Отговори
# 285
  • Мнения: 9 487
Всъщност нали не искате да кажете, че всеки път влизате на подфорум "очакващи бебета януари-април"  и от там да търсите темата???  Rolling Eyes

# 286
  • Мнения: 579
Всъщност нали не искате да кажете, че всеки път влизате на подфорум "очакващи бебета януари-април"  и от там да търсите темата???  Rolling Eyes

На мен не ми се отварят връзките от предходната тема.

# 287
  • София
  • Мнения: 2 245
МТВ, за всички теми, които ме интересуват и искам да следя използвам бутона" извести " и при нови отговори получавам мейл.  Peace

# 288
  • Мнения: 1 491
Редче много се радвам на хубавите новини при тебе  Hug


Тани, много съжелявам да чуя тази новина Sad
... имаше и периоди, в които ставах само до тоалетната.  Tired  ....


Тани и аз съжалявам за неприятните новини ... А пък аз миналата бременност имаше периоди, в които бях дори с катетър, за да не ставам излишно! Пък виж щерката ще стане на 8 г. през януари  Heart Eyes Така че, искам само позитивни мисли, а не да се вкарваш във филми като мене  ooooh!


За заглавията ... Ами ако говорим дори и само за сегашното - аз НЕ знам все още пола, а докато го науча съм убедена, че ще бъдат изписани поне още 2-3 теми .... Компромисният вариант, който Ивето предлага ме устройва  Peace Но абсолютно захаросаните истории  Whistling ....


Внимание докато пишехте бяха публикувани 6 нови отговора  hahaha

# 289
  • Мнения: 560
Благодаря момичета за подкрепата... Hug Катинче   bouquet
Относно пишкането и аз имам такова чувство но не винаги.Само много често ми се пишка.За днес е рекорд-на 10 минути ми се ходи,ходя на 20...Да ти кажа започнах да се вкарвам във филми за усуканата връв.Гледах картинки на плацента превиа и понеже тя е отдолу,а бебето като се завърти с главата надолу...оф...абе страх ме е...сега ще ходя на 2 седмици на преглед  Sad ...пъпна връв,усукана около вратле и секцио са ми единствените страхове за раждането...Чукам на дърво,поне първото да не се случи... Praynig
Дори болката от естественото раждане съм готова да изживея,пред това да ме режат...ооо трябва да мисля позитивно,че ще полудея 4 месеца и половина още... ooooh!
Искам бебето да е добре,да се роди живо и здраво ,пък как ще родя... Confused е все ще го преодолея...СЛЕД ТОВА обаче.


А защо не използвате опцията-Нови отговори на моите публикации...аз така си влизам в темите...

# 290
  • Мнения: 9 487
Благодаря момичета за подкрепата... Hug Катинче   bouquet
Относно пишкането и аз имам такова чувство но не винаги.Само много често ми се пишка.За днес е рекорд-на 10 минути ми се ходи,ходя на 20...Да ти кажа започнах да се вкарвам във филми за усуканата връв.Гледах картинки на плацента превиа и понеже тя е отдолу,а бебето като се завърти с главата надолу...оф...абе страх ме е...сега ще ходя на 2 седмици на преглед  Sad ...пъпна връв,усукана около вратле и секцио са ми единствените страхове за раждането...Чукам на дърво,поне първото да не се случи... Praynig
Дори болката от естественото раждане съм готова да изживея,пред това да ме режат...ооо трябва да мисля позитивно,че ще полудея 4 месеца и половина още... ooooh!
Искам бебето да е добре,да се роди живо и здраво ,пък как ще родя... Confused е все ще го преодолея...СЛЕД ТОВА обаче.


А защо не използвате опцията-Нови отговори на моите публикации...аз така си влизам в темите...

Това именно имах предвид Peace

А ти не се кахъри за пъпната връв..така или иначе е достатъчно дълга и няма гаранция за нищо-бебето така или иначе си е в движение и това че плацентата е долу, изобщо не значи че ще усучи около врата на бебо Hug със същич "успех" това става и при високо закрепена плацента..
Секциото и то се преживява, не си вкарвай онези мании, че щом не си родила по "нормален" път си по-малко майка Peace

# 291
  • Чехия
  • Мнения: 1 071
Танче, миличка и мен в понеделник малко лекаря ми ме стресна, че съм с доста ниска плацента на предната стена и може би ще се стигне  до секцио. И да си кажа мисля като теб ... 100 пъти бих родила нормално пред цезаровото. Мислено обаче се готвя за този момент. Само недей да ги четеш тия работи, тревогите само се увеличават и не е нищо хубаво.
Каквото е писано ще стане, но ще мине и това и после ще си викаш колко нерви са били... пък сега прегръщам едно здраво бебе.

# 292
# 293
  • Мнения: 693
Всъщност нали не искате да кажете, че всеки път влизате на подфорум "очакващи бебета януари-април"  и от там да търсите темата???  Rolling Eyes
И аз това исках да питам!

Добре, пуснете анкета, аз нямам никакви претенции за заглавието. Струва ми се дребнаво някой да го дразни, а щом има такива, които ги радва, защо не. Аз така разсъждавам Simple Smile

Тарталета, просто исках да кажа, че е доста жестоко заради един правопис да се отнасят грубо с човек, които в този момент има здравословни и семейни грижи, и нужда от подкрепа Simple Smile

# 294
  • Мнения: 1 491
Тарталета, просто исках да кажа, че е доста жестоко заради един правопис да се отнасят грубо с човек, които в този момент има здравословни и семейни грижи, и нужда от подкрепа Simple Smile


Искаш да кажеш, че дори при груби правописни грешки разбираш за какво иде реч в даден пост? И ако визираш същият човек, който предполагам, че имаш предвид, аз силно се съмнявам в нещата, които пише .... Хайде сега, очаквам "разпни я" за думите си

Общи условия

Активация на акаунт