Отговори
# 15
  • Мнения: 2 447
Цоп и аз тук..
Алинка,Бубе мерси за новата темичка...  bouquet  bouquet
Пухче,страшен е Царя...Какви муцунки само прави...А питката,ммммм,искам и аз рецептата...
Мери,да се оправяте бързо...Къш на всички болести..
Кат,чудесна идея...

# 16
  • Мнения: 87
Айде и аз в новата темичка Wink
Днес да ви се похваля ,съм мома незаета направо.Карина за първи път от Дряново насам е на градина.То с едно дете било направо песен Joy
Пухи,мерси злато.Скоро ще се пробвам да документирам Hug
Катче,идеята ти е супер.Нещо което се сещам на прима виста е :
*Ако се случи при удар да се избие зъбче,независимо дали е млечно или не,се поставя в чаша мляко или под езика /според възрастта/ и веднага се търси помощ от зъболекар.Мисля ,че срока в който може да се постави и да си се захване отново само е 1,30мин.
*При попадане на чуждо тяло в дихателния тракт /задавяне/.Ако все още е в гърлото,се бърка с пръст да се предизвика повръщане;потупва се по гърба /за по-големи деца/ или направо се хваща детето за крачетата и се обръща с главата на долу.Ако е слязло надолу по трахеята,детето се обръща с гръб към нас и внимателно хващаме двете си ръце под диафрагмата му.Внимателно със немного силен напън притискаме за да предизвикаме изхвърляне на чуждото тяло.
Оф за първа помощ при деца има една много хубава брошура с картинки.Обещавам да я потърся и да ти я снимам.
Пухи,сори ама се сетих за белтъка.Аз не давам в чист вид.Иначе сготвен кък ли не го е яла вече newsm78. Но преди съм питала в яслата как застройват.Казаха ,че застройват със твърдо сварен жълтък настърган в супата.Няма белтък.И друго се сетих,в началото Карина също имаше период на адаптация и понеже я взимах преди да са обядвали,ми сипваха храната в бурканчета.Та си приготви 3 бурканчета за всеки случай.

# 17
  • Мнения: 69
 smile3523 и Hug-киииииии на всички!

# 18
  • Мнения: 153
Алинка благодаря за темичката newsm51 Бубе и на теб за заглавието   bouquet
Реших да ви разведря с няколко снимки






# 19
  • Мнения: 387



ИРКА... Hug  Като си дала старт на снимките и аз да се включа... Hug Прическата ви е ..жестока...сладурко... Hug



Какво им става на снимките ...защо са с такова качество тук... newsm78  Нямам време , после ще ги оправям...  bouquet


# 20
  • Мнения: 180
Ирка,много сте красиви Flutter и леко контузени,ама няма как-така растът децата.Мойта убостница всеки ден намира къде да се удари и то по няколко пъти.Забелязвам,че колкото повече обогатява речника,толкова повече дивее и пада newsm78кво общо има едното с другото newsm78Сега се сещам даже как днес упорито ми обяснява коя песничка да и изпея,но аз не я рабирам,а то милото повтаря и повтаря,чак се ядосва,че немога да се сетя за какво ми говори hahaha
А, Бубе Heart Eyes Heart Eyes Heart EyesАко се бе показала и ти щях да ти дам още едно- Heart Eyes
Пух,е*ати питата Shocked Shocked ShockedТо бива,бива кадърност,но твойто е направо #CrazyИ това ангелче с крицата му и с всичкото си,как да не се забелязва,я кажи ми на уше Чарето ти отпищи музата нали Party
Касинта,полезно инфо,малко настръхвам като го чета(признавам си)Мила и друго искам да ти кажа.Вчера се сетих за теб и незнам защо направих на Стелка парцалена кукла hahaha,не е нещо особено,но Тека се влюби в нея,от вчера не я пуска,само я гуши и спи с нея.
Довечера ще пусна снимки.А да и още нещо,куклата се казва Стефка hahaha.
Айде мили,отивам да се готвя,че довечера ще изпращаме Дона и фемили. Simple Smile

# 21
  • Мнения: 8 890
Включвам се пак да Ви питам от името на Краси. Някой има ли слинг, който не ползва вече, може ли да и го даде временно да го ползва или да го продаде? Ако някой има и не иска да го продава, моля да ми пише как се шие, имам някакъв спомен че Мери имаше, Мери ти ли си го беше шила? Пиши ми когато имаш възможност! Благодаря!

Hug

# 22
  • Бургас
  • Мнения: 31
Здравейте  Hug Hug

Само на бързо да се разпиша от днес имам нет.
ЧЕСТИТО МОМИЧЕНЦЕ НА КРАСИ!!! НЕКА Й Е ЖИВА И ЗДРАВА МАЛКАТА КРАСАВИЦА.
И да разбуля тайната БРЕМЕННАТА мама съм аз. preggo  През април живот и здраве Илианчо ще си има братче или сестриче.
Иначе малкия е добре расте,дивее и така тези дни ще пусна снимки и ще пиша повече.

# 23
  • Мнения: 8 890
Здравейте  Hug Hug

Само на бързо да се разпиша от днес имам нет.
ЧЕСТИТО МОМИЧЕНЦЕ НА КРАСИ!!! НЕКА Й Е ЖИВА И ЗДРАВА МАЛКАТА КРАСАВИЦА.
И да разбуля тайната БРЕМЕННАТА мама съм аз. preggo  През април живот и здраве Илианчо ще си има братче или сестриче.
Иначе малкия е добре расте,дивее и така тези дни ще пусна снимки и ще пиша повече.

Ехаааааааааааа, знаех си!(Аз ви казах че е Златомира) Честито!!! Да си имате живо и здраво бебче и най-щастливият батко!

Hug

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 834
Честито,Златомирка!!!Едно прекрасно здарво,пухкаво бебче през април и една много лека бременност.



Много се радваме,че накрая се похвали Flutter

Последна редакция: ср, 26 авг 2009, 20:39 от Mirkam

# 25
  • Мнения: 307
Златомирче ,честито и тук!!!Лека и безпроблемна бременност и баткото много да слуша и помага !!! Hug Heart Eyes Hug

Аз малко те издадох ,ама поне се раздвижи темата малко и стана интересно  Crazy

# 26
  • Мнения: 87
Златомирка,честито миличка за прекрасната новина.Ами да,разбуни темата ти Wink,да ти е живо и здраво бебчето,да е момиче Praynig Wink,да е лека бременноста и леко раждането.А за натам после ще орисваме Heart Eyes Hug
Еленийка,сега не разбрах риза да и шия ли на куклата Wink.Ама да знаеш много се смях днес,вие поне куклата сте разнасяли.Аз днес уших две глави,че за тия кукли първо се прави главата.И о ужас,като ги награбиха,то не бяха целувки,хранене,набързо коси правех ,че плешиви били а за истинските доста време ще иде.И така порядъчно завършиха деня като топки.Едната вече е здраво омазана по лицето с нещо Joy
Ето ги   преди играта, и след На едната вижда ли се добре полумустака Laughing И ето друго недовършено нещо,защото е в употреба  Grinning
Ирка,страхотен е сладура,на първата снимка по прическа малко ми докарва на моя любим Лукчо Hug Ама и ти май си похванала тен Wink
Бубе,Бубе,Бубе.......ми то думи нямам просто ooooh!Бива ли такава красота по 3 ,че и тези стройни крака до тях Wink Да знаеш най-благородно ти завиждам Joy
Мери,дано сте по-добре вече.
Виви,не каза какво стана с 3,6% масленост? Wink/просто много се смея всеки път като се сетя Heart Eyes
Изидка,забравих да ти споделя,че съм възхитена от комбинирането ти на аксесоари с количката на Красавицата Heart Eyes
Аз да си кажа тихичко,че засега  Praynig Петък,Събота и Неделя ще сме на море!

# 27
  • София
  • Мнения: 717
Златомира, Честито и от мен!  bouquet

# 28
  • Мнения: 7
Първо, Честито на Краси и от мен!!! Да й е живо и здраво момиченцето! Как ще се казва, Алинка, разбра ли се?

Второ, Честито и на Златомира! И честито на печелившите!  Wink Mr. Green Лека бременност!

Кат, идеята ти е много добра. Не съм чела нищо извън това което пише Спок, но във всички случаи ще е полезно да се знае. Само да не изтрещиме всички, от мислене какво може да се случи, както бях аз, че много лошо...  Tired

oki4, радвам се че са ви харесали нашите колажи! Успех и от мен и да се похвалите като е готов! На нас много ни помогна това, че една голяма част от децата се бяха събрали на националната среща и успяхме да ги снимаме по един и същи начин, при еднаква светлина и пр. Имаме и още 1 колаж с блузки, които си бяхме направили спициално за събитието, ето го - http://www.flickr.com/photos/fevruarki2008/3728699417/

Кас, ти си невероятна ... Hug А това за зъбчето не го знаех, благодаря ти.
Ирка, Марти изглежда много пораснал  Hug
Абе Бубе, абе кви са тия къдрици, каква е тая красота!... Умирам да ги снимам!  Heart Eyes

Ние сме добре. Лора започна много да сочи с пръст и да ъъъ-ка, та  от няколко дни не й отгатвам желанията и й казвам, че не разбирам какво ми казва, белким проговори  Mr. Green


Последна редакция: ср, 26 авг 2009, 23:43 от Асол

# 29
  • Мнения: 384
Я кажи ми на уше Чарето ти отприщи музата нали Party

Позна! Mr. Green Леля ми е художничка и прави невероятни пити, но никога досега не съм се изкушавала да започна и аз. След погачата на Чара с кашкавала се пристрастих в правенето и аз, така че  да - Чара ми е музата Hug А Кас ме е запалила по куклите, но в момента си запълвам оскъдното свободно време с плетки за бебките на брат ми и на една приятелка.
Изабела, стискай кълки, както се казва, защото терминът на бебата на брат ми е точно като на твоята мома, а още не съм готова с подаръците Wink
Троли, ти си!
Златомира, честито! Лека бременност!
Бубенце, Ирка, разкошотия smile3509!!!
Кас, мерси за подсещането за бурканчетата. В луда калинка съм се превърнала - в главата ми е пълен хаос. Вчера питах, разпитвах и накрая установих, че не знам по кое време се водят в яслата децата, та утре ще звънна по телефона Embarassed В нашата ясла не искат пижами и играчки, имали си. Казаха ми да приготвя два комплекта резервни дрешки, връхна дрешка и пантофи с твърда подметка.
За белтъка - педиатърката ми препоръча да пробвам да давам на Калоян именно заради тръгването на ясла, защото в някои кремчета и супи се слагало цяло яйце. Най-много веднъж седмично правя такава застройка, иначе добавям редовно варен жълтък към зеленчуковите му манджи. За кайсиите и прасковите като писах, че не давам на Калоян - на два пъти получи обривчета, които може и да бяха от претопляне, но можеше и да са от тези плодове, затова засега се въздържам. Най-много ме радва, че вече не прави обриви от млечни продукти, както когато беше по-малък.
Алина, имам слинг и не го използвам, но преди седмица точно го дадох на етървата да пробва дали Никола ще стои в него. Ще я питам утре дали ще го ползва. Не обещавам нищо - не върви да си го поискам обратно, ако го е харесала, защото й го предложих като подарък.

Последна редакция: чт, 27 авг 2009, 00:14 от Пухка

Общи условия

Активация на акаунт