим да се стабилизират нещата. Praynig Пиши веднага, като можеш Hug
Little rabit ми взе думите от устата.
Един съвет още, питай за всяко лекарство (инжекция), което ти дават, но не за какво е, а името. Трябва да знаеш с какво си лекувана Naughty

Общи условия

Активация на акаунт