Жената Овен- Аз съм /3

  • 24 056
  • 741
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 608
Май ще трябва да пуснем линкче за новата тема,та да се съберем пак стадото.  Simple Smile

Малко ми е криво,ама ще ми мине..Дъщеря ми вече замина Sad

# 31
  • София
  • Мнения: 819
Офци, що не свиркате на кака, че има нова тема?  Crossing Arms

Галиа, супер новина, дупе да й е яко на бъдещата мама Crazy Hug

# 32
  • Varna
  • Мнения: 2 594
ЕЛИЧКА-
утре сутринта ще ти е минало. И на мене сега ми е тъжно, въпреки, че изпращах човек преди 20 дена. Вечер е винаги така, тъжно. Ама утре ще се усмихваме ей така newsm47 Горе главата Hug

# 33
  • София
  • Мнения: 819
Момичета, имам въпрос по същество - някоя от вас има ли мъж козирог? И изобщо нещо опвече дами кажете за офца с такъв мъж, искам инфо от първа ръка, а не глупостите по сайтове за хороскопи Crazy

# 34
  • Кюстендил
  • Мнения: 67
Момичета, имам въпрос по същество - някоя от вас има ли мъж козирог? И изобщо нещо опвече дами кажете за офца с такъв мъж, искам инфо от първа ръка, а не глупостите по сайтове за хороскопи Crazy

Пети, майка ми и баща ми са такава комбинация Laughing Ама татенцето с три жени вкъщи, две от които оФци, няма много възможност за изява Mr. Green Душичка, кротък, уравновесен, съжителстват си вече 30 г. без особени сътресения. Не знам какво казват хороскопите, ама те са се сработили някакси. Естествено тя командва парада Naughty

# 35
  • Varna
  • Мнения: 2 594
Наздраве Дружина Hug
Да си споделя чашата Шардоне със вас, че сама не ми върви

Как сте ви'Й, как я карате. ?
ЕЛИЧКА- как си днеска, мила?
ПЕТИ- какво става, че искаш да знаеш за връзката козирог-овен? Някой козирог те е ядосал май newsm78. Бе Ич не са лоши Ора.

# 36
  • Мнения: 608
Здравейте на всички!  Hug
По-добре съм Делтичке, спуках се да шетам, че нали има поверие, докато пътува детето да не се оправя след него. Нахраних мъжете и аз да седна да си почина с каша кафе.  Simple Smile
Айде, наздраве!   food010

Ама и то лудо като майка си,нали изкара тук шофьорския курс и прибрала се,неприбрала и хоп да кара кола Grinning
http://www.mediafire.com/imageview.php?quickkey=2w2gmjimthy&thumb=4

# 37
  • София
  • Мнения: 819
ПЕТИ- какво става, че искаш да знаеш за връзката козирог-овен? Някой козирог те е ядосал май newsm78. Бе Ич не са лоши Ора.

Не ме е ядосал, много си е добре даже Козлето, просто питам, защото с такива не съм имала никога вземане-даване, само с Водолеи съм била досега Crazy и ми е интересно да знам, защото по хороскопите пише, че не си пасвам с такава зодия, ама аз не им вярвам. Обаче май е по-инат от мен, представяте ли си, не знам какво да очаквам за в бъдеще, определено няма да ни е скучно Mr. Green

# 38
  • Varna
  • Мнения: 2 594
ПЕТИ- Hug
от излишен инат няма никаква файда мила. Само простотии и ядове се получават. Няма нужда да си ги мерим.
ЕЛИЧКА- знам го това поверие. Аз 10 дена след като замине мъжът ми не пера нищо негово и чистя но след няколко дена, никога във същия ден когато е заминал. Чакам да пристигне и да ми се обади.-
А на мене днеска така не ми се бърше прах. Само измих паркета и баните. Обаче пък мразя да има прах, така, че........ Wink А да смених чаршафи, хавлии и направих една мързелива манджа със пилешко и сметана.

# 39
  • София
  • Мнения: 819
Делтич, права си за ината, ама пък от друга страна е хубаво да се спори от време на време, а не като се тръшна и да получавам всичко, само и само мир да има и да е на мойто. Харесвам силни мъже, не лигльовци, с които да си играя, писват ми слабохарактерните и не са за мен. А по-инат от мен си е живо предизвикателство Crazy

# 40
  • Varna
  • Мнения: 2 594
ПЕТИ-
и по рано бях писала, че Овенките не обичаме слабохарактерните мъже.
Хубаво е градивния спор не за глупости.
До мене има силен мъж и затова си позволих да кажа, че не е нужно да се спори безполезно.
Слушай Кака си за това и ще си живееш щастливо във мир и лИбоФФФ със силен мъж. Защото мъжете дори и силните не обичат безмислени спорове.
Аз не съм мъж но също не обичам такива спорове-загуба на време и на много хубави моменти.
А не е нужно да се тръшкаш да получиш каквото искаш. -Бъди изкусителка бе smile3503

# 41
  • София
  • Мнения: 819
Делти, не става дума за безсмислени спорове колкото да се надвикваме, или за караници. А и хубавото е, че накрая постигаме компромисен вариант, и двамата сме доволни Blush Пък и младежа много грижовен, не искам да го тормозя с виканици за тъпотии Crazy

# 42
  • Varna
  • Мнения: 2 594
Е, те това е-Грижовен!!!
Да го къташ еййй и да си го глезиш тогава. И те имат нужда от глезене щом заслужават. Пак от дълаг опит ти го казвам!!!

# 43
  • София
  • Мнения: 819
Е, те това е-Грижовен!!!
Да го къташ еййй и да си го глезиш тогава. И те имат нужда от глезене щом заслужават. Пак от дълаг опит ти го казвам!!!

Дааааааа, заслужава момчето, а и той много ме глези, аз както не съм свикнала, все още ми е некво странно такова отношение Crazy

# 44
  • Varna
  • Мнения: 2 594
Аааа и на мене ми беше странно на времето, че за мене и родителите ми не са се грижили така както мойтУ Батку. ШЪ свикнИш Душааа. Нека се грижи за тебе щом му е хубаво. Не му отказвай.
Не си ритай късметаааа дЯтееееее.
Бях една коза невиждана. Той ме направи Дама, той ме накара да се чувствам Жена и едноверемнно дете. Така, че такива мъже са голяма ценност. ИЧ нИ сЪ дърпай биля и много си го кътай newsm10

Общи условия

Активация на акаунт