добър хирург за вадене на зъб в София!

  • 6 803
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 351
Моля ви,препоръчайте ми добър хирург за вадене на зъб!Зъбът е с много голям гранулом и ми трябва опитен хирург защото трябва и добре да се почисти.Много ви моля,ако сте останали доволни от някого споделете!Благодаря предварително!

# 1
Препоръчвам ти д-р Рафид Хусеин     13:30 – 19:30ч.     07:00 – 13:00ч. от Юниордент. Извадил ми е два мъдреца. Преди 2 год ми оперира и 3-тия мъдрец. Операцията беше изключително сложна, защото мъджеца растеше странично и се беше завил в другите ми зъби. На всичко тогоре изгубих съзнание по време на опрерацията поради ужасно ниското ми кръвно. Д-р Хусеин е изключително внимателен и отзивчив. Много съм му благодарна. След такава операция повечето хора се подуват и отичат, а при мен всичко беше под контрол. Сега ми предстои 2 операция на последния четвърти мъдрец, но все още събирам смелост.

# 2
  • Мнения: 87
Препоръчвам с две ръце д-р. Петров - кабинетът му се намира в кооперацията срещу хотел "Принцес".
Невероятен хирург!  Вадил е и на мен, и на мъжа ми зъби, които са били с враснали корени във венеца и
никога не е имало проблем.Hug

# 3
  • София
  • Мнения: 1 120
д-р Първанов от 7 дкц

# 4
За операции и аз препоръчвам др.Петров,но минете на предварителен преглед при него-той  го изисква.Тел му е 831-31-26,0888546697. Peace

# 5
  • Мнения: 5 228
Д-р Румен Събов: http://www.ivodent-bg.eu/team_2.php
Много е добър, вади ми един страшно гаден мъдрец без никакви проблеми, сложи ми някакво специално нещо, за да зарастне веднага, има си екип анестезиолог и т.н. Цялото семейство от години ходим само при него. За такива сложни процедури не бих отишла при друг.

# 6
  • Мнения: 752
Д-р Иванов. Кабинета му е в Младост - при интерес ще дам координати. Вадил ми е 3 мъдреца, като два от тях бяха доста трудни за вадене. Не съм имала никакъв проблем след това.

Общи условия

Активация на акаунт