Отговори
# 300
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 332
Чета ви тази вечер сте на фаза "powerplate". Че и за мързливи щом е, супер. Ама Вал ти ме разби направо душо  hahaha  ooooh! Joy
Ади, и аз ще чакам някой да свирка  Wink. Това в кръга на шегата, без усилие не става Naughty

Нямам време се писане, и с четенето наваксвам на един дъх. Вече умирам за сън и ще се хоризонтирам след малко.
Чета ви аз за яслите .... страх ме е от този момент.
Роси, честита ти придобивка. Със здраве да си я ползваш. Моя мъж е голям фен, ама не му стига заплатата  Whistling. Играе го на hackintosh вече много време.

Лека нощ мили   love001 smile3507

Имаме нужда от нова тема, но не съм в състояние да пусна. Сори

# 301
  • Мнения: 124
Добро утро Hug
Страх ме е да не объркам нещо, като пусна нова тема....
Но закуска и кафенце ще ви предложа Peace


Вал, ти ме уби  hahaha И пак ти казвам - тея клечки, дето ги ползваш за крака, какво ще им правиш с Пауър плейт?Само да кажа на тези, които не те познават: нашата Въчка е 40 кила с мокри гащи Mr. Green
За домашните уреди - аз много не съм им привърженичка, защото съм непостоянна и мързелива в това отношение. Ако ми е в къщи този уред, само ще ми стои като мебел и  ще си казвам всеки ден " От утре започвам Mr. Green" И това утре никога не идва. За това - там в студиото, със запазен час и строг контрол!  Naughty Това ми трябва на мен Mr. Green
А и явно на тебе уред няма да ти трябва - като гледам Пламенка ти е приготвила здрава пешеходна тренировка и преди училищна треска hahaha Моя хубостник изобщо няма претенции слава богу, ама и то детето не случи на майка, която да му угажда!
И да ти кажа Вал: от днес си назначена на работа в нашия офис на длъжност: търговски директор сектор "интернет магазини" Joy Получаваш към заплатата си бонус - едномесечна карта за powerplate студиото до нас Mr. Green
Хайде, чакам те - в 9.30 да си в офиса, шефката ти е малко лоша да знаеш Heart Eyes
 Hug Hug Hug
Тони, Тони, Италия е следвашата държава, която съм си намислила да посетим... Но няма да е скоро тъй като гледам Sad
Алинка, къде сте? И Драгончето отдавна не е писала....

Допивам си кафето и отивам да "вибрирам" в 9 ч  Peace

# 302

Общи условия

Активация на акаунт