Перла-една изстрадана любов-13

  • 27 360
  • 436
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 174
Страно ми е как турци влизат в църква Свети Йорго и си намислят желание, което да ми се сбъдне. Явно това е един от онези Принцови острови, на който е сниман и другия филм и там има такава традиция  Thinking А пък в предишни серии танцуваха на сюнет на роднинско дете

# 361
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 906
Питах за времето, защото се спомена, че брака на Инджи и Мехмед е вече две години, а детето го представиха на една година и няколко месеца Thinking

# 362
  • Мнения: 37
Много се взирате във филма  Joy

# 363
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
Да са го оженили веднага  Thinking защо си мисля че след катастрофата,дадоха веднага след 1година или може би 6месеца,Мехмет беше нон стоп пиян и дядото реши да го ожени.

# 364
  • Мнения: 0
ЗАПРИЛИЧАХМЕ НА ТУРСКИ ФИЛМ  - ХА ХА ХА  smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532  Joy Joy Joy hahaha
  Joy Joy

Питах за времето, защото се спомена, че брака на Инджи и Мехмед е вече две години, а детето го представиха на една година и няколко месеца Thinking

Да не говорим, че Нихан е бременна, когато става катастрофата, т.е. още няколко месеца, освен това откакто тя изчезва, минава година докато оженят Мехмет и Инджи, значи, детето трябва да е на около 3 години..

# 365
  • Мнения: 719
Е това е поредната издънка във филма и аз го забелязах,  Laughing ама по-важното е че се предаде вече тая Инджи, брей голям зор.  ooooh!

# 366
  • Мнения: 1 810
Те мъжете никога не знаят годините на децата... smile3506 newsm09

# 367
  • Мнения: 0
И на мен беше започнала да ми лази по нервите  Crossing Arms Обаче циганката нещо лошо видя  Shocked

# 368
  • Мнения: 187
ее най накрая се сдобрихааааааа

Те мъжете никога не знаят годините на децата... smile3506 newsm09
 Joy

# 369
  • Мнения: 0
сега Нихан изчезва ли?или продължава да бърка с пълни шепи в живота на мехмет и инджи??

# 370
  • Мнения: 1 810
Ураааааааааааааааа luvbed luvbed luvbed  loveuuu  loveuuu  : preggo:newsm32 smile3504newsm30  ylinfant-вече ще е това

# 371
  • Мнения: 473
Тези серии определено бяха по-весели, но такава романтика има само във филмите май, после защо сме луднали по Къваньо, еми как да не луднеш братче, като гледаш какви работи прави за Инджито? Пък тя се дърпа като магаре. Това в реалния живот няма кой да й го организира. Обяснявам му аз на моя мъж какво прави Мехмет за жена си, а пък той: "Хич не ми ги разправяй тия твоите Инджита! Гледай си ги, не ми ги разказвай!" А като го попитах дали ставам за актриса, той ми вика: "Хахаха, мило, че аз по-голяма актриса от теб не познавам!" Laughing

# 372
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 906
И аз казах нещо подобно на половинката, когато Инджи намери бележката от Мехмед - "Виж какво пише Мехмед на жена си. Ти защо не ми ги редиш същите?", а той - "Ами ние не се караме така!"

# 373
  • Мнения: 8
сега Нихан изчезва ли?или продължава да бърка с пълни шепи в живота на мехмет и инджи??
Хич няма да изчезне скоро.

# 374
  • Мнения: 0
За циганката мисля че лошото е за Енгин (отвличането) то след няколко серии трябва да се случи тва... ии тая Нилюфер голяяяма к***а излезе а плс някой да напише тя ли е бъдещата приятелка на Берг ...  Embarassed Crossing Arms

Последна редакция: чт, 27 авг 2009, 22:17 от [!] WeSsI [!]

Общи условия

Активация на акаунт