Съдомиялна Бош или Електролукс?

  • 24 407
  • 45
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 700
Да, вярно че беше някъде до края на август Embarassed

# 16
  • Countryside
  • Мнения: 11 645
Абе, и аз моята като я купувах уж беше изтекла тази промоция(имаше я пак миналата година като купувах моята миялна, даже ми подариха и 30таблетки Калгонит), ама пак с  5г ми я дадоха  Laughing

# 17
  • София
  • Мнения: 3 877
Бош!
Ако става дума за малката съдомиялна за вграждане, има една екстра в повече от Електролукса - 1/2 зареждане, което си е голямо удобство.

# 18
  • София
  • Мнения: 3 877
Абе, и аз моята като я купувах уж беше изтекла тази промоция(имаше я пак миналата година като купувах моята миялна, даже ми подариха и 30таблетки Калгонит), ама пак с  5г ми я дадоха  Laughing

Абе за тая 5-годишна гаранция... Купих от Технополис съдомиялна и ми дадоха гаранционна карта за 2 години като ми казаха, че в сервиза се отчитало датата на продажба и ако е в едикакъвси срок, който съвпада с датата на тази промоция, няма проблем за 5-годишната гаранция. Звънях в Бош-България, звънях и в сервиза, потвърдиха. Ама на мен ми се видя доста съмнително. Дано не ми се налага да я ползвам де.

# 19
  • Countryside
  • Мнения: 11 645
Моята е от Експото купувана, директно в гаранционната карта си пише 5г.

# 20
  • София
  • Мнения: 700
Моята е от Експото купувана, директно в гаранционната карта си пише 5г.
Моята също Peace

# 21
  • Мнения: 54
Майка ми има Електролукс вече 5 г и много доволна.....

# 22
  • Мнения: 4 301
Аз нямам съдомиялна, поради липса на място, за мое съжаление. Не знам до колко е уместно при това положение да давам съвети, но за себе си знам, че когато разреша проблема с мястото, ще купя Бош.
Много съм изчела за съдомиялните, много съм разпитвала и съм си направила съответните изводи.

# 23
  • София
  • Мнения: 4 397
БОШ  Peace

п.п. а тези от Технополис и Техномаркет са уникални с техните гаранции, повече нищо няма да си взема от тези магазини  Close

# 24
  • Мнения: 6
Първата ни е Електролукс. Сега сме с Бош. Не че нещо ми е направил Електролукса, напротив, толкова съм му благодарна  Hug
Ноооо БОШ Peace

# 25
  • Мнения: 5 429
И аз съм за Бош, въпреки че си купих Краун / други съображения имах, а и цената повече ме устройваше/.

# 26
  • София
  • Мнения: 767
Здравейте, извинявам се много на Малена , че се намесвам в темата , но не искам да пускам поредната тема за миялни машини..

Колебая се м/у 2 модела на АЕГ  ( AEG F-60860 ,AEG F-60870W) . Моля , ако някой притежава някой от горните модела , да сподели впечатленията си ! Какво представлява Автоматичната програма и каква е нейната продължителност ? А програма MULTITAB ? Отложеният старт - на колко часа максимално може да се настрои?

Благодаря!

# 27
  • Мнения: 9 865
И аз като Клото - Бош е една от марките, на които бих се доверила. AEG също е с висок рейтинг при мен, но впечатленията ми са от други уреди не баш съдомиялни.

# 28
  • Мнения: 970
Здравейте, извинявам се много на Малена , че се намесвам в темата , но не искам да пускам поредната тема за миялни машини..

Колебая се м/у 2 модела на АЕГ  ( AEG F-60860 ,AEG F-60870W) . Моля , ако някой притежава някой от горните модела , да сподели впечатленията си ! Какво представлява Автоматичната програма и каква е нейната продължителност ? А програма MULTITAB ? Отложеният старт - на колко часа максимално може да се настрои?

Благодаря!




Моята е ето този модел

http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09038297

Автоматичната програма сама си определя температурата и времето за измиване-според мръсните съдове.
Има индикатор който си го настройваш на мултитаб и миеш само с таблети,ако искаш с прах-изключваш мултитаба Wink.
Отложеният старт мисля че беше около 9 часа newsm78,но още не съм го ползвала Rolling Eyes

Интензивна програма-140-150минути,1,5-1,7кв./ч,16-18 литра вода
Ауто програма-времетраене:90-115 минути,енергия:1,1-1,5 кв./ч,вода:12-23 литра
30 минутна-30минути,0,9кв./ч,9литра вода
Еко програма-150-160 минути,1,0-1,2кв./ч,12-13 литра
Плакнене-12 минути,0,1кв./ч,4 литра вода

 Hug

# 29
  • София
  • Мнения: 767
Kalinikol, благодаря ти за изчерпателните отговори!   bouquet

А ,ти доволна ли си от съдомиялната и от колко време я имаш? Дефекти някакви появявали ли са се? Имаш ли база за сравнение с друга машина ?

Питам , защото на старата ми и вече не работеща миялна  Rage 3 пъти се чупи програматора , 2 пъти в гаранционния срок.. За Аристон на  4 години .. ooooh! Не желая да инвестирам повече в нея!

Благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт