Жената Овен- Аз съм /3

  • 24 098
  • 741
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 608
Маргало,здрастии! Намерила си ни.  Grinning

# 61
  • Мнения: 410
запис и до после,че бързам Laughing

# 62
  • Мнения: 608
   
Добро утро, тайфата!

Кафеджийката я хванала липсата, затова си пуснете кафе от автомат.  hahaha

# 63
  • Мнения: 1 001
 Joy Joy Joy Ели обра ми точките направо Joy Joy Joy
Как сте бе стадото Hug напоследък нямам много време да ви чета и ми липсвате вече Heart Eyes

# 64
  • Мнения: 372
Добро утро банда Simple Smile
хахаха, разсмяхте ме с това кафе Grinning
Аз днес съм на работа, след 3 седмична отпуска и още се наливам с кафета, спи ми се, мързи ме....поглеждам тук да видя и .... автомат за кафе Joy
 Ще си пусна още едно, мерси за идеята elica Grinning

# 65
  • Мнения: 219
Ако на някой му трябва мляко да свирка - имам в изобилие  Mr. Green

Аз днес съм сама с децата вече. Каката си играе сама с една кукла, а Миташки ми е на гърдите - хванаха го коликите, и къде заради тях, къде дали е фаза на растежа суче мн често, та все ми е в ръцете. Малко ми е скучно така сама с децата, до вчера бяхме една камара народ, а сега сама.

# 66
  • Мнения: 372
Tsvetito, сега се сещам за млякото, че аз навремето хранех и котките на вилата, умираха си от кеф Grinning
Гледай да си починеш малко, щом си сама...то с коликите не знам как ще успееш, но поне през деня ако е по-спокоен.

# 67
  • Мнения: 608
  Понякога тишината е много отморяваща. И да-искам мляко, днес ми беше свършила сметаната за кафето и не ми беше вкусно  Simple Smile

# 68
  • Мнения: 219
Ами като че ли през деня ги има повече, знам ли. Когато го гушна на мен, дали го стоплям, но спи. Макар, че и сега спинка Simple Smile Абе има 2 пъти през деня дето спи дълбоко, и един-два пъти през ноща. Но не са толкова силни, не плаче, а само пъшка и мрънка, докато каката я хващаха в 2ч и беше рееееееееееев. Дори мисля днес да мина прахосмукачка, да изгладя негови дрешки и още една пералня. А като приспя и каката да мина пода с парцала (стига да спи и той), а и малко огледала и прах да забърша.

# 69
  • Сливен
  • Мнения: 197
     Здравейте,овнички.Как сте?Аз съм на работа,а пък ми е толкова сънливо.В Сливен и много мрачно.
    Цвете, как се справяш с две малки деца?Аз понякога с едно ми идва нагорнище.
    Весел и усмихнат ден ви желая  Hug

# 70
  • Мнения: 219
Ева, ще ти кажа по нататък, че от днес съм сама и още не съм психясала  Mr. Green

# 71
  • Мнения: 574
Привет, Овнета Hug Моята отпуска свърши и от днес съм на работа. Ходихме и на море, и на планина, много добре ни беше Hug
Честито момченце на Цвети  bouquet  newsm30Да е здрав и послушен малкият Митко Grinning
Добре дошли на новите попълнения welcome

# 72
  • Мнения: 608
  Днес Делтичка я нямаше...ей,гладни и жадни останахме-ни кафенце, ни закуска , ни обяд.

Айде-по чаша вино с хубав мъж преди сън  Simple Smile Снимка на мъжа няма да слагам-изфантазирайте си го според желанието  Wink

# 73
  • Varna
  • Мнения: 2 596
АлЮЮЮЮЮЮЮЮЮЮ Компаниятаааа Hug
Бъбреците са ме тръшнали от неделята. Днеска съм по добре и няма да изглежда, че ви се оплаквам newsm47


ЕЛИЧКА-мила, благодаря ти за винцето. Тъкмо снощи ми се пиеше червено винце ама кото го няма човека който ме глези да иде да ми купи        и си останах само със искането Hug
Хайде спорен и много усмихнат ден момичета Hug

# 74
  • Мнения: 608
О, Делте, съжалявам, че си била болничка и се радвам за подобрението! Мерси за кафенцето! Ще го изпия и ще бягам да правя фотосесия днес-обещах на един приятел да му наснимам забележителностите на Варна, че все не може да се накани да дойде да ги види сам  Simple Smile
  Хубав, слънчев и пълноценен ден ви желая  Hug

Общи условия

Активация на акаунт