Съдомиялна Бош или Електролукс?

  • 24 392
  • 45
  •   1
Отговори
  • Мнения: 58
Моля за мнение каква съдомиялна да избера, включително как е сервиза на двете марки в България.

# 1
# 2
  • Мнения: 1 195
От около 3 седмици съм с Електролукс ESF 46010  и съм страшно доволна, никога до сега не се е случило да ми са мръсни чиниите или тавите след миене. Всичко слагам вътре: тенджери, тигани, тави - излизат чисти и с блясък Simple Smile

Позната която се занимава с бяла техника ме посъветва, когато тръгнах да си избирам миялна да е Електролукс. Послушах я и не съжалявам Peace

# 3
  • Мнения: 4 169
Бих предпочела Бош Peace

# 4
  • Мнения: 58
А какви са аргументите ви за едната или другата марка?

# 5
  • Мнения: 901
Бош ! По -добри са от Електролукс (лично мнение) . Все пак зависи каква миална взимаш - и коя какви функции има. Аз имах Електролукс малкият модел, но след време се наложи да се смени и реших да бъде Бош или Сименс - просто на Електролукс не ме устройваха функции на големите Електролукс.  Сега вече има различни модели, орентирай се  по това колко пари може да отделиш.

# 6
  • Countryside
  • Мнения: 11 635
Бош

# 7
  • Мнения: 183
Бош Peace - 9 год. безотказно работи почти денонощно, защото беше от малките пък ние сме много народ. Никога не съм почиствала чиниите преди измиване, най-много да махна кокалите Laughing един ден просто се предаде ама й взех здравето. Пак си купих Бош малко по-нов модел и пак от малките (да ме питаш с кой акъл) и съм доволна макар, че ме дразни функцията сушене и често не изчаквам да свърши докрай и просто я изключвам, щото ме чака камара чинии, купички и т.н.

# 8
  • Мнения: 4 187
БОШ  Peace, според мен са друг клас електроуреди!

# 9
  • Мнения: 762
Аз съм съм с Бош от 5 год. и съм много доволна. Намам впечатления от Електролукс, но как то ти писаха и другите гледай функционалността на машината и дали имат сервиз във вашият град

# 10
  • София
  • Мнения: 6 011
Още един глас за Бош. Ползвам си машинката вече 5г. без проблем, нямам идея как са със сервизното обслужване, защото не ми се е налагало да го ползвам.

# 11
  • Мнения: 2 057
Ползвам Бош от две години и съм доволна. Нямам впечатления от електролукс. Но резервните части на Бош като че ли са скъпички - наложи ми се, защото пералнята ми също е Бош и без да искам в бързината силно натиснах бутона  й за захранване, счупи се и за един бутон 70лв. - доставка 15дни. Не ми се наложи да ми го доставят, защото наш познат я разглоби и го залепи някакси отвътре.

# 12
  • Пловдив
  • Мнения: 23 774
Имах Бош, сега им АЕГ Електролукс. Препоръчвам Бош, по-хубави са според мен, само сервиза не знам как им е, не се е налагало да го ползвам.

# 13
  • София
  • Мнения: 700
Аз имам Бош от съвсем скоро, но съм супер доволна. Освен това в момента Бош са с 5 години гаранция Peace

# 14
  • Мнения: 58
5-те години гаранция за съжаления бяха до вчера...  Sad

Общи условия

Активация на акаунт