Перла-една изстрадана любов-13

  • 27 357
  • 436
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 1 792
по едно време ми идваше да я  fight fight hit

# 376
  • Мнения: 8
За циганката мисля че лошото е за Енгин .. то след няколко серии трябва да се случи тва... ии тая Нилюфер голяяяма к***а излезе а плс някой да напише тя ли е бъдещата приятелка на Берг ...  Embarassed Crossing Arms
бб не

# 377
  • Мнения: 13
Това което посетиха Мехмет и Инджи където си пожелаха какво беше ?!!  newsm78

# 378
  • Мнения: 719
Тези серии определено бяха по-весели, но такава романтика има само във филмите май, после защо сме луднали по Къваньо, еми как да не луднеш братче, като гледаш какви работи прави за Инджито? Пък тя се дърпа като магаре. Това в реалния живот няма кой да й го организира. Обяснявам му аз на моя мъж какво прави Мехмет за жена си, а пък той: "Хич не ми ги разправяй тия твоите Инджита! Гледай си ги, не ми ги разказвай!" А като го попитах дали ставам за актриса, той ми вика: "Хахаха, мило, че аз по-голяма актриса от теб не познавам!" Laughing

 Joy  Joy  Joy
същите приказки и на мен ги говорят   hahaha

а за циганката май видя че й предстои Енгин да я отвлече, мислите ли??  newsm78

# 379
  • Мнения: 417
 Joy hahaha Затова пишеше,че след този филм разводите в Дубай май беше newsm78 са се увеличили драстично JoyВсички искат мъж като Мехмет Laughing

# 380
  • при най-добрия мъж...
  • Мнения: 889
Joy hahaha Затова пишеше,че след този филм разводите в Дубай май беше newsm78 са се увеличили драстично JoyВсички искат мъж като Мехмет Laughing

Сега и тука да не се повтори същото,че не знам дали има реален мъж като Мехмед.

# 381
  • Мнения: 4
Тези серии определено бяха по-весели, но такава романтика има само във филмите май, после защо сме луднали по Къваньо, еми как да не луднеш братче, като гледаш какви работи прави за Инджито? Пък тя се дърпа като магаре. Това в реалния живот няма кой да й го организира. Обяснявам му аз на моя мъж какво прави Мехмет за жена си, а пък той: "Хич не ми ги разправяй тия твоите Инджита! Гледай си ги, не ми ги разказвай!" А като го попитах дали ставам за актриса, той ми вика: "Хахаха, мило, че аз по-голяма актриса от теб не познавам!" Laughing

Същите скици с мъжа ми бяхме.. седнали вечеряме  hahaha и аз му викам защо бе мило няма такава романтика Joy Joy и той как да няма мило hahaha ще ме спукате от смях радвам се че при всички е така Joy Joy Joy
Днес много веселба - особено Пънар и Онур  hahaha Мъжа ми вика "виж онази му дава да гледа мач hahaha как няма да ходи при нея хахахаха"
Радвам се че нашите гълъбчета се ... luvbed Лошо за гледачката ама нали си знаем края ние Heart Eyes

# 382
  • Мнения: 433
Със сигурност е това ББче ненормалника Енгин я отвлича! newsm50Той и жена си ще пребие

# 383
  • Мнения: 0
ББ Нихан ще проходи и нещата пак ще се усложнят. Веднъж Мехмет без да иска като отива да види сина си, заспива у тях, тя дава да се разбере, доколкото си спомням и оттук стават пак въртели, тогава мисля че Инджи вече е бременна или е родила и го напуска с детето,, Шереф този път е с нея.. дълго са разделени с Мехмет и тя решава да се разведат този път...

Joy hahaha Затова пишеше,че след този филм разводите в Дубай май беше newsm78 са се увеличили драстично JoyВсички искат мъж като Мехмет Laughing

Моят мъж ми каза, че този сериал ми е промил мозъка, да не говорим, че заради него днес гледах филма в сайта на БТВ, защото били важни мачове!!  #Cussing out

Със сигурност е това ББче ненормалника Енгин я отвлича! newsm50Той и жена си ще пребие

Да, така трябва да е..

# 384
  • Мнения: 8
 Joy  Joy  Joy
същите приказки и на мен ги говорят   hahaha

а за циганката май видя че й предстои Енгин да я отвлече, мислите ли??  newsm78
[/quote]
добър вечер! Да не казвам на мен какви ми ги говорят мадам Laughing hahaha Joy

# 385
  • Мнения: 0
Щее копира ли някой кво пише в сайта на тва за единзод 81 и 82 на Перла  Praynig плс защото на мен не иска да ми зарежда ... благодаря предварително  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 386
  • Мнения: 112
сега ще пробвам и аз

# 387
  • Мнения: 4
Щее копира ли някой кво пише в сайта на тва за единзод 81 и 82 на Перла  Praynig плс защото на мен не иска да ми зарежда ... благодаря предварително  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

Копирах ги по назад в страниците мисля  newsm78
ББ  Епизод 81
Вместо да се помири с Нилюфер, Бахар задълбочава конфликта си с нея и дори й забранява да се навърта около Онур. Шереф решава да промени прическата си и се подмладява. Инджи иска да се сближи със сина на Мехмет. Пънар разбира, че Онур е бил на вечеря у Нилюфер и му прави голяма сцена. Йозге за пореден път излъгва Гюлсюн, че е у приятелка и отива с новото си гадже на опасно приключение. Всички започват да я търсят и я откриват в болница с тежки наранявания.

Епизод 82
Шереф започва да се вижда все по-често със своя обожател - семейния адвокат Джихан. За да се спасят от фалит, Мехмет, Бахар и Онур решават да ипотекират къщата, за да вземат кредит. Катастрофата на Йозге сближава Гюлсюн с нея. Мехмет решава да подкрепи Инджи за бизнеса й в Париж, но признава, че ревнува от Енгин. Пънар и Онур решават да обявят на семейството, че са се събрали отново. Енгин крои много сериозни планове да отмъкне Инджи от Мехмет.

# 388
  • Мнения: 0
tnxs мнооого   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 389
  • Мнения: 1 792
Най интересен беше синът ми-гледа,гледа мача,па прехвърли на Инджито и после пак на мача и така и двете работи гледа badcomp clean tv

Общи условия

Активация на акаунт